NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Uvažujete na základě reportáží z Lipnice zúčastnit se srpnové týdenní dovolené BezPlavek Plasy?

Vložil Roland Jitka, 11. Květen 2012 - 8:46
Ano
27% (27 hlasů)
Ne
34% (34 hlasů)
Přemýšlím na tím
39% (39 hlasů)
Celkem hlasů: 100
3
 
-

Dal jsem ANO

Vložil M.Dr., 11. Květen 2012 - 20:05

i když přihlášeni jsme byli už před Lipnicí, ale po Lipnici se na Plasy ještě víc těšíme ;-)

 
-

Také máme jasno! Plasy ano.

Vložil Roland Jitka, 11. Květen 2012 - 20:14

Také jsme byli rozhodnutí i před Lipnicí, ale teď se jen ještě více těšíme, když jsme se dověděli, že tam bude prakticky stejná sestava lidí jako na Lipnici. Ani nám nevadí že budeme muset na jeden den sjet do práce cca 60km. Nevezmete někdo sebou své skoro dospělé dítě. My máme kluka sedmnáct a chtěli bychom ho vzít sebou. Najdeme pro něj touto cestou kamaráda nebo kamárádku? Na věku vcelku tolik nezáleží.

 
-

Plasy

Vložil Pepper, 12. Květen 2012 - 17:35

Do Plas rozhodně chci a po skvělém prodlouženém víkendu v Lipnici obzvlášť. [Spiklenec] Dost by mě mrzelo, kdyby to nemělo z nějakého hloupého důvodu vyjít…

 
-

Plasy 2012.

Vložil Roland Jitka, 17. Květen 2012 - 12:11
Je třeba hlásit Ivošovi, nebo Tomášovi přihlášky na Týden bez Plavek Plasy, udělejte to prosím systémem jako to bylo na Lipnici, kdy přihlásíte sebe a pak později dáte vědět počet osob. Je třeba vědět alespoň přibližné počty, na zorganizování programu a dalších důležitých věcí pro vaši spokojenost. V současné době vůbec nemáme jasno pro jaké množství a strukturu naturistů vytvářet programy, soutěže apod. Pokud nebudeme vědět informace od vás budeme nuceni, přijímat přihlášky i od nenaturistů a v té chvíli již nebudou Plasy zcela bezPlavek!!

Chtěli bychom z tohoto vytvořit opět tradici pro další roky. Jestli se to povede záleží hlavně na vás všech.
Přihlášky na naturista@naturista.cz. Všichni jste srdečně zváni Roland a Jitka.
 
-

Už jsme se pŕihlásili

Vložil M.Dr., 17. Květen 2012 - 16:29

My už jsme se přihlásili – 4 hlavy, 8 uší, 12 nohou, 2 ocasy – doufám, že jsem to spočítal správně ;-) Ivoš nás má v evidenci.

Tímto se chci také zeptat, jestli tam bude někdo další se psy, třeba bychom mohli udělat nějaké psí soutéže pro pobavení i ostatních, nějaké nápady máme.

Mirek Dr. KNM

 
-

Plasy a pejskové.

Vložil Roland Jitka, 17. Květen 2012 - 18:14

Přemýšleli jsme také vzít naši fenku Sáru, ale ona nemá ráda ostatní pejsky, což jsme zjistili nedávno v čekárně veterináře. Z výše uvedeného důvodu jsme myšlenku vzít na dovolenou naši vlčandu raději zavrhli. Ona i doprava její v autě na Plasy by byla velmi problematická.

 
-

Re: Plasy a pejskové

Vložil M.Dr., 17. Květen 2012 - 19:13

Naši psi jsou zvyklí jezdit s námi autem, byli jsme s nimi v jižních Čechách i v Chorvatsku a protože areál na Plasech je podle popisu dost velký, věřím, že nebudeme s nimi na obtíž. Naopak, jetli by tam bylo víc lidí s pejsky, mohli bychom vytvořit něco jako kynologický klub ;-) Naši pejskové se s jinými psy snáší docela dobře, chodíme s nimi do kynologického klubu, takže jsou zvyklí.