NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Věstonická Venuše 2023

Vložil Lenka a Jarek, 8. Říjen 2022 - 0:48
09.06.2023 17:00
11.06.2023 14:00

Plákátek Věstonické Venuše 2023Plákátek Věstonické Venuše 2023

Od pátku 9. června 2023 se uskuteční tradiční víkend Věstonická Venuše pořádaný Českomoravskou federací naturistůATC Merkur v Posohlávkách na FKK pláži za tavernou NAHÁČku.

Ubytování v kempu si každý zajišťuje sám, stravování bude možné v taverně NAHÁČku – pokud se opět přihlásí min. 20 zájemců, budeme mít zajištěnou plnou penzi od páteční večeře do nedělního oběda (dospělí: 590,– Kč/den, oba dva dny za 1080,– Kč, děti: 490,– Kč/den, oba dva dny za 980,– Kč). Objednáním plné penze přispějete na sobotní živou hudbu, která se loni všem moc líbila.

Hlavní program bude v sobotu 10. června 2023. Můžete se těšit na nuda běh, turnaj v Pétanque, orientační běh po pláži, hod vodou a další tradiční aktivity pro děti i dospělé. Od taverny NAHÁČku budeme mít celý den zdarma k dispozici hřiště na volejbal. Odpoledne pak proběhne vyhlášení vítězů v soutěžích a navazovat bude večerní živá hudba. Stejně jako loni se můžete těšit na hudební duo Midnight express.

V neděli pak bude volný program, na který bude k dispozici Pétanque, hřiště na volejbal a dostatek místa pro opalování na pláži. Na závěr nás čeká oběd a odpolední rozloučení.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, můžete mi napsat na jarek.dytrych@gmail.com, na Facebooku nebo Discordu (jarek.dytrych#7502).

Pokud budete mít zájem o plnou penzi, napište mi prosím počet dospělých a počet dětí a zda ji chcete na oba dva dny, nebo jen od sobotního oběda do nedělního rána, ať vím, kolik jídel objednat. Jídla se budou vydávat oproti lístkům, které dostanete po příjezdu oproti platbě (lze pouze v hotovosti).

Stejně jako v předchozích letech smí na místě fotit pouze oficiální fotograf Libor Hromek. Ty, co budou mít zájem nechat se vyfotit, prosí, aby si nezapomněli vzít flash disk na fotky.

Program Věstonické Venuše 2023Program Věstonické Venuše 2023
5
 
-

Omalovánka Věstonická Venuše - Pro malé i velké :-)

Vložil janykula, 16. Únor 2023 - 16:52
Obrázek uživatele janykula
Věstonická Venuše - omalovánkaVěstonická Venuše – omalovánka
 
-

Venuše

Vložil peťanpraha, 7. Červen 2023 - 19:38

Ahoj, kdo se chystá na Venuši? :) Potkám tam nějaké známé tvářičky? :)

U mě je to bída. Oslovil jsem kupu lidí, vypadalo to, že by se přidal kámoš, ale skládá zkoušku na vysokou, takže smůla, ještě před pár dny to vypadalo na jednoho, dva planktony kamarádů, ale taky z toho sešlo… tak doufám, že tam nebudu jediný, když povalím takovou dálku :). A dokonce ne autem :P.

 
-

Tak nám Venuše končí...

Vložil peťanpraha, 11. Červen 2023 - 18:26

Věstonická Venuše je minulostí. Prožil jsem fajnový víkend ve společnosti skvělých lidí, sluníčka a čisté vody.

Popravdě jsem čekal víc planktonů. Je škoda, že se neúčastní, soutěže jim byly na míru a užili by si to.

Já tu pobudu do pondělí a pak taky vyrazím.

Díky organizátorům za přípravu, čas, přístup a jejich vlastní prachy, které do věci dali.

PS: Zvlášť milé setkání mě čekalo v případě třicátníka Petra H. Bydlíme ve stejném městě, pracujeme ve stejnech oboru a oba jsme skauty a foglarovci.