-

Uživatelský účet

 
Vítáme vás na Naturistovi! Zvolte si vaše uživatelské jméno (nejradši bez háčků a čárek), a zadejte svůj e-mail. Další pokyny vám budou zaslány na tuto adresu (včetně jednorázového přihlašovacího kódu, pomocí kterého si posléze nastavíte svoje heslo.)

(Pokud tento mail náhodou nedostanete, vyzkoušejte si funkčnost Vaší mailové schránky, a hledejte také v různých spam-koších apod. Aktivační kód si můžete také vyžádat opakovaně, přes funkci "Nové heslo".)

Informace o účtu
Uživatelské jméno, které jste si zvolili (přezdívka nebo celé jméno, které bude zobrazeno u vašich příspěvků, a kterým se budete i přihlašovat). Jsou dovolena jen písmena (nejlíp bez diakritiky), čísla, mezery, tečky a podtržítka.
Zadejte vaši platnou e-mailovou adresu. Na tuto adresu budou posílány všechny e-maily k uživatelskému účtu; e-mailová adresa se nezveřejňuje a použije se jedině při první aktivaci uživatele, případně pokud požádáte o zaslání zapomenutého hesla či upozorňování na novinky, nebo pokud si aktivujete kontaktní formulář. Žádné jiné zprávy nezasíláme.
Členství
Touto volbou se můžete nad rámec běžné registrace přihlásit do klubu naturistů. Vaše členství bude aktivováno až po zaplacení členského příspěvku, a přinese vám nejrůznější výhody, a také přístup k další části našeho webu. Pokud se přihlásíte, vyplňte také následující údaje (minimálně jméno), v opačném případě je vyplňovat nemusíte. (Toto nastavení můžete později kdykoliv změnit.) ENGLISH: Choose "Ano" to apply for club membership. Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Zde můžete zvolit, na co bude využit Váš členský příspěvek (po odečtení nákladů na známku INF-FNI). Pokud chcete v této nabídce uvést svoji nabídku naturistické aktivity, tak ji prosím podrobně popište a odešlete na: naturista@naturista.cz Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Vaše skutečné jméno a příjmení (viditelné pouze adminovi). Hlásíte-li se do klubu, musíte jméno vyplnit. (English: Your real name, visible for admin only.) Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Vaše adresa (ulice a číslo, město, PSČ, případně stát, viditelná pouze adminovi). Tento údaj může pomoci při komunikaci s vámi. Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Další příslušníci rodiny, kteří mají být považováni za členy klubu spolu s vámi - jména a případně adresy (pokud se liší). Akceptujeme pouze rodinné příslušníky. Toto pole je viditelné pouze pro admina. Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Žádáte-li v rámci svého členství známky INF, zapište zde počet (dospělí/děti) a na který rok (členství můžete zahájit kdykoli, ale známky jsou vždy na kalendářní rok). Toto pole je viditelné pouze adminovi. Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Ne, neděláme si z Vás legraci. Cílem této kontroly je omezit příliv nevyžádané reklamy vkládané různými automatickými systémy (které naštěstí nejsou tak chytré, jako Vy).
Oběžníky