NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Zahájení sezóny v FKK kempu Úštěk

Vložil JirkaRybka, 9. Červen 2023 - 17:26
24.06.2023

Konečně jsme se dočkali, léto je na dohled a oficiální start sezóny v Úštěckém FKK kempu taktéž. Kemp je otevřený už od 1.6. a lze tedy po telefonické dohodě přijet už nyní, ale ta pravá zahajovací párty teprve vypukne. Rozhodli jsme zopakovat loňský koncept a otevřít brány všem našim příznivcům, i těm neubytovaným, kteří normálně mohou navštívit pouze venkovní nudapláž. Takže si poznamenejte do kalendářů sobotu 24.6., budeme zde s bohatým programem, který potěší ducha, tělo i žaludek.

V kempu bude pro tuto příležitost připravený stánek s občerstvením, můžete se těšit na pivo, limonádu, párek v rohlíku či langoš. Mozkové závity si procvičíte turnajem v šachu, případně hraním karetních či deskových her, k dispozici bude i petanque a Twister. Novinkou budou logické hry pro jednoho hráče pro ty, co si rádi v klidu zapřemýšlí. K poslechu a případnému tanci nám možná zahraje na klávesy naturista Petr Malínek, legendární organizátor pražského plavání. Na místě budete mít možnost stát se členy Českomoravské naturistické federace, podpořit tím rozvoj českého naturismu a v neposlední řadě získat 10% slevu na ubytování v našem kempu. Bude to prostě super, takže přijďte v sobotu pobejt, jste srdečně vítáni!

0
 
-

zahájení sezóny FKK Úštěk

Vložil asmara, 21. Červen 2023 - 18:06
Obrázek uživatele asmara

připomínám všem, že už se to blíží, za tři dny to vypukne :-) Dorazte v hojném počtu, bude to super akce. Nahatění, popovídání se stejně naladěnými lidmi, pivo, limča, občerstvení. Přes den hry všeho druhu, večer muzika a oheň…to všechno v FKK kempu, který je jindy jen pro ubytované. Tož, přijďte pobejt :-) [Party] [Korunovaný] [Svatozář]