NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Cockring a naturismus = jde to k sobě?

Vložil indian, 29. Červenec 2023 - 8:45

Mnoho let nosím cockring. Používám látkový (kovový nebo silikonový jsou bolestivé a při dlouhodobějším nošení nebezpečné). Nedělám to proto, abych se předváděl nebo nějak vzrušoval, ale kvůli pocitu. Začal to nosit i synek. Na nudapláži jsme se nikdy nesetkali s nějakou negativní reakcí, maximálně se lidi podívají, to je všechno. Asi proto, že se nepředvádíme, chováme se přirozeně. Co si ale myslí, to nevíme.

Já si myslím, že časem se z toho stane stejně standardní věc, jako je dneska oholené pohlaví.

0
 
-

Jak to vidím já

Vložil peťanpraha, 30. Prosinec 2023 - 13:54

Nikomu neberu, jak vypadá a co se sebou provede, jestli je pomalovaný, okovaný a já nevím co, pokud neobtěžuje okolí. Tohle je každého věc. To, že někdo nosí vámi zmíněný kroužek (z různého materiálu), jsem si samozřejmě všiml, někdy je to nápadné, někdy méněro, ale pánové mladší i starší toto mívají a mně je to úplně fuk. Píšete, že to má i váš synátor, v inzerátu vidím, že má 13 roků, párkrát jsem to viděl i u takto mladých kluků a nechává mě to úplně klidným. Připodobňujete to k holení, mám na to podobný názor – jako je normální, že se dneska už i puberťáci holí, je normální u nich vidět kroužek. Je to jejich rozhodnutí, a pokud se chovají přiměřeně, pak je to vážně buřt. Nikdy jsem se nesetkal s jakoukoliv negativní reakcí na adresu takto vyzdobených pánů nebo kluků, což svědčí o tom, že aspoň naturisti jsou snad trochu normální.

Já tomu neholduju, preferuju přirozenost, popravdě nejsem vyznavačem ani náušnic (včetně dam), ale ať si každý dělá, co uzná za vhodné. Nikdo nemá právo soudit jiné lidi podle vzhledu, či jim snad nařizovat, jak mají vypadat, co mají nebo nemají nosit atd. Naturizmus je o svobodě, toleranci, nenarušování svobody jiných (kraválem, rádiem, cigaretovým smradem).

 
-

Tak ono je to na parádu?

Vložil M.Dr., 31. Prosinec 2023 - 19:12

Jako třeba náušnice? Já myslel, že je to kvůli erekci.

 
-

Popravdě

Vložil peťanpraha, 1. Leden 2024 - 12:03

já nevím, do hlav těm lidem nevidím, ale když vidím, jak nenuceně se chovají, tak si myslím, že to mají buď pro parádu (neco jako piercing), nebo prostě jen kvůli lepšími pocitu. A ne, vzrušení nejsou. Jeden asi třinácti-čtrnáctiletý kluk byl, ale to mohlo být z úplně jiných důvodů. Byl tam totiž se svým starším přítelem. Teda aspoň soudím, že to byl přítel, protože se tam líbali.

Tak nevím, můžu se jenom dohadovat. Ale viděl jsem to tolikrát, že už to beru jako standard. Třeba to taky někdy vyzkouším [Smích] [Ďáblík] (spíš ne).

 
-

Já popravdě

Vložil M.Dr., 1. Leden 2024 - 13:12

nevím, kolik mužů takovou ozdobu nosí, nějak si to nevšímám.

 
-

Tak především přeju za sebe

Vložil indian, 1. Leden 2024 - 15:15

Tak především přeju za sebe i Ondru krásný nahatý rok 2024 [Spiklenec] [Ďáblík] .

Co se tématu týče. Je to tak jak psal petan. Cockring pro nás není otázkou nějakého vzrušování se, ale o dobrém pocitu. Však to taky máme pořád – doma, na pláži… A jestli má nebo nemá Ondra erekci tak to s tím nesouvisí. Spíš je to proto, že je v jeho přítomnosti přítelkyně. S ohledem na jeho věk je pochopitelné, že je přitom vzrušený.

Jinak my už látkový typ nenosíme, nakonec jsme oba přešli na gumový a není to tak hrozné, jak jsme očekávali, naopak. Máme několik kusů podle velikosti. Nejmenší je určen přímo na penis. Ten používáme při styku, já ho občas mám „jen tak“ (Ondra ho má jen při styku, jinak mu padá, je pro něj ještě příliš velkej; při styku mu ale penis dostatečně zmohutní). Ten největší je určen pro celé pohlaví a to používáme nejčastěji.

Takže ještě jednou – cockring nosíme kvůli dobrému pocitu, ne jako ozdobu nebo kvůli erekci. Takovou funkci má jen při styku. Na druhou stranu je taky třeba říct, že oba vnímáme, že styk je pak mnohem intenzivnější. To už je ale debata o něčem jiném.

 
-

Rozumím

Vložil peťanpraha, 2. Leden 2024 - 11:33

a děkuju Indiáne za objasnění. Sice mě to stále nepřesvědčilo, ale hlavně, že vám to vyhovuje. Tak ať slouží :).

 
-

Svět je fakt malej...

Vložil indian, 11. Květen 2024 - 19:39

Nedávno (když ještě bylo teplo) jsme s klukem byli na jedné nudapláži, kam normálně nechodíme, chtěli jsme ji vyzkoušet. Byla zde rodinka (táta, máma a jejich tři děcka – kluk 12, děvče 13, kluk 16). Každý mužský člen rodiny měl kroužek přes celé pohlaví, to nás zaujalo, tak jsme se s nimi dali do řeči (my měli samozřejmě rovněž – přes celé pohlaví a Ondra navíc na penis – za těch pár měsíců už mu zmohutněl). A co jsme se nedověděli – začali s tím poté,co si přečetli zdejší příspěvky!!! Tak jsme s Ondrou na sebe koukli a řekli jsme jim, že jsem autorem vlákna. Byli možná překvapenější než my [Ďáblík] . Každopádně jsme tak získali známé, či spíš kamarády. A Ondra konečně po čase i přítelkyni – dá se říct, láska na první pohled [Spiklenec] .

Taky je dobrý říct, že to všichni nosí stejně jako my kvůli pocitu – člověk se s tím cítí líp. Není to o nějakém předvádění se a podobně, jak by se mohlo zdát. Nosí to tak i doma, kde je nikdo nevidí… Stejně jako my. Erekce, které kluci měli (jako všichni zdraví kluci v jejich věku), nebyly způsobeny kroužkem (údajně je mívali i předtím) jako spíš věkem. Co nás překvapilo, mají podobnou výchovu jak u nás, takže ne že by se okamžitě s tím běželi schovat, ale prostě pokračovali v činnosti, kterou zrovna dělali. Nijak jim nevadilo, že je to fakt vidět, hlavně u toho staršího a hodně vyvinutého kluka. A o tom je naturismus, jak má být-nestydět se za něco, co je úplně normální a přirozené. A ne, nikdo se netvářil nijak pohoršeně, ostatně moc lidí tam ani nebylo a vypadalo to, že naše kluky (jistě, i Ondrovi se to přihodilo) úplně ignorují. A ano, i když četnost těchle „příhod“ se dá regulovat tím, že si kluk najde děvče (což v danou chvíli neměl ani jeden z nich), nikdy to v tomhle věku nevymizí úplně. Ondra je v tomhle ohledu na tom líp, teď když má zase přítelkyni, četnost erekcí rapidně klesla…

Jo a ještě poznámka [Úsměv] . Při nošení kroužku je třeba být oholený [Spiklenec] [Smích] . To naši kamarádi zpočátku nevěděli a pěkně to všechny tahalo [Zmatený] . Po oholení už je to OK [Tmavé brýle] .

 
-

Též občas nosím a někdy i na

Vložil Omeg25, 9. Červen 2024 - 11:01

Též občas nosím a někdy i na pláži (ocelový, cca od střední školy). Myslím, že jeto v pohodě. Je pravda, že občas někdo na pláži se jen koukne, jinak v pohodě. Holky si většinou pak příjemné momenty chválili… Je super, že i tvůj syn Ondra nosí kroužek a že už aktivně nahotí s přítelkyní a sdílíte společné zážitky a pocity. Jen tak dále. Přítelkyni při milování kroužek fyzicky nevadí? Předpokládám, že Ondra je pohlavně už normálně vyspělý, tak zda přítelkyni nevadí třeba taková šířka, protože v kroužku mu při milování zmohutní na maximum. To je jeho druhá přítelkyně? Jak to s nimi vypadá nyní po měsíci?

 
-

odpovědi

Vložil indian, 12. Červen 2024 - 1:45

Dáváš celkem otázky na tělo, ale zkusím odpovědět [Spiklenec] .

Kroužky vzbuzují zájem, to určitě, ale jak u koho. Řekl bych, že naprosté většině lidí je to jedno. Kouknou a ignorují.

Ondra i jeho dva noví kamarádi si nošení kroužků pochvalují-jinak by je ani nenosili… A Ondrově přítelkyni se líbí. Ta si kroužek pochvaluje i při styku-příjemně jí to stimuluje při přírážení. Co se toho „zmohutnění“ týče, tak s tím není problém, Ondrova dívka je normálně vyspělá a její pochva je schopna Ondrův penis bez problémů přijmout.A ano, je to jeho druhá přítelkyně a stále si velmi dobře rozumí.Překvapuje mě, jak dospěle se k sobě chovají, i když věkově jsou to spíš děti.

Jinak soukromě ses ještě ptal na další věci. No co se plachosti týče, přítelkyně je spíš tižší, ale neřekl bych, že je plachá. Soukromí nevyhledává, je tak zvyklá ze své rodiny, podobně jak u nás. Styk opravdu není něco, co by se muselo dělat za zavřenými dveřmi. A taky ses ptal na ochranu, tam je to jasné, používají hlenovou metodu, v době plodných dnů pak kondom (ano, uznávám, není to přirozené, ale je to taky na relativně krátkou dobu v měsíci). Je to celkem praktické, při větším počtu i cenově přijatelné, jen o víkendech celkem dost cestujeme, tak je třeba na to myslet a mít vždy s sebou dostatečnou zásobu, s ohledem na jejich frekvenci. Totiž stává se, že větší část jednoho víkendového dne bývá občas (doma či na výletě) věnována lásce. Jak vidíš, jejich láska je skutečně dost intenzivní a nemůžou se jí nabažit [Tmavé brýle] [Ďáblík] .

My tedy nošení ocelových kroužků zatím neplánujeme ani jeden.