NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Aquapark Hradec Králové: Východočeští naturisté nezaváhali

Vložil Anonymní, 8. Únor 2010 - 11:14

Fronta až ke vchodu před začátkem Naturistického masopustu v Aquaparku Hradec Králové naznačovala, že tentokrát bude na jednom z pravidelných setkání východočeských naturistů plno. Na počítadle návštěvnosti se pak během večera objevovala + – stovka. Pohled na příchozí už od počátku ukazoval, že dnes bude značný počet nováčků. Nových tváří jsem odhadoval na dobrou polovinu. Vzhledem k jarním prázdninám na Královéhradecku přijeli na sobotní večer spíše přespolní – Ústí nad Orlicí, Chrudim, Litomyšl.
Fronta k pokladně se pomalu sune kupředu, jedna paní si s hrůzou v očích nechává vrátit vstupné (Sodoma – Gomora, velebnosti!), ale většina vysmátých naháčů se nadšeně vrhá do prvního vlnonobití.


První hodinka se odehrávala za klasického vyžití na všech atrakcích AP, hlavně vlnobití a tobogánu. Byli jsme rádi, že zůstala i většina návštěvníků, kteří se o n-akci dozvěděli až těsně před příchodem a po ostýchavějším osuškovém úvodu si večera užili až do konce.
Velkým lákadlem je také místní sauna, kterou mohou navštívit všichni návštěvníci akce za symbolický poplatek 15 Kč neomezeně (vstupné na n-akci je 190 Kč/3 hodiny, děti 40–150 Kč). Ve zmodernizovaném atriu si tak mohli všichni dosytosti užít zimy i sněhu.Úderem 19. hodiny nám pan vrchní plavčík Gümpl otevřel padesátimetrový bazén a naháči se vrhli do sportovních aktivit. Vzhledem k velkému počtu nováčků byl náš aquazorbing zpočátku jen okukován ze všech stran, ale za pár minut byly už obě koule na vodě a tak se běhalo, plavalo až do konce večera. Koho to přestalo bavit, tak se vrátil do aquaparku, kde se mohl prohřát ve skoro čtyřicetistupňové vířivce, nebo se opět vrhnout do vlnobití. My jsme ale už měli všechno nachystáno na závěrečnou disciplinu – malování na tělo.


Do malování se tentokrát pustila jen poměrně malá skupinka naturistů. Většina nováčků vlastně na začátku ani netušila, že se něco takového bude odehrávat, tak tentokrát jen sbírali zkušenosti a napříště už jistě nastoupí i do této discipliny. Soutěžící dostali na památku již známé repliky starořeckých mincí, které jsme zařadili do desetidílné sbírky mincí, vydaných u příležitosti naší Olympiády antického Řecka. Nejaktivnější děti si pak vysoutěžily nafukovací zvířata a drobné hračky.

Hradecký DeníkHradecký Deník Podle ohlasů po skončení akce i následných emailů se Naturistický masopust všem líbil a nám nezbývá, než všechny východočeské naturisty pozvat na závěrečné setkání letošní zimní sezona v tomto areálu – Naturistické čarodějnice, dne 17. 4. 2010, 18–21 hodin.


Aquapark HKAquapark HK Za všechny naturisty bych chtěl poděkovat všem, kteří se dnes už stabilně zasluhují za tyto oblíbené akce v AP Hradec Králové:
Tibor Šereš, vedoucí areálu
pan Zikl, vedoucí směny
Martin Černý, Silvie Špryňarová, František Hloušek, Hradecký Deník
a všichni naháči, kteří i tentokrát prožili pěkný a veselý večer s námi.
Aktuálně HRADECKÝ DENÍK: Naturistický masopust se obešel bez jelit


Autor fotografií: František Hloušek, HRADECKÝ DENÍK
5
 
-

Hradec: Skvělá akce

Vložil Sueneé (bez ověření), 9. Únor 2010 - 3:16

Byli jsme na této akci s mojí drahou polovičkou. Převapila nás oproti Čestlicím relativně skromná účast. Mělo to i své kouzlo. Nikde nebyl nával, snad kromě teplého bazénku s vyhřátovou vodou na 37°C. :) Byla to skvělá akce! Díky… [Smích]