NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Jak hodnotíte Naturistu v současné době. Anketa je z důvodu kritiky některých z Vás.

Vložil Roland Jitka, 29. Leden 2012 - 11:22
Je to stejné jako dříve.
34% (22 hlasů)
Je to horší než dříve.
6% (4 hlasy)
Je to lepší než dříve.
42% (27 hlasů)
Je to jen jiné.
17% (11 hlasů)
Naturista mně nezajímá.
0% (0 hlasů)
Celkem hlasů: 64
5
 
-

Anketa a diskuse..

Vložil Roland Jitka, 29. Leden 2012 - 11:37

Jelikož se objevil kritický hlas člověka jehož názoru si velmi vážím, proto jsem udělal uvedenou anktetu. Vím že nedokáži zastoupit nikoho ze zkušenějších a ani se o to nepokouším, se snimi srovnávat. Mám o mnoho méně zkušeností s redakční prací a naturismem. Pokud máte někdo dojem, že patřím k ,,mordpartě Naturisty" já své činnosti ihned zanechám a přenechám redakční práci někomu jinému. Nebojím se kritiky, kritizujte mně slušně a klidně tvrdě do mně. Za každý i kritický názor předem děkuji. Mějte hezký den Cordobka.
PS: Také jsem zaslechl že jsem placen Tomášem a proto píši. Jinak, že by mně vyhodil, kdybych psal něco jiného.
Tak nejsem nikým placen a moje činnost je absolutně dobrovolná a tudíž bezplatná. Z toho vyplývá, že mě nikdo vyhodit nemůže a ani nemusí, jelikož s nikým nemám žádný pracovněprávní vztah a dělám tohle pouze jako svůj koníček a hobby. Stejně to dělají i lidé jako programátoři, redaktoři a autoři článků. Žádné peníze za to nedostávají a prezentují pouze své názory a chtějí se o ně podělit s vámi.

 
-

Je dobře, že o stránky někdo pečuje

Vložil mis (bez ověření), 29. Leden 2012 - 15:35

Ahoj, nedokáži hodnotit, zda je stav lepší či horší než dříve, protože jsem zde registrovaný relativně nedávno. Co však vím je, že vždy je lepší, když se o stránky někdo stará než vůbec. Jelikož svoji práci zde děláte dobrovolně a evidentně Vás baví, dělejte to tak dál a díky za Vaši práci. A z mého pohledu se o stránky staráte dobře. Hezký den.

 
-

"Sofiina volba"

Vložil bledule (bez ověření), 29. Leden 2012 - 16:59

Ne já hlasovat v anketě nechci a jednoznačne se rozhodnout neumím. Tyhle vyhraněné situace nemám ráda, vždy v životě jsem se jim snažila vyhnout a mojí noční můrou byla „Sofiina volba“, protože mám syna i dceru, ale palec nahoru nebo dolů pro jednoho z nich po mne nečekejte. Vážím si práce každého stejně jako dobré vůle. Naturista funguje, a to je pro mne ta největší radost. Děkuji všem.

 
-

Kritika

Vložil Lenka_Mirek (bez ověření), 29. Leden 2012 - 16:37

Jsou kritici a prudiči. Jelikož ke správné kritice patří i návrh na zlepšení, kritiků si važ. Nenech si skazit chuť od prudičů. Já jsem rád že Natutista.cz funguje. Přeji všem co se o to zasluhují dobrou chuť k práci. Mirek

 
-

Podivná anketa

Vložil Gery, 29. Leden 2012 - 17:45
Obrázek uživatele Gery

No, mně to celé připadá nějaké přitažené za vlasy! Cordobka píše: „… objevil se kritický hlas člověka, jehož názoru si vážím, proto jsem udělal anketu …“. To je tedy, dle mého názoru, postavené na hlavu! Dělat anketu na záležitost, která je mezi dvěma (a jestli čtu správně „mezi řádky“, rozumnými lidmi)!? Napadá mě jen jediný důvod (kdyžtak mě poučte, pokud nevidím jiný) jaký má mít anketa význam. Pokud bude více hlasů proti Cordobkovi – tak se může tvářit jako mučedník, ale, pokud bude více hlasů pro něj, tak může říci tomu člověku (kterého si, ale, jak říká, váží) „vidíš, nemáš pravdu“ (a promiňte mi) „já Cordobka jsem tu, teď, za hvězdu“! Jenže, lidé, kteří (jak se říká) nemají hlavu jen na klobouk, se musí, zákonitě, ptát: „má tohle Cordobka zapotřebí(?) a vždyť je to, pro něj a potažmo i pro nás všechny zde, nedůstojné!“. Proč to všechno?! Cordobka je, pro tento web, rozhodně, přínosem, na tom se, snad, shodneme(?), ale, protože nejsme neomylní, nikdo bychom se neměli hnát do věcí, v kterých nejsme silní v kramflecích a kde bychom, třeba, mohli působit jako „sloni ve sklenářství“. Ale, tyhle věci, snad, jde řešit jednodušeji a situace je i o to lehčí, když si lidé důvěřují a váží si svých názorů! Tak, na co hned ankety? Nějak mi to hlava nebere! :-)

 
-

anketa

Vložil sailor, 29. Leden 2012 - 22:04
Obrázek uživatele sailor

Nemohu až tak zpětně posuzovat rozdíl ve stránkách. Pohybuji se tu teprve tři měsíce a samozřejmě se snažím orientovat se v článcích i z historie. Nemohu, jak říkám, a nebudu tedy hodnotit rozdíl. Dal jsem možnost ,,stejné„. Důležité ale je, když to vezmu čistě sobecky, že mě se tady, mezi vámi líbí a co se týče obsahu, množství témat, různorodosti komentářů a reakcí ( obvykle nebo spíše z valné většiny příjemných a slušných) se mi zdá , že celkově se web rozvíjí, registrovaných, reakcí, článků i komentářů přibývá, stejně tak témat a tak si myslím, že není na místě, soudit kdo a jak to tu ,, vede“. Stejně jako web, tak i naturismus jako takový podle historických článků, reakcí, a témat se rozvíjí, povědomí a oblíbenost naturismu stoupá a to je asi to nejdůležitější. To nás má těšit a o tom je tento web. O rozvoji naturismu, o rozvoji povědomí, o kontaktech, o sdělování si zážitků, nových možností, o setkávání se a prostě o tom si ,,pokecat". Co taky zbývá, když je venku sníh a na sluníčko a vodu venku je ještě pár měsíců čas.Nemyslím si, že by jakýkoliv z podobných webů který dává dohromady lidi na stejné vlně, ať naturisty, jachtaře, potápěče, horolezce, motorkáře, parašutisty či kohokoliv jiného se stejnými zájmy, fungoval jako firma s placeným managementem. To se pozná už na počtu reklam či odkazů a podobně. Jsem tu rád tak jak to je. Mějte krásný celý příští mrazivý týden.

 
-

naturista.cz

Vložil romanius83, 30. Leden 2012 - 1:08
Obrázek uživatele romanius83

je nepochybne skvelé, že duo Cordobka prispieva k fungovaniu týchto stránok. Prekvapuje ma však, že sú tu na nich občas negatívne reakcie. Myslím si že bez nich, alebo teda bez niekoho kto sem s ochotou a radosťou prispieva, by to tu bolo mŕtve a postupne by to upadalo. Som rád keď si môžem od nich, alebo aj od niekoho iného prečítať cestopis, alebo akýkoľvek článok spojený s témou naturizmu. V poslednej dobe mám skôr pocit že sa zbytočne diskusie uberajú smerom, ktorý odvádza od ideálov naturizmu. Každopádne priebežné výsledky ankety jednoznačne potvrdzujú, že ich prácu si veľmi vážime a sme radi že sú tu ;)
A je tu aj množstvo iných talentovaných ľudí p. Gery a p. bledule tu krásne veršujú; čo tak spraviť veršovaný cestopis alebo zveršovať nejakú akciu z Aquapalace, Babylonu,… Tomáš je super moderátor a tiež verím, že aj nahatej.kluk by chcel niečo spraviť pre naturistov, len mu treba dať príležitosť… každý má v niečom talent, len ho treba správne využiť.