ZÁPADNÍ ČECHY - KARLOVARSKO

Archivni kopie starych prispevku byvaleho diskusniho fora, provozovaneho na adrese http://www.naturista.cz/forum do roku 2006. Nektere odkazy mohou byt jiz nefunkcni.

zurek

st únor 26, 2003 1:59 pm

ZÁPADNÍ ČECHY - KARLOVARSKO

Pokud víte o společných saunách, které nejsou zde uvedeny, sdělte nám údaje o nich sem: http://www.naturista.cz/sauny.htm Děkujeme.

Zážitky z NUDI saun a bazénů v Západních Čechách
Jako odpovědi k tomuto tématu přidávejte, prosím, příspěvky o krytých nuda-bazénech a společných saunách v Západních Čechách.

KARLOVY VARY THERMAL - podrobné info Společná - po celou otevírací dobu
Martin Novotny

čt únor 27, 2003 5:55 pm

KARLOVY VARY - LÁZNĚ III

Karlovy Vary - Lázně III.
DOMOVSKÁ STRANA LÁZNÍ III
POLOHA: V centru vnitřního lázeňského území, vedle Mlýnské kolonády, vchod do budovy z předkolonádního prostoru.
Provozní doba:
Po-Pá: 15:00-19:00
So: 13:00-18:00

Bazén cca 18m, malý bazének s vřídelní vodou, sauna.
Není zde naturistická provozní doba, ale naturismus je zde tak nějak rozprostřen v celé době a prostoru.
Naháči lázeňským rozhodně nevadí, drobné problémy mohou být snad s Rusy (národnost ne hmyz), kteří jsou schopni jít i do sauny v mokrých kalhotách (plavky - šortky pod kolena) a ještě se cítí ukřivděni, když je odtud lázeňská vyhodí. icon_lol.gif

Vstupní hala a šatny:Bazén

Cena: 90Kč/hod
zurek

po únor 14, 2005 9:13 pm

Re: ZÁPADNÍ ČECHY - KARLOVARSKO

Do března by se mělo rozjet n-plavání v Aši.
info: http://www.volny.cz/janrippl Je treba min. 10 lidi.
Info o bazénu: http://www.muas.cz/sport.asp
Jan Rippl
janrippl@volny.cz
Martin Novotny

po říjen 31, 2005 7:24 pm

Re: KARLOVY VARY - LÁZNĚ III

Karlovy Vary - Lázně III

icon_sad.gif
Mám pro všechny natur návštěvníky špatnou zprávu. Bazén Lázní III již není možné navštěvovat bez plavek v době pro veřejnost.

Již koncem roku 2004 se objevily cedule o nutnosti mít plavky, ale nahota byla tolerována. Dnes (31.10.2005) mi však byl ofiálně odepřen vstup.

Kdo bazén Lázní III navštívil (účastníci Lubence 2005), jistě si uvědomuje nesmyslnost tohoto opatření. Sprchy jsou společné otevřené kóje. Pokud má návštěvník dodržet nařízení o osprchování celého těla bez plavek, musí odložit i stud. Prostě nechápu. Ad absurdum je to, že v sauně MUSÍTE být zahaleni erárním "lajntuchem".

Podle informací od lázeňských, celý problém byl vyvolán a eskalován ruskými a ruskojazyčními klienty.
Vot eto kulturnyj narod.
Jan Rippl

po listopad 07, 2005 2:50 am

Re: KARLOVY VARY - LÁZNĚ III

Martin Novotny napsal:
Karlovy Vary - Lázně III

icon_sad.gif
Mám pro všechny natur návštěvníky špatnou zprávu. Bazén Lázní III již není možné navštěvovat bez plavek v době pro veřejnost.

Již koncem roku 2004 se objevily cedule o nutnosti mít plavky, ale nahota byla tolerována. Dnes (31.10.2005) mi však byl ofiálně odepřen vstup.

Kdo bazén Lázní III navštívil (účastníci Lubence 2005), jistě si uvědomuje nesmyslnost tohoto opatření. Sprchy jsou společné otevřené kóje. Pokud má návštěvník dodržet nařízení o osprchování celého těla bez plavek, musí odložit i stud. Prostě nechápu. Ad absurdum je to, že v sauně MUSÍTE být zahaleni erárním "lajntuchem".

Podle informací od lázeňských, celý problém byl vyvolán a eskalován ruskými a ruskojazyčními klienty.
Vot eto kulturnyj narod.


No..., asi budu za blbce, ale
přesně tohle jsem tuším ve svém nedávném příspěvku deklaroval, že něco takového dříve či později nastane.
Každýmu musí být jasné, že Lázně III. jsou komerční záležitostí, která je závislá především na turistech ("naši rušťí kolegové typu Oxana"). Na českém zákazníkovi jim tolik záležet nebude. Můj záměr je stále stejný.
Zahájit N-koupání v Aši. Cena vstupného 50,- Kč/hod.
Ačkoliv se mě ozval jeden potencionální účastník, zbývá vyřešit zakoupení plenty [látka o velikosti 2x50m]. Koupil bych jí, ale nemám jistotu, zda se do ní nebudu jen přikrývat, až si půjdu lehnout. Mé internetové stránky se změnily. To z toho důvodu, že nesplňovaly svůj účel. Proto také neobsahují žádné bližší informace ohledně Ašského N-koupání. Aktuální informace budou pravděpodobně k dispozici na nové adrese, pokud se mě podaří sprovoznit redakční systém. Protože nemohu jen informovat o stále nezahájené činnosti svého jednočlenéhoklubu, budou zde i jiná témata, tak se prosím nelekněte. Tyto stránky by měly být dostupné na adrese www.swift.xf.cz. Pokud budete mít nějaké dotazy, jsem Vám k dispozici na tel: 724 505 347.
Ohledně těch lázní je to škoda, protože jsem plánoval, že bych tam zajel spolu s Jirkou. No co se dá dělat. Možná si před námi nebyly rusové tak sebejistí, co do velikosti.
Kdo ví?!? icon_lol.gif
_________________
Zdraví Vás
naturista z Aše
Honza
Martin Novotny

po listopad 07, 2005 11:12 pm

Re: KARLOVY VARY - LÁZNĚ III

Jan Rippl napsal:


No..., asi budu za blbce, ale
přesně tohle jsem tuším ve svém nedávném příspěvku deklaroval, že něco takového dříve či později nastane.
Každýmu musí být jasné, že Lázně III. jsou komerční záležitostí, která je závislá především na turistech ("naši rušťí kolegové typu Oxana"). Na českém zákazníkovi jim tolik záležet nebude. Můj záměr je stále stejný.
Zahájit N-koupání v Aši. Cena vstupného 50,- Kč/hod.
Ačkoliv se mě ozval jeden potencionální účastník, zbývá vyřešit zakoupení plenty [látka o velikosti 2x50m]. Koupil bych jí, ale nemám jistotu, zda se do ní nebudu jen přikrývat, až si půjdu lehnout. Mé internetové stránky se změnily. To z toho důvodu, že nesplňovaly svůj účel. Proto také neobsahují žádné bližší informace ohledně Ašského N-koupání. Aktuální informace budou pravděpodobně k dispozici na nové adrese, pokud se mě podaří sprovoznit redakční systém. Protože nemohu jen informovat o stále nezahájené činnosti svého jednočlenéhoklubu, budou zde i jiná témata, tak se prosím nelekněte. Tyto stránky by měly být dostupné na adrese www.swift.xf.cz. Pokud budete mít nějaké dotazy, jsem Vám k dispozici na tel: 724 505 347.
Ohledně těch lázní je to škoda, protože jsem plánoval, že bych tam zajel spolu s Jirkou. No co se dá dělat. Možná si před námi nebyly rusové tak sebejistí, co do velikosti.
Kdo ví?!? icon_lol.gif


Nechci Vám brát nadšení, ale kolik lidí se asi tak podaří sehnat v Aši? Nejsem pesimista, ale ve dvou lidech ten pronájem asi neutáhnete. Asi ani vy nedoufáte, že do Aše budou jezdit lidi z Varů a okolí na N-koupání. Začínám spíš sbírat odhodlání k rozjetí akce na pronájem bazénu pro N-koupání v K.Varech. Buď přímo pronájem celé kapacity bazénu, nebo alespoň doby, kdy by byl naturismus v bazénu tolerován (asi jako pondělky v Liberci).

Bohužel nemám kontakt na lidičky kteří bazén navštěvovali. Pokud máte zájem o obnovení N-provozu v bazénu ozvěte se na: naturista@vllkv.cz.

Lázně III jsou ekonomicky závislé na turistech především v době, kdy jsou podávány procedury tj. cca do 15.00. V době od 16.00 je složení návštěvníků přibližně vyrovnané (češi/cizina). Do cizinců ale započítejte německou a ostatní neruskou klientelu, takže problémových osob (ruští židi z Ameriky) byla menšina.

"We're all living in Amerika Coca Cola - sometimes war"
Jan Rippl

so prosinec 24, 2005 1:58 am

Re: ZÁPADNÍ ČECHY - KARLOVARSKO

Ozval bych se s touhle zprávou dříve, ale měl jsem mnoho jiných povinností.

Byl jsem zhruba před necelým měsícem informován prostřednictvím SMS od jednoho člověka z M.L. o tom, že naturistické koupání v KV stále funguje. Myslím si, že by bylo dobré to ověřit. Pokud se příští rok dostanu do Varů, tak se na to zeptám.

S pozdravem
a přáním klidného prožití vánočních svátků
Jan Rippl icon_smile.gif
_________________
Zdraví Vás
naturista z Aše
Honza
Martin Novotny

so prosinec 24, 2005 10:54 am

Re: ZÁPADNÍ ČECHY - KARLOVARSKO

Jan Rippl napsal:
Ozval bych se s touhle zprávou dříve, ale měl jsem mnoho jiných povinností.

Byl jsem zhruba před necelým měsícem informován prostřednictvím SMS od jednoho člověka z M.L. o tom, že naturistické koupání v KV stále funguje. Myslím si, že by bylo dobré to ověřit. Pokud se příští rok dostanu do Varů, tak se na to zeptám.

S pozdravem
a přáním klidného prožití vánočních svátků
Jan Rippl icon_smile.gif


Ano,
může se zadařit a do bazénu se bez plavek dostanete. Značně nepříjemné však je, že na stěnách jsou cedule o nutnosti mít v bazénu plavky. Pokud narazíte na dementní rusy, počítejte s tím, že lázeňská dá zapravdu jim a vy budete za úchyla.
JosefH

st březen 08, 2006 3:54 pm

Re: ZÁPADNÍ ČECHY - KARLOVARSKO

Vážení přátelé, předminulé pondělí jsem navštívil saunu v Lázních III v Karlových Varech. Bylo zde několik skupinek ruských občanů, z toho 2-3 páry. Až na jednotlivce byli všichni bez plavek a to jak v sauně, tak v bazénu. Výborná atmosféra, bez problémů. Záleží tedy na lidech.
zurek

út duben 04, 2006 11:52 am

Re: ZÁPADNÍ ČECHY - KARLOVARSKO

AQUA FORUM Františkovy lázně
Celý areál loni otevřeného aquafóra je pěkný a společná sauna příjemně překvapila.Myslím,že i cena je dobrá.Všem doporučuji jak návštěvu bazénu tak sauny.
S pozdravem naturista z Chebska Radek

Prohřívárna: 6 lidí
Společná sauna: každý den 9-21 hod
Ceny: do 16 hod 60,-; od 16 hod 80,-
Hodnocení: výborné
Kontakt: penzion.uzamku@volny.cz
vorel

st duben 26, 2006 10:20 am

Re: ZÁPADNÍ ČECHY - KARLOVARSKO

V Sokolově je v pondělí společná sauna....trvalo mě to pět let než jsem to dokázal...je to v bazenu u hotelu Parkhotel...rád Vás taky uvítám.... icon_biggrin.gif
-----------------------
Žurek:
Je potřeba uvádět kontakty, adresy http://www.parkhotel-sokolov.cz/cesky/sport.php?sp=sauna . Já z Východu sotva vím, kde je Sokolov, natož Parkhotel.
James

čt květen 18, 2006 12:25 pm

Re: ZÁPADNÍ ČECHY - KARLOVARSKO

Ahoj , pěkná sauna je ve vile mercedes. je to kdyz se jede dolu od imperialu tema serpentynama. stoji to tam 100kc na hod je smisena a dale je tam bazen para , perlicka, a pak kameny,
glide

pá květen 19, 2006 8:12 am

Re: ZÁPADNÍ ČECHY - KARLOVARSKO

Přidávám kontakt:

Balneocentrum Mercedes - bazén, sauna
adresa: U Imperiálu 15, Karlovy Vary
telefon: 353 207 540
otevírací doba: Po - pá 17:00 - 20:30, So - ne 15:00 - 20:30, Poslední vstup: 19:30
cena: 100 Kč/hod (děti do 12 let 40 Kč/hod)
Balak

so listopad 11, 2006 1:01 pm

ZÁPADNÍ ČECHY - KARLOVARSKO

KARLOVY VARY-LÁZNĚ III
Aktuální stav koupání a saunění (včera jsem tam byl):
Po létech velké spokojenosti přichází samá negativa: otevírací doba pro veřejnost už jen Po, St a Pá (15 až 18 hod), cena za 1hod rovných 100,- Kč, v ceně je bazén, vřídelní whirpool, sauna a zapujčení prostěradla. V době mé návštěvy whirpool sice napuštěn vřídelní vodou ale bez bublin (asi už natrvalo, nejsou tam hadice), nefunkční systém hodin (náhradní 1ks hodin opřený o zábradlí), sprchy(dost studená voda) fungující na heslo, přecedulováno "ZÁKAZ VSTUPU BEZ PLAVEK", většina převlík. kabinek navrtaných šmíráky (ale kdo by na ty Rusky koukal icon_smile.gif)...
Nicméně navzdory cedulím koupající se ženy a muži i bez plavek a nikdo je nevyháněl. Paradoxně na sauně je cedule "VSTUP POUZE BEZ PLAVEK".
Pozitiva? Moc jich není: Vřídelní voda-nesmrdí chlórem, společná sauna, kabinky pro převlékání.

Pro nenaturisty doporučuji blízký Sokolov (http://www.sb-sokolov.cz/bazen/), např. cena jen 70,- za 2hod, tobogány, whirpooly, brouzd. pro děti atd.

zdravím, BB
JirkaRybka

so listopad 11, 2006 2:53 pm

Re: ZÁPADNÍ ČECHY - KARLOVARSKO

Předchozí příspěvek byl překopírován SEM, tedy do nového systému, na který Naturista právě přechází.
_________________
Ať žije slunce, voda, a hlavně volnost! icon_smile.gif
Jirka "Rybka" Bernášek