Home   Články   Diskuze   Sauna                     Naturista.cz

Dopravní spojení do Aquaparku v Neratovicích z Prahy
Dopravní spojení pro návštěvníky N-párty v Neratovicích u Prahy
19. dubna 2006 Ája + Vláďa

Doprava autem
Cesta z Prahy do Neratovic autem trvá cca 20 minut a podrobný rozpis naleznete ZDE
Praha - Neratovice autem
(zdroj Škoda auto)

Doprava autobusem
Z Holešovického autobusového nádraží spojem "250201 20" (dále pěšky cca 1 min. přes náměstí):
  Praha,,Nádraží Holešovice (8:15)
  Praha,,Vychovatelna (8:20)
  Bořanovice,,rozc. (8:30)
  Líbeznice,,I (8:32)
  Líbeznice,,zdrav.stř. (8:34)
  Zlonín,,rozc. (8:44)
  Kojetice,,rozc. (8:47)
  Neratovice,,Byškovická MHD (8:50)
  Neratovice,,III.ZŠ MHD (8:53)
  Neratovice,,Kojetická MHD (8:55)

  Neratovice,,Dům kultury MHD (8:58)
(zdroj IDOS)

Orientace v Neratovicích
Neratovice
(zdroj Mapy.cz)


Další články:
N-párty v Neratovicích u Prahy


Diskuze na téma:
PRAHA - partnerské n-koupání v Praze


NATURISTA
Hlavní strana

Naturistické lokality
Česká republika

NUDA & NATURA 
Největší forum v ČR

NATURRELAX
Pražští naturisté

Tábor Nodropedů

Naturisté v regionech


Počet unikátních přístupů od 19.4.2006 je  
reklama

Lišta.cz: Registrací přes teno reklamní banner získáte 7.500 kreditů.