NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Ruská naturistka a její krásné fotky

Vložil Anonymní, 24. Březen 2014 - 16:12Naturiska – Ljubov Shumejko

Foto – Petter Hegre


0
 
-

U převzatých fotek

Vložil M.Dr., 24. Březen 2014 - 19:24

se sluší uvádět zdroj: http://imgur.com/a/2vs3p

 
-

Opravdu myslete ze vas odkaz

Vložil Ivan Draga (bez ověření), 24. Březen 2014 - 22:28

Opravdu myslete ze váš odkaz je originální ? [Úsměv]

Klidné muzete jim napsat to samy – „U převzatých fotek se sluší uvádět zdroj“ [Úsměv]

PS

Originál stránky máji Ruskou doménu a jsou z roku 2012 (NE 4 mes. stare jak jsou vase). Maji xxx obsah proto jsem nechtěl jejich zveřejňovat.

 
-

Důležité je kdo a kým je focený

Vložil zurek (bez ověření), 25. Březen 2014 - 8:35

Люба Шумейко – ukrajinská modelka a fotil ji norský fotograf a její manžel Petter Hegre. Tyhle fotky oblétly svět, protože takhle ohebná a fyzicky disponovaná modelka se hned tak nevidí a ve spojení s profesionálním a zkušeným fotografem to dalo opravdu dílo na úrovni.

Semjon tady ale chtěl říct, že jeho fotoateliér je stejně tak dobrý jako Hegre a že umí udělat z každé ženy takovou modelku jako je Ljuba :-)

 
-

Nemyslím

Vložil M.Dr., 25. Březen 2014 - 9:03

Ten odkaz byl jen jako příklad (snad jsem to měl uvést), který jsem vygůglil jako první. Nevím, na které stránce jsou původní fotky.

 
-

původ

Vložil kubjin, 25. Březen 2014 - 9:15
Obrázek uživatele kubjin

Stačí se jen podívat do vlastností obrázku – vše lze vystopovat spolehlivě. [Spiklenec]

 
-

V zadnem pripade nechtel jsem

Vložil Ivan Draga (bez ověření), 25. Březen 2014 - 12:58

V zadnem pripade nechtel jsem vydat tyto fotky jako svoje. Líbí se mi tento styl, tato modelka. Byl bych rád vytvořit něco podobneho. I kdyz nemam moc zkušenosti [Smutný]

PS

Aby nedocházelo k nedorozumění uvedl jsem autorství Pettera Herge .

 
-

LUBA HEGRE

Vložil PRAZAK, 26. Březen 2014 - 19:50

Kazdopadne je to krasna modelka ! [Úsměv] [Úsměv] [Úsměv]

 
-

Mlžení

Vložil Tisicak (bez ověření), 31. Březen 2014 - 11:17

Krásná žena a umělec fotograf,ani jeden z nich možná není naturista.Fotografií tohoto žánru obíhá zememěkouli miliony a nevím proč se objevili tady.Nastalá velmi plodná diskuze odvede pozornost od současných problémů,které by se zde měli řešit.To opravdu informace týkající se naturismu musíme čerpat z kydů masmédií?

 
-

Fotografií tohoto žánru obíhá

Vložil Ivan Draga (bez ověření), 31. Březen 2014 - 12:25

Fotografií tohoto žánru obíhá zememěkouli miliony a nevím proč se objevili tady.

Každý v tom vidí své. Pro některé je to pár fotek z milionů, které rojí na internetu. Pro mě to není jen fotky jedné krásné ženy, ale také demonstrace harmonii těla a ducha. Důležité je, že je na fotkach atmosféra. To je něco, co nelze nalézt v sériové fotografie. To odráží génius fotografa. Co jiného by mohlo být lepší jako propagace naturismu?

 
-

Atmosféra

Vložil Tisicak (bez ověření), 31. Březen 2014 - 15:21

Opravdu hodně textiláků se podívá na tyto fotky a stane se naturisty.Propagace naturismu již zde proběhla razantněji a dopadla neslavně.

 
-

3 roky do vězení

Vložil Ivan Draga (bez ověření), 31. Březen 2014 - 21:21

Opravdu hodně textiláků se podívá na tyto fotky a stane se naturisty.

Pokud bych jsem byl textilák, rád bych představoval svou ženu jako Ljubu Herge na fotkach. A tim je otevřená cesta k naturismu :)

Propagace naturismu již zde proběhla razantněji a dopadla neslavně.

Netuším že za propagace tohoto stylu dostaneš 3 roky do vězení. USA to dovolují. Alespoň prozatím…[Pláč]

 
-

Realita

Vložil Tisicak (bez ověření), 2. Duben 2014 - 8:50

Že nutíš svoji ženu dělat kotrmelce a stojky podle předlohy je vaše věc.Ten loch není za propagaci, ale za vývar.Doufám ,že tě při těch představách nebolí ruka.

 
-

Nejen v USA, i u nás

Vložil abel (bez ověření), 2. Duben 2014 - 9:36

http://www.all-nudist.com/…aturist.html

 
-

Vývar z naturismu

Vložil zurek (bez ověření), 2. Duben 2014 - 10:12

Provozujete nuda pláž, kemp, hotel, v něm máte cedule „Plavky zakázány“ – dle zákona nutíte lidi se obnažovat, vyberete vstupné, např. za 1000 lidí denně = 100 000 Kč. Na plážích vám k tomu stačí pokosit trávu a „udržovat“ WC z roku 1–2. To je vývar z naturismu. A pokud jde o devianty, tak ti si nemusí ani pouštět počítač a mají vše naživo.

 
-

Boj Ivo Žurek vs USA

Vložil Ivan Draga (bez ověření), 2. Duben 2014 - 23:02

http://www.all-nudist.com/…aturist.html

Osobně si myslím, že byl to boj Ivo Žurek vs USA. Tento „demokratický“ stát si stanovil za cíl aby se celý svět žíl podle jejich pojmu dobra a zla. Zvítězеt v boji s takovým nepřítelem je nemožné. V Rusku, odkud pocházím, to ještě horší. Podle nového zákona, expozice v muzeích budou oddělený pro děti a dospělé. Zákonodárce nechce aby mládež mohla vidět antické starověké sochy a obrazy. Z hlediska současné vlády toto může negativně ovlivnit jejich morálku. Zároveň se na televizi od rana do večer krveprolití a násilí, debilní talk show, ulici jsou plny narkomanů, a to je považováno za normální. Je to „kultura“ z USA, není to naše. Slovanské rodiny nikdy neměli problém s nahotou (stejné jako Němci), a dříve nikdo nehledal v tom sexuální podtext…

http://www.aboutru.com/…komnadzor-6/

 
-

Hon na pedofily

Vložil Ivan Draga (bez ověření), 5. Duben 2014 - 11:17

Není žádným tajemstvím, že v posledních letech hon na pedofily dosáhl extrémní hranice. Většina lidí vidí jen následek, a nepřemýšlej o příčine, ktera se skrývá v historické skutečnosti.
Vzpomeňte si na studenou válku. Ve Spojených státech existovaly organizace ktere se zabývali bojem s hlavním nepřítelem – komunisté. Po pádu komunistických režimů obrovské množství vysoce kvalifikovaných odborníků přišli o práci. Aby pokračovat, a získat peníze z rozpočtu oni potřebovali nového nepřítele.
Co jiného může dotknout americké daňové poplatníky než starost o bezpečnost svých dětí ? Nepřátelé se stali pedofilové. Pro boj s nimi stát každoročně přiděluje miliardy dolarů.
Nejprve zničili ty opravdové. Pak, s podporou přátelských médií, sli do internetu. Aby stát přidělíl na boj ještě více peněz, uspořádánli hysterie. Čim více bojujeme, tím se stává více nepřátel ! Tato situace pro ně je dost dobra. Dale oni zničili vše, co se týká dětské nahoty. Ale to take nebylo dost. Oznámili boj reklamě spodního prádla v obchodech. Pak začali bojovat s matkami, kteří dávají fotky novorozenců do fotolabu. V USA zničili vše, co je možné. Dokonce i ze starých filmů vystřihly scény které podle jejich názoru jsou morálně nevhodne.
Za co jiného je mozny získat peníze od statu ? Pro boj proti pedofilům v zahraničí! Nyní tento boj může pokračovat donekonečna.
Každý ví, že mnoho států v různé míře závislé na USA. Včetně bývalého silneho Ruska (peníze oligarchu uloženy v amerických bankách, Amerika může mít vliv na cenu ropy a zemního plynu atd). Takže všichni v této věci je nuceny dělat to, co řeknou USA.
I když je to totalni debilita.

PS

Tato kampaň se zaměřuje výhradně na získání co nejvíce peněz od státu, a nemá nic společného s ochranou dětí. To je důvod, proč jsou hloupé zákony, a to i přes snaží se objevuji více a více pedofilu. Výsledek v tomto případě nikoho nezajímá.