[ikona]

Do Čestlic bez plavek. Promění se v doupě neřesti? Sexovali jsme v sauně, chlubí se lidé

   11. Září 2013 - 11:44
Anonymní

Deník MetroDeník Metro Aktuální Článek Deníku METRO před sobotními Čestlicemi.

Já jsem jen přispěl svými poznatky a snahami, jak by takový n-večer (ne)měl vypadat, autor to „okořenil“ dle svého a vzniklo diskuzní téma.
Doufejme ku prospěchu NATURISTICKÝCH Čestlic.

Sám jsem zastáncem absolutního zákazu sexu v naturistickém prostředí. Mj. jedním z důvodů tzv. „uvolněné atmosféry“ byl i rozpad Unie naturistů a prakticky vymizení naturistických akcí UNA v 90. letech. Právě kvůli těmto swingerům.
Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Web Amatéři.

   11. Září 2013 - 12:50
Roland Jitka

Ivoši v článku pro noviny se odkazuješ na WEB Amatéři. Na webu je spousta místností a čas od času se tam vytvoří i nějaká naturistická. Pojďme spolu tam nebo tam v létě na rybník, na Natur akci v zimě, do Německa do Aqua, do sauny atd. Z těchto místností jsme se opravdu s někým v Německu sešli v Aqua Marienberg, který je velmi oblíbený hlavně u lidí ze severozápadních Čech a proto je vlastně víc český než německý. Podotýkám ale, že jen za koupacími a saunovými účely. I poslední letní sraz amatérů v letní restauraci na rybníku měl mimo alkoholu zcela povahu jen a pouze naturistického nočního koupání (jako vrcholu erotiky). Pro některé jako nás i koupání a opalování FKK denního. (Setkání trochu podobné našim Jizerkám.)

Je trochu liché ale brát z uvedeného Webu informace jako opravdové a nevymyšlené nějakým fantasmagoristou. Párkrát jsme se dal do diskuse s některými co si dle svých slov spletli naturistickou akci jak u nás tak v zahraničí s tím co popisuješ a obvykle z nich vyleze, že to teprve plánují až někoho najdou sebou, nebo, že tam nikoho nenašli ale, že to hledají. Mnohokrát jsem lidem vysvětloval, že při účasti tisíce lidí není nikde na toto prakticky soukromí. (To znamená jen jedno, nikdy tam nebyli a o počtu naturistů v uvedeném aqua nemají ani ponětí.) Byli jsme takto s Jitkou i několikrát osloveni, ne jen na účast na naturistické akci. V době kdy byl chat se i na Naturista.cz objevovaly oplzlejší nabídky v dobách těsně před Čestlicemi. Stejné „dotazy na chatu“ byly i na pravidelné Brno (teď si hned nevzpomenu na název toho saunového světa).

Na amatérech jsou vlastně všichni „naturisti od mala“ a celé rodiny (nikdo se nikdy nestyděl) ze všech koutů Česka, ale ještě nikdy nebyli na naturistické akci nebo na nudistické pláži. Vůbec o nich totiž neví a když se zeptám na zahraniční FKK pláže, dozvím se blábol. (Pochopitelně nemohou vědět, že píši cestopisy z FKK skoro z celé Evropy.)

V podobném duchu tedy ber a i vy ostatní informace a prohlášení jedinců (.........) z tohoto webu.

PS: Jak tyto lidi nazývám jsem raději vytečkoval.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Amateri neee

   11. Září 2013 - 13:36
zurek (bez ověření)
  1. Článek v Deníku Metro jsem nepsal já, ale Tomáš Belica. Taky právě on odkazuje na a m a t e r i (nemůžu odkazovat, protože by nás Google penalizoval a zařadil mezi nežádnoucí www). Už je po prázdninách a je potřeba dávat pozor, co se píše na tabuli.
  2. Uvedený web je NAPROSTO HNUSNÝ, ODPUZUJÍCÍ A DEKADENTNÍ. Že někdo zabloudí jen na jeho titulku, tak to by ho mělo automaticky odvrátit pryč. Bohužel část lidstva je zvěř, tak je situace taková, jaká je.
  3. Že na uvedeném webu jsou naturisti je výrok někoho, kdo naprosto, ale naprosto nepochopil podstatu naturismu. Titulní strana plná detailů pohlavních orgánů, reklam na live chaty … to je místo, kam chodí naturisti???

Někteří lidi (nudisti i textiláci) v rozeznávání různých stylů mají hokej. Ale právě proto je potřeba naturismus důsledně oddělit od takovýchto hnusů. Já jsem se mj. právě proto dal na osvětu naturismu, protože byl, je a doufám, že už nebude dáván do stejného pytle s těmito dekadenty. Je to práce na několik generací, ale pokud se budou v lidech budit jejich zvířecí geny, tak to bude nutné.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Kamery v Cestlicich...

   12. Září 2013 - 10:33
PRAZAK

Zdravim , jen bych chtel dodat , k vyjadreni tiskove mluvci , v deniku Metro, .....kamer tam mame dost…, je to pravda, ale jen castecne, v SAUNOVEM SVETE KAMERY NEJSOU A BYT NESMI !!! Vim to jiste,do Cestlic chodim pravidelne kazdy tyden ! To jen pro klid potencionalnich navstevniku Saunoveho sveta,kteri by eventuelne meli strach ze zneuziti techto zaberu napr. , jak je zminovano , nekym z ochranky ! Takze beze strachu vsichni v sobotu do Cestlic ! Hezky den . PRAZAK [Spiklenec] [Spiklenec] [Spiklenec]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Hm...

   12. Září 2013 - 11:11
Obrázek uživatele TOCHyš
TOCHyš

Tak ten článek je bulvár naprosto o ničem, autor chtěl přinést něco pikantního za každou cenu. Už to, že jako podklad pro článek použije komenty chatových kecálků z Amatérů, je dost mimo. Na druhou stranu je fakt, že některé věci se prostě ohlídat nebo ovlivnit moc nedají – v pátek na Barboře jsem viděl své a dokonce jsem dostal i sexuální nabídku, kterou jsem odmítl. Na natur akce a nudapláže chodí prostě i lidé, kteří o naturistické filozofii ohledně sexu nemají vůbec ponětí.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Článek je o sobotních Čestlicích :-)

   12. Září 2013 - 12:33
zurek (bez ověření)

Ten článek napsal Tomáš Belica na můj popud a to na základě mého emailu, který rozesílám před každou naší n-akcí velké spoustě novinářů (dle regionu, kde se konáme). Pan Belica mně před uvedením článku volal a dobrých 10 minut jsme se bavili o sobotních Čestlicích, co a jak a mj. taky, jaký je názor naturistů na ty swingerské aktivity. Já jsem mu odpověděl prakticky to, co je ve článku. Pak asi volal paní Jarošové do Aquapalace, což je pochopitelné. „Diskuze“ kolem průmyslových kamer je podle mne úsměvná, protože akce je veřejná a tudíž nikdo se nemusí dívat přes kamery, když může přijít na n-akci osobně a má ji celou pěkně in natura. Stejně tak dneska už není většina n-pláží oddělena opticky (vyjma pana starosty Dvořáka na Hamru, který zřejmě potřeboval někde umístit kus síťoviny). Aspoň já se tedy obehnán plotem necítím moc přirozeně. Je to možná ještě pozůstatek myšlení z dob Železné opony. Některé aquaparky optické oddělení vyžadují, v tom případě uposlechneme, protože by nám n-večer nepovolili.

S těmi a m a t e r y to lehce přehnal, ale na druhou stranu je článek vyvážený dostačujícími informacemi od nás, tak bych se negativního dopadu nebál.
Určitě větší peklo nám připravil šílený J.X. Doležal se svým totálně hanlivým článekm ZAHALTE SE! (Nudismus je útok na estetiku), nebo Lucie Jánská v Instinktu se článkem v Reflexu Oblečte se prosím (Teror naháčů). Taky reportáž Studia Reportérů O nuda pochodech nebyla úplně korektní.

Článek v Metru jsem odsouhlasil, až na „…takové chování už vymítili,“… , na což jsme upozornil, ale dosud nebylo opraveno.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Problematické je psát o spokojenosti.

   12. Září 2013 - 13:17
Roland Jitka

Vezměte si článek a nadpis kde by bylo napsáno: Již po x-té se sejdou naháči v Praze. V sobotu se již po několikáté sejdou spokojení naturisté na pravidelné akci v Praze Čestlicích. Celý areál je jen pro ně a všichni jste na jejich akci srdečně zváni, jen plavky je třeba zanechat doma. (atd. atd).To by byl nudný článek bez bombastického nadpisu, že. Je to stejné jako by jste napsali do novin, že na zahrádce u Prahy vykvetly konvalinky.

Je lepší v rámci čtenosti senzací proložit úplně běžnou akci setkání jako mají včelaři, filatelisti nebo pěstitelé kaktusů a pod. informací o tom, že se minule poprali, známky jim byly odcizeny, a včely někomu daly několik žihadel a že všude asistovala policie a záchranka. Když se objeví, že známky jsou falešné, včely nakažené a kaktusy pašované, má redaktor stoprocentní jistotu popularity článku a reportáže.

Takže psát jen o normálních naturistech, kteří jsou spokojení a nedošlo k žádnému incidentu, nevyhořel Aquapalace, nikdo se nezranil ani neutopil, policie nikoho nezatkla, nenašly se drogy, nikdo nevykradl pokladnu, nesrazilo se několik aut před aqua, voda byla nezávadná, nepoprali se opilci a nespadlo tam letadlo a pod. To nemůžeš přece Ivoši po redaktorech chtít. To dá rozum.[Spiklenec]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Nevhodné chování v Čestlicích

   12. Září 2013 - 16:38
adal

Byli jsme v Čestlicích na nuda akcích několikrát. Nikdy jsme nezaznamenali vyloženě nevhodné sexuální chování. Netvrdím, že se něco podobného neděje. Je ale otázka, zda si někdo jenom nevymýšlí jen aby byl „zajímavý“. A ti co se takto opravdu chovají by si měli uvědomit, že tyto akce by také mohl někdo zrušit nebo zakázat. Pronajměte si soukromou saunu nebo podobné zařízení, kde nebudete svým chováním nikoho pohoršovat a ohrožovat zdárný průběh naturistických akcí.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Myslel jsem to tak,

   12. Září 2013 - 22:23
Obrázek uživatele TOCHyš
TOCHyš

že v článku není nic o podstatě naturismu, ale řeší se tam nějakej údajnej sex v sauně, což není to nejdůležitější. Prostě se mi nelíbí ten model senzace za každou cenu. Ale jasně, lidi do Čestlic to přitáhnout může, negativního dopadu na návštěvnost bych se také nebál.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Jen tak mimochodem

   12. Září 2013 - 23:52
Roland Jitka

Jen tak mimochodem, dovedete si představit sexovat v sauně, která má třeba osmdesát a více stupńů? Já nejsem příliš přiznivcem saunování, ale co tam vidím lidi, tak se potí jako blázen, těžce dýchají a to jen sedí a vůbec se nepohybují. Přestava, že bych měl ještě mít nějakou fyzickou činnost, je pro mně infarktová. Vůbec nemluvím o době, která je třeba ke splnění nějakého aktu mezi mužem a ženou. Třeba to ale někdo někdy vyzkoušel a ještě je mezi námi.

Když sloučím nevýhody extrémní teploty, ještě přidám dřevěné nepohodlí, někdy žhavé šrouby nebo hřebíky, soustředění se na to, že kdykoliv může někdo přijít, pak čekání až zase odejde a k tomu ještě pocit velké žízně – prožívám tedy vskutku neopakovatelný zážitek, stejně jako má partnerka.

PS: Protože nejsem znalec saunování a této činnosti v ní, možná jsem na některé „výhody“ pozapomněl.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

To je přesné, Rolande

   13. Září 2013 - 8:59
Jarda2

Vždycky se musím chechtat když někde na netu něco najdu na téma „sex a sauna“. To si většinou vybájí erotičtí pisálci – teoretici – co v pořádné sauně nikdy nebyli a kdyby do ní vlezli tak by byl sex to poslední na co by tam mysleli … [Tmavé brýle]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Nejedná se o sex v sauně

   13. Září 2013 - 9:30
zurek (bez ověření)

Kamarádi, rušivý sex na n-akcích a vůbec na veřejných místech se neodehrává v saunách. Nevím, proč to tady tak mimomísově řešíte…

  1. Babylon Liberec: dříve bylo sexuální chování vidět v jeskyních a v odpočívárně pod sauna bufetem. Tyto projevy jsme zapudili osobní kontrolou a rozvěšováním našich PRAVIDEL CHOVÁNÍ. V současnosti k těmto nežádoucím jevům nedochází. Wellness Centrum Babylon má pro tyto účely určené Amorovy komnaty (3ks).
  2. Aquapalace Praha: sexuální projevy jsou hlášeny ze Saunového světa (ne přímo ze saun) a to převážně z vířivek. Vzhledem k rozsáhlosti areálu se tímto musí zabývat personál AP.
Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Raději připomenu titulek.

   13. Září 2013 - 9:41
Roland Jitka

Ivoši my to to tady mimomísově řešíme, ale titulek této diskuse je tvůj a raději ti ho připomenu: Do Čestlic bez plavek. Promění se v doupě neřesti? Sexovali jsme v sauně, chlubí se lidé

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Předvádění se

   13. Září 2013 - 20:06
Martin Drake (bez ověření)

Článek spojující jakýmkoliv způsobem naturistu a amatéry je účelovým předváděním se. Nemyslím si, že by amatéři byli nějak neuvěřitelně zvrácení a dekadentní, na netu jsou bohužel i opravdická svinstva. Je to ale prostě obyčejné tvrdé péčko pro lidi, kteří se chtějí předvádět a s naturismem to nikdy nemůže mít nic společného. Spíš toto spojování může naturistu nežádoucím způsobem poškozovat. Málo lidí si dodnes myslí, že naturistické srazy jsou ,,nemravné"? A pak se to na skutečně nemravných stránkách objeví, předváděči mají nové téma k ,,chlubení se,, a vysvětlujte to slušným lidem. Erotika prostě patří do soukromí nebo do přírody, kde jste sami, ale ne na akce s dětmi a rodinami. Oni ty erotické chaty jsou i o sociální inteligenci a s tou je v Čechách tradičně problém.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.