NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Aprílové léto ve Východních Čechách

Vložil Anonymní, 6. Duben 2011 - 7:47

Doslova aprílový víkend jsme prožili 1.-3. 4. 2011. Pátek ještě vyfukoval a propršel, ale neděle byla naopak rekordní a přinesla kromě rekordních teplot také spousty naháčů na nuda pláže. Užili jsme si tak oblíbeného Aquaparku Hradec Králové i s připravenými atrakcemi a malováním na tělo, ale i venkovního koupání. Za nedělní odpoledne jsme stihli navštívit 4 východočeské nuda pláže, kde jsme neodolali a na každé udělali aspoň pár temp. V AP Hradec Králové jsme byli sice už poněkolikáté, přesto jsme tentokrát předvedli premiéru – saunové ceremoniály. Pojďte se tedy podívat, co nám letně-aprílový víkend přinesl a my jemu.


Páteční vlnobití v Aquaparku Hradec Králové:
Předpověď na pátek 1. 4. byla slibná, tedy pro konání vnitřní akce… – déšť a zima. To vždycky lidi zažene do tepla. Dodatek předpovědi byl ale nakloněný spíš korzování přírodou – „k večeru vyjasňování“. To se vyplnilo a pokud se v Hradci Králové v dubnu vyjasňuje, tak je na 100% teplo. Hodinu před naším začátkem to bylo na Eliščině nábřeží opravdu jako v máji a nic nenasvědčovalo tomu, že by se někomu chtělo do vnitřního bazénu, na ukazateli bylo 31 textiláků… Nás bylo ke stovce, což není přes stovku, takže ohledně toho žádná spokojenost.

SaloosSaloos Poprvé jsme v místní sauně pokusili saunové ceremoniály. To je tady docela problém, protože kameny jsou umístěny vedle [Šokovaný] kamen a kamna samotná jsou ohrazena nedobytnou ohrádkou. To je věc po vlastech českých nevídaná, nicméně po dotazech na vedení dlouhodobá. Zkusili jsme tedy vonné esence věnované firmou SALUS – SALOOS rozprašovat rozprašovačem. Naháči v sauně si sice napřed mysleli, že jdeme na mšice, ale vbrzku zjistili, že se jedná o příjemné vůně červeného pomeranče, saunové směsi a na konec tradiční eukalyptus. I když jsme rozprašováním sáhli k improvizaci, tak všechny 3 ceremoniály byly navštíveny do posledního místečka prohřívárny.


Nahoře v Aquaparku to bylo už bez větších novinek. Od 20. hod. jsme opět využili 50m bazénu pro naše kompletní a vyspravené atrakce v čele s oblíbeným aquarollerem. Samozřejmě mezi neojoblíbenější patří královéhradecké vlnobití, které už z dob 1. Republiky baví návštěvníky místních lázní.
Tím jsme uzavřeli naše vnitřní aktivity v Aquaparku Hradec Králové před prázdninami a doufejme, že se tady od října opět setkáme. Návštěvnost bude muset být ale URČITĚ přes 100 lidí, takže nezapomeňte prosím na podzim pozvat všechny svoje známé. Ohledně médií jsme tady měli velkou oporu v Martinu Černém z Hradeckého Deníku. Ten ovšem odsud odešel, takže nejspíš přijdeme o dříve hojně uváděné články o našich akcích.

Aquapark HKAquapark HK Děkuji vedení Aquaparku Městských lázní za poskytnutí celého areálu pro naturistické aktivity. Aktivity Naturista.cz podporuje také síť hotelů BOHEMIA HOTEL CLUB + GOLF
Hlasujte v aktuální Aprílové fotosoutěži


Po rozjezdové sobotě jsme pak vyloženě letní neděli věnovali návštěvě 4 východočeských nuda pláží. Na všech byli naháči a i na vysoko položeném Velkém Dářku byla teplota přes 20°C.


5