NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Na základě reportáží z Dovolené naturistů v Miličíně, navštívíte příští podobný sraz naturistů?

Vložil Roland Jitka, 6. Září 2012 - 19:51
Určitě ano
42% (28 hlasů)
Možná ano, ještě váhám
28% (19 hlasů)
Spíše ne, moc na to nejsem
9% (6 hlasů)
Určitě ne, jsem samotář
3% (2 hlasy)
Mé představy o FKK dovolené jsou jiné
18% (12 hlasů)
Celkem hlasů: 67
5
 
-

Anketa Miličín

Vložil M.Dr., 7. Září 2012 - 9:54

My jsme spíše samotáři a na společnou zábavu typu paření do rána moc nejsme, naše představy o FKK dovolené jsou trochu jiné, přesto jsme se zúčastnili dovolené v Miličíně a nelitujeme. Jak už jsem napsal v příspévku pod článkem, udélali jsme si vlastní program a byli jsme spokojeni.

Takže naturismu zdar a nashledanou, nejspíš 6.10. v Brně!

M.Dr.

 
-

Dovolená pro každého jinak.

Vložil Roland Jitka, 9. Září 2012 - 14:55

To je ale Mirku smyslem každé dovolené nebo delšího volna, udělat si ji nej hlavně pro sebe.

 
-

Anketa dovolená Miličín

Vložil Vladig (bez ověření), 21. Září 2012 - 17:43

Hlasuji pro "spíše ne … "protože se v rodině neshodneme. Já bych pro tento druh odpočinku byl, manželka ale ne. A jet na akci sám z rodiny, to není asi to správné.

 
-

Dodatek k hlasování.

Vložil Linka, 29. Září 2012 - 15:51
Obrázek uživatele Linka

Na Miličíně byli samotní muži a samotná žena. Ani jedno samotné pohlaví se nenudilo z důvodu, že by nebylo okolo dostatek přátel a lidí tvořících nějakou zábavu. myslím si, že tyhle předsudky jsou absolutně liché a byly již několikrát vysvětleny, ale i vyzkoušeny praxí. Pokud by si toto řekl každý, žádná taková akce by se nikdy neuskutečnila, protože vždy bude nějaké: Rád, ráda bych jel, jela ale.........

Tyhle polemiky se vedou v hlavách lidí, kteří si vždy najdou zástupný důvod proč zrovna oni se neúčastní. Vždy jsem přemýšlela proč jsou akce tak perfektní. Protože tam jsou vždy jen lidé, kteří nezkazí žádnou legraci a rádi se vždy připojí k zábavě ostatních a hlavně bavit se chtějí. Předsudky tohoto typu buď vůbec nemají, nebo je zanechali ve svých bydlištích a možná na ně prostě už zapomněli.

Můj názor je takový, pokud někdo z rodiny jet chce, tak ať jede a nejspíše se k němu partner přidá, jako se to již několikrát stalo a oba byli na naši akci spokojeni.

Naturismus na našich dovolenkových akcích je možností, nikoliv podmínkou.

Stále tu kolují stesky na to, jak přemluvit partnera, partnerku na naturistickou akci. Tak právě takto a nejspíše už nebudete chtít jinak. Jinou radu Vám asi nikdo nedá, ale musíte konat a ne jen o přání mluvit. Pokud ale jsou zde, jak to Ivoš popsal jen teoretičtí naturisté, pak anketa a jakýkoliv článek na toto téma nemá cenu, protože od teorie k praxi bude nejspíše pro Vás cesta nekonečná.

Asi je jednodušší stále psát inzeráty do seznamky a hledat přátele naturisty, hledat je na chatu a v diskusích a mnohdy i na erotických serverech, než se jednoduše přihlásit na dovolenkovou akci, kde naturisté opravdu jsou a budou.

Podle hovoru s kýmkoliv jak internetově, tak při skutečném hovoru to vypadá, že v ČR je sto procent naturistů a každý se opaluje hlavně bez plavek a nahota mu není cizí. Když se ale zeptám jestli někdy chodí nebo byli na naší bazenové akci, nebo na dovolené s naturisty, nikdo nikdy nebyl, nevěděl, nemá čas, peníze, má to daleko, nemá auto, apod. Takže taková je pravda, že máme spoustu jakonaturistů teoretiků a nebo je jen naturismus zbožným přáním, když sedí u vody, pochopitelně jak jinak než v plavkách.

Pokud jste se někteří v textu našli, je to fain a je to prvním krokem od naturisty teoretika, k naturistovi skutečnému.