PODZIMNÍ BABYLON - VÍKENDOVÉ SETKÁNÍ NATURISTŮ

Archivni kopie starych prispevku byvaleho diskusniho fora, provozovaneho na adrese http://www.naturista.cz/forum do roku 2006. Nektere odkazy mohou byt jiz nefunkcni.

Billy

st září 15, 2004 8:24 pm

Re: PODZIMNÍ BABYLON - VÍKENDOVÉ SETKÁNÍ NATURISTŮ

Zdravim všechny! Do Babilonu se v Říjnu moc těšim,byl jsem tam i v Srpnu,ale většina naturistů tam začala přicházet docela dost pozdě.Byly jsme tam se známýma,které jsme poznali letos v Chorvatsku na Monseně.
Takže to tam bylo super. (Ale Monsena je Monsena).V Srpnu jsme byly ubytovaný v nějakým kempu,ale nevim jestli bude otevřený i Říjnu.
Pokud ne tak musim sehnat nocleh někde jinde. Pokud o něčem víte tak se ozvěte rádi poznáme nové naturisty.
Nigela

so září 25, 2004 7:48 am

Re: PODZIMNÍ BABYLON - VÍKENDOVÉ SETKÁNÍ NATURISTŮ

Maminka se synem uvítá možnost společné dopravy (23.10. Liberec)s někým, ale i já mohu nabídnout osmimístné auto. Prosím ozvěte se.e-mail: NigelaT@seznam.cz Děkuji
Ještě jednou (maminka se synem - doprava do Liberce) Zapomněla jsem dodat, že jsem z Olomouce.
zurek

so říjen 02, 2004 1:44 pm

Re: PODZIMNÍ BABYLON - VÍKENDOVÉ SETKÁNÍ NATURISTŮ

Na následující NUDI PÁRTY 23.10. v Liberci nabízím zdarma 3 volná místa v
automobilu na trase Chlumec nad Cidlinou, Nový Bydžov, Jičín a zpět.
Veselý
nebojsa

pá říjen 08, 2004 6:57 pm

Re: PODZIMNÍ BABYLON - VÍKENDOVÉ SETKÁNÍ NATURISTŮ

Jenom otázečka-od kolika tak hodin chodí většina účastníků nudi plavání v Babylonu NAHÁ (při setkání nudistů?)
Já chodím v pondělky a většinou jako jediný nudista zahajuji. Po zhruba hodině se obvykle odkudsi (z klubu Afrikana) vyloupnou další dva až čtyři nudisti. Moc příjemné to není a je to jen pro silné povahy.
Proto se ptám, kdy to tak zhruba vypukne, protože bych sebou možná přibral více lidí a ty tolik odvahy nemají. Zatím to spíše vypadá, že to zase promarodím jako obvykle a zase budu jezdit na ty nudné pondělky. Ach jo.
Pavel-nebojsa
Jen doplňuji, že můj předchozí příspěvek byl myšlen pro tu párty 23.10.2004.
-------------------------------
Moderator:
Oficiálně je rozhlasem vyhlášen ve 22.00 hod. zákaz plavek.
natur

so říjen 09, 2004 10:21 am

Re: PODZIMNÍ BABYLON - VÍKENDOVÉ SETKÁNÍ NATURISTŮ

Úplně jednoduché:
18-22 hod. "smíšený provoz" - ale na jaře nás tam bylo celkem 130 totálních naháčů, z počátku to s textilákama bylo fifty-fifty
22-24 hod. pouze naháči, textiláci buď do naha či domů.
Závěr: úplně jiná situace než v pondělí. Tutoví jsou Nodropedi, já už mám asi také 10 osob na ubytování na Královce, něco ještě přibude, hodně lidí přijede "na otočku". A jak se známe - v 18 hod. stojíme u pokladny.
Hájek
----------------------------------------------------------------------
Moderator:
Nodropedi by to asi moc nevytrhli icon_wink.gif se svojí asi třicetičlennou delegecí. Jinak to ale opravdu vypadá, že se sjede z celé ČR hodně lidí. Na ten sobotní výlet do hor dáme od Královky společný výchozí bod (sobota po ránu), ještě upřesníme hodinu.
nebojsa

so říjen 09, 2004 1:14 pm

Re: PODZIMNÍ BABYLON - VÍKENDOVÉ SETKÁNÍ NATURISTŮ

Díky za odpověď, pokud to vyjde, tak přijedu. Sice také na otočku, protože noční jízda se mi docela líbí a přejíždím na chatu do Hradce Králové. Takže ubytování nechci.
Aktivním nudistům zdar!
PS: Mě už psát o nudismu přestalo bavit a tak jsem se radši zabýval aktivním provozováním nudismu od května do září. Tudíž jsem spadl do role pasivního čtenáře příspěvků v mejlu. Je to hloupé, ale je to tak. Mně už nezměníte, až budu mít něco ohromně zajímavého, tak se možná podělím icon_smile.gif)
----------------------------------------------------------------
Moderator:
...a taky "Světu mír", "Nudisti všech zemí spojte se" a "Buduj nudismus - posílíš mír". To už tady všechno bylo a víte jak to dopadlo - samá hesla a výzvy a výsledek žádný. Tak pokud to jen trochu půjde, tak bych prosil trochu n-praxe místo n-hesel. Toho "ohromně zajímavýho" bysme se taky v téhle generaci už ani nemuseli dočkat, když vlastně všichni čekají.
Nigela

ne říjen 10, 2004 10:00 pm

Re: PODZIMNÍ BABYLON - VÍKENDOVÉ SETKÁNÍ NATURISTŮ

Potvrzuji na 23.10. osmimístné auto, už se plní, ještě jsou asi 3 místa.Směr OL, PV, Brno, Jihlava, Praha, Ml. Boleslav, Liberec.Těší se Nigela.
nebojsa

út říjen 12, 2004 6:56 pm

Re: PODZIMNÍ BABYLON - VÍKENDOVÉ SETKÁNÍ NATURISTŮ

Moderatore, to bylo vtipný, jenom jsem nepochopil pointu icon_smile.gif
Vždyť píšu, že nudismus provozuji a zbytečně o něm nekecám, tak mi nepiš, že "bych prosil trochu n-praxe místo n-hesel".

A toho článku se možná i někdy dočkáte, jestli se toho teda dožijete icon_smile.gif
PS: 1) chystám se do nudi bazénu, 2) do sauny 3) do Babylonu 4) ... možná mi dáte tip vy ve vešich příspěvcích?
-----------------------------------------------
Moderator:
To je právě kámen úrazu: "...ve vašich příspěvcích?" Ti říkám, že je to tady samej ČČ - čtenář čekatel. Z nich toho moc nevymámíš.
honzaT

po říjen 18, 2004 5:26 pm

Re: PODZIMNÍ BABYLON - VÍKENDOVÉ SETKÁNÍ NATURISTŮ

Pokud pojedete nekdo v patek z Prahy a budete mit volna dve mista v aute, dejte mi prosim vedet.
Dekuji.
natur

st říjen 20, 2004 9:56 am

Re: PODZIMNÍ BABYLON - VÍKENDOVÉ SETKÁNÍ NATURISTŮ

Kolega Zurek Vám poslal informace v rámci klubu Natura-Quick před chvílí. Já pouze doplním. Na Královce je nás zatím asi 15 přihlášených, ještě tam nějaké volné místo je, jak v lepších pokojích, tak v těch lacinějších. Já osobně budu přijímat objednávky do pátku do 10 hodin. Vzhledem k tomu, že naturisté jsou, dle mé zkušenosti, osoby nerozhodné a jakýkoliv řád pokud možno neuznávající a organizaci čehokoliv nikomu neulehčující, bude možno se i potom na ubytování dohodnout, ale již pouze a jenom přímo s paní Pickovou, provozní na Královce, tel. 483 310 402, 483 312 432, 736 490 494 (pokud se vám ozve "Premier", neděste se, je to vedlejší hotel, patřící stejnému majiteli). Ale pozor - je zde v sobotu nějaká velká svatba, v obou hotelech mají rezervace, tak už to bude skutečně jen paběrkování. Bez předběžné dohody s hotelem nejezděte.
Hájek, UNA
natur

st říjen 20, 2004 9:58 am

Re: PODZIMNÍ BABYLON - VÍKENDOVÉ SETKÁNÍ NATURISTŮ

Aby jste byli všichni v obraze, překopírovávám informaci kolegy Žurka:

Babylon - sobotní počasí bude slunečné, takže výprava do hor z Královky (Ahojky) bude určitě příjemná. Zřejmě zahájíme výstupem na rozhlednu Královka v dopoledních hodinách.
Jen shrnu víkendové možnosti ubytování:
ing. Fr. Hájek - chata Královka: http://www.naturista.cz/zpravy/2004babylon-hajek.html
Setkání naturistů na vyhrazené chatě AHOJ:
http://www.naturista.cz/zpravy/2004nodropedi-podzim.htm
Obě chaty jsou přímo v srdci Jizerek, cca. 2 km od sebe vzdálené.
Kapacita chaty AHOJ je pomalu zaplněná (36 míst), nicméně 1 rodina onemocněla, takže možnosti ještě jsou.
Příjezd: Jablonec-Janov n. N.-Bedřichov(doprava na Josefův Důl)-HRABĚTICE, velké parkoviště, kaplička-doleva, do kopce - AHOJ 500m, Královka 2km.
Interaktivní mapa příjezdu ZDE
Dotazy: babylon@naturista.cz

Přeju všem šťastnou cestu!
Ivoš

Hájek, UNA