-

Uživatelský účet

 
Vítáme vás na Naturistovi! Zvolte si vaše uživatelské jméno (nejradši bez háčků a čárek), a zadejte svůj e-mail. Další pokyny vám budou zaslány na tuto adresu (včetně jednorázového přihlašovacího kódu, pomocí kterého si posléze nastavíte svoje heslo.)

(Pokud tento mail náhodou nedostanete, vyzkoušejte si funkčnost Vaší mailové schránky, a hledejte také v různých spam-koších apod. Aktivační kód si můžete také vyžádat opakovaně, přes funkci "Nové heslo".)

Pro zprovoznění registrace je třeba dát souhlas ke zpracování osobních údajů (stačí, když do odpovědi tohoto emailu napíšete "Souhlasím"):
1. Udělujete tímto souhlas Správci webu Naturista.cz (Ivo Žurek, V Lískách 33, 591 01 Žďár nad Sázavou, RČ: 6206181938) (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovával Vaši zaregistrovanou emailovou adresu. Váš nick (přezdívka) potřebná pro registraci může být smyšlená a nemusí v žádném případě odpovídat jakémukoli osobnímu údaji Vaší osoby. 2. Vaši emailovou adresu je nutné zpracovat za účelem Vašeho zpřístupnění pro vkládání příspěvků a do komunikace mezi registrovanými. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu Vaší registrace na Naturista.cz. Svoji registraci (účet) můžete kdykoli zrušit jednoduchým zasláním požadavku na: webmaster@naturista.cz 3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu na: webmaster@naturista.cz 4. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
vzít souhlas kdykoliv zpět,
požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Informace o účtu
Uživatelské jméno, které jste si zvolili (přezdívka nebo celé jméno, které bude zobrazeno u vašich příspěvků, a kterým se budete i přihlašovat). Jsou dovolena jen písmena (nejlíp bez diakritiky), čísla, mezery, tečky a podtržítka.
Zadejte vaši platnou e-mailovou adresu. Na tuto adresu budou posílány všechny e-maily k uživatelskému účtu; e-mailová adresa se nezveřejňuje a použije se jedině při první aktivaci uživatele, případně pokud požádáte o zaslání zapomenutého hesla či upozorňování na novinky, nebo pokud si aktivujete kontaktní formulář. Žádné jiné zprávy nezasíláme.
Oběžníky
Ne, neděláme si z Vás legraci. Cílem této kontroly je omezit příliv nevyžádané reklamy vkládané různými automatickými systémy (které naštěstí nejsou tak chytré, jako Vy).