NATURISMUS - PRO & PROTI

Archivni kopie starych prispevku byvaleho diskusniho fora, provozovaneho na adrese http://www.naturista.cz/forum do roku 2006. Nektere odkazy mohou byt jiz nefunkcni.

zurek

út prosinec 30, 2003 6:59 pm

NATURISMUS - PRO & PROTI

Diskuze ke článku "Tolerovat, nahotu nebo soudit?"
Deníky Morávia - základ      13.09.2003
Víkend - Kaleidoskop - Strana: 03
http://www.naturista.cz/zpravy/pro-proti.htm
Petr Bort

so duben 23, 2005 10:24 am

Re: NATURISMUS - PRO & PROTI

Myslím , že většina naturistů je tolerantnější neř textiláci. Snem každého naturisty je , aby mohl přijít kamkoli na koupání , odložit si a nebýt středem pozornosti ostatních.
_________________
petr
Koukol

so duben 23, 2005 7:57 pm

Re: NATURISMUS - PRO & PROTI

Pane, jste můj člověk! Vidím (nebo spíš vnitřně cítím) to také tak.
Jenom nevím, proč by naturisté měli být tolerantnější, než textiláci. Kdo je tolerantnější se uvidí, až bude člověk v plavkách na pláži budit pohoršení. Zatím je to tak, že naturisté mezi textiláky nechodí a textiláci na n-akce nesmí...(to si samozřejmě dělám legraci abych si tak trochu rýpnul do pana Žurka icon_smile.gif

V souvislosti s tolerancí textiláků jsem si vzpomněl na jednu příhodu s mým kamarádem. Toho paní plavčice nechtěla pustit do bazénu, protože prý jeho trenky nejsou plavky. Po marném přesvědčování, že ty trenky jsou koupací, si je před tou neústupnou paní svlékl, řka, že když tam nemůže v trenkách, půjde tam holt nahatej... Vyhodili ho stejně!
snaked

čt červen 02, 2005 6:57 pm

Re: NATURISMUS - PRO & PROTI

Člověk od opic liší tím, že mu bylo dáno nahradit ochlupení šaty. Z tohoto pohledu pobíhat nahý tak úplně normální není a já osobně potřebuji pro vychutnání si krásného pocitu být nahá, vhodné místo, čas a spříznění duší. Proto u reportů typu "tak jsem si vyběhnul nahý kolem vody, cestou jsem potkal 3 textiláky a dvěma to nevadilo" plně chápu postoj toho třetího a myslím, že tímto způsobem by to fungovat nemělo a divím se, že podobné hlášky jsou tolerovány. Ale neberte to jako kázání, JSEM naturistka a mám za sebou taky podobné pokusy (přesněji řečeno, ačkoliv jsem nevydržela zdaleka nejdéle, přežila jsem bez újmy na zdraví rovných 125 hodin bez jakéhokoliv oblečení ve volné přírodě České Kanady, kdy ovšem o nás experimentující naháče pečoval podpůrný tým oblečených kamarádů, takže k větším střetům se spořádanými občany nedocházelo).

PS: Omlouvám se těm, kteří již četli něco podobného jako součást mého příspěvku na jiné diskusi tohoto webu.
---------------------------------------------
Moderator:
To byl nějaký zápis do GKR? Nebo 125 hod. není zdaleka rekord? Mně je stejně vždycky k ránu zima, tak jsem se ani o žádné rekordy nepokoušel. Koupel v písáku v 1 hod. v noci praktikujeme dost často. Na Nodropedech byly na pořadu dne i NUDA pochody, ale jen přes den. Jednou to byla stíhací honba za zvukem lesího rohu a výsledkem byli naháči podobní zápasníkům v blátě icon_smile.gif Lesní roh ale dohonili a do cíle dorazili taky všichni, sem tam nějaká ta kopřiva... icon_confused.gif
_________________
Snaked, 100% smooth naturistka
snaked

čt červen 02, 2005 10:15 pm

Re: NATURISMUS - PRO & PROTI

... ne, na zápis do GKR to není, v noci jsme šli do spacáku a přes den jsme si dali možnost pokus přerušit, kdyby pršelo a byla zima. Ale bylo velmi teplo a sucho icon_smile.gif

PS: Já na sobě zkouším i jiné věci, vydržíš 3 týdny nejíst ? Zkus to ! budeš se možná divit, že to jde, když nezapomeneš pít icon_smile.gif
_________________
Snaked, 100% smooth naturistka
zurek

pá červen 03, 2005 10:26 am

Re: NATURISMUS - PRO & PROTI

Já jsem jedno nedávné jaro držel půst 1 týden. Celkem v pohodě. Spíš si ale dávám pokoj od jídla po víkendu. To je toho, zvlášť po různých rodinných návštěvách a večerně-nočních táborácích zapotřeba.
Podle mě záleží taky na celkové tělesné konstrukci. Když má člověk z čeho čerpat, tak vydrží hladovět delší dobu. Já jezdím každý rok s kamarádem přejezd kompletních Orlických hor za jeden den. Kamarád je atletické postavy, ale nějak tenčí nebo co (?). Takže musí hrozně často zastavovat a svačit (až mě s tím otravuje icon_wink.gif ). Mně stačí si ráno před startem vzít jabko a jedem. Za pár km zase jen jabko. A jede se mi dobře. Při nějakých náročnějších akcích bych si to netroufl. Při takovém Pradědu 180mil. už pletu posledních 50km nohama i když si dávám každé 2 hodiny půlku kuřete icon_smile.gif
snaked

po červen 06, 2005 10:07 am

Re: NATURISMUS - PRO & PROTI

Dostávám se sice totálně off topic, ale s tím tejdnem seš měkej icon_smile.gif Já pokus zahájila celkovým pročištěním a ovocným dnem. Nejhorší pak byly první tři dny bez jídla, ale na tom se shoduje většina lidí, co něco takového podstoupila. Na konci prvního týdne jsem se naopak dostala do stavu naprosté euforie a nezávislosti na své "tělesnosti", možná i proto, že se to krylo s výše popsanou akcí v České Kanadě. Krásný zážitek ! Schovaná v lese, volná, svobodná, při chůzi jsem měla pocit, že létám. Ještě 16 den jsem neměla žádné potíže. Teprve kolem půlky třetího týdne se mi tělo začalo vymykat zpod kontroly a poslední dva dny jsem už radši bez doprovodu nikam nechodila a hodně jsem spala. Asi proto, že jsem neprošla správnou spirituální přípravou icon_smile.gif protože "trénovaný" jedinec může údajně hladovět a zároveň dokonce lehce fyzicky pracovat i měsíc.
---------------------
Žurek:
Já zas jako neprohlašuju, že jsem nějakej hladovkovej profík. Já se živím úplně něčím jiným, třeba bramborama nebo tak. Ten týden jsem zkusil, že jsem to někde četl, tak jsem to zkusil. To odlehčení tělu od potravin je ale fakt dobrá věc. Doporučuju všem naturistům.
_________________
Snaked, 100% smooth naturistka