NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

Aquapark Olešná Frýdek - Místek

 

Naturistické Olešné ve Frýdku-Místku
Aktuálně: Naturistické akce na Olešné jsou do odvolání zrušeny.

Tradiční setkání naturistických rodin v Aquaparku Olešná. K dispozici celý areál Olešné – Aquapark, Wellness, restaurace. Zajímavý program: Aquazorbing, hry a soutěže, malování na tělo.

PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA NATURISTICKÝCH AKCÍCH 

Saunové esence pro tuto akci věnuje SALOOSSaunové esence pro tuto akci věnuje SALOOS Akce: Naturistická Olešná
Místo: Aquapark Olešná, Frýdek-Místek. MAPA
GPS: 49.66314878574954, 18.307825326919556
Termín: sobota 1. 10. 2011, (19) 20–23 hod. 19–20 bude zahřívací hodinka, nepovinné plavky, 20–23 hod. povinnost bez plavek.
Vstupné: AQUASAUNA – Platí 10% slevy pro všechny naturisty-účastníky Naturistické Olešné oproti CENÍKU (Aquasauna)

Program: aquazorbing, dětské hry a soutěže, malování na tělo.

SportplexSportplex Pořadatel: SPORTPLEX, Aquapark Olešná Frýdek-Místek
Organizátor: NATURISTA.CZ, Ivo Žurek email
OSUŠKY POVOLENY – PLAVKY ZAKÁZÁNY!
 


Počasí pro Frýdek-Místek:

-

Říjnová Olešná

Vložil Mirda, 2. Říjen 2011 - 13:15
AKTUALIZOVÁNO: 3. 10. 22.15 hod. V sobotu 1. října jsme po prázdninách poprvé vyrazili na akci pod střechou. V tento den byla na programu NATURISTY Olešná, tudíž naše cesta se ubírala tímto směrem. Sice jsme odpoledne ještě řádili na kolotočích v Uherském Brodě, ale mysl už byla v Olešné. Naše Marinka cílevědomě míjela atrakce, které ji zadarmo čekaly večer na Olešné, hlavně aquazorbing.
Do Olešné jsme dorazili krátce před osmou večerní a to už bylo v bazéně asi osmdesát naháčů. A tak jsme se mohli vrhnout do víru atrakcí.
5
 
-

Pohodová předjarní Olešná

Vložil Anonymní, 6. Březen 2011 - 16:38
I když se spousta naturistů nemůže dočkat Prvního jarního naturistického dne v Aquapalace Čestlice, tak my jsme si dali týden předem „rozcvičku“ v podobě tradiční Naturistické Olešné. Ta minulá se kryla s termínem naší brněnské n-premiéry a to se až neočekávaně odrazilo v mizivé návštěvnosti, chybějícím programu a následném článku.
Tuto sobotu jsme se tedy pokusili oživit severomoravské n-usínání a vyrazili opět na Olešnou. Pomocnou ruku podala i právě z mateřské se vracející manažerka AP Olešná Pavla Hrabcová, která nám udělala opět větší propagaci než tomu bylo v době její absence. Výsledkem byla návštěvnost o 120% vyšší než v textilním provozu. Tento vysloveně odpočinkový večer bych si ale netroufl nazvat ani jako rozcvičku jakékoli jiné naší n-akce kdekoli v ČR.
5
 
-

Naturistická Olešná s podzimním barevným listím

Vložil Anonymní, 17. Říjen 2010 - 18:56
Naturistická Olešná ve Frýdku-Místku zatím nikdy nezklamala a ani tuto sobotu tomu nebylo jinak. Počínaje svědomitou propagací, kterou nešidí ani zástupce místo P. Hrabcové (MD) pan Robert Krupa a vstřícným přístupem veškerého personálu konče, je pro naturisty Aquapark Olešná vždy dokonale připravený. Odměnou tomu je snad stabilní návštěva na N-Olešných, která nikdy neklesá pod 120 naturistů. Možná i proto je teď na pořadu dne rozšíření n-provozu na 1× měsíčně. Pojďte se podívat, jak to na Olešné vypadalo v sobotu 16. 10.
5
 
-

Poslední zimní Naturistická Olešná

Vložil Anonymní, 8. Březen 2010 - 11:04
Odchodem naší velké příznivkyně a podporovatelky Pavly Hrabcové z vedení AP na mateřskou dovolenou jsme se před sobotní Naturistickou Olešnou dostali do značně improvizované situace. Den před termínem věděli totiž o akci pouze ti, kdož si ho pamatovali z prosincového oznámení. Očekával jsem tedy, že po našem příjezdu na Olešnou mě personál hned požene pod ledovou sprchu, možná i do ledové přehrady Olešné. Zůstat totiž neočekávaně v sobotu o dvě hodiny déle v práci dovede dost naštvat. Navíc tentokrát chyběla už zaběhlá propagace (tiskoviny, rádia), kterou pro nás P. Hrabcová vždy zajistila. Tak jsem vedle ledového výprasku očekával návštěvnost v podobě několika nejvěrnějších singlů, kteří by přišli i kdyby se mělo v AP třeba jen bruslit.
4.25
 
-

Aquapark Olešná: První olympijské mince rozdány

Vložil Anonymní, 18. Leden 2010 - 11:44
HLAVNÍ STRANA NATURISTICKÝCH OLEŠNÝCH – KLIKNI SEM
Aktuálně březen 2010: Zážitky z březnové Naturistické Olešné KLIKNI SEM

Dokonale připraveným areálem pro večerní Naturistickou Olešnou nás v podvečer 16. 1. přivítala sama paní vedoucí Olešné. Předzvěstí našeho dnes už tradičního n-večera byly příjezdy polských naturistů. Leckteří z nich byli v areálu už od dopoledne a v klidu si užívali masáží i dalších služeb aquaparku. Také restaurace se vždy těší na naturisty, kteří ji vždy téměř zaplní. Návštěvnost Naturistických Olešných patří stabilně mezi ty lepší a nejinak tomu bylo i tentokrát. Naháči přes zimní třeskuté počasí zaplnili Olešnou více než z poloviny dvoustovkové kapacity.
5
 
-

Vzorová Naturistická Olešná

Vložil Anonymní, 25. Říjen 2009 - 14:57
Návštěvníci letos už třetí Naturistické Olešné ve Frýdku-Místku nenechali už témeř hodinu před oficiálním zahájením nikoho na pochybách, že sobotní večer 24. 10. 2009 bude patřit jen naháčům. Už v 19 hodin (smíšená hodinka) prošlo pokladnami do AP Olešná přes 160 návštěvníků, což je náš nový rekord v aquaparcích s kapacitou do 200 lidí. Večer se odehrával za veselé nálady všech přítomných i spokojeného pokyvování vedení AP nad slibnou návštěvností. Pojďte se podívat, co se na Olešné tuto sobotu dělo.
5
 
-

Den naturistů na frýdecké Olešné

Vložil Anonymní, 9. Červen 2009 - 23:20
Oslava Dne naturistů na Moravě byla plánovaná do venkovního areálu AP Olešná u stejnojmenné přehrady u Frýdku-Místku. Bylo tak naplánováno po velmi úspěšné březnové n-akci, po které nebylo pochyb, že AP Olešná je místem z nejlepších pro severomoravské naháče. Tuto sobotu došlo ale hned k několika nedostatkům. Medardové počasí určilo hned ráno, že budeme muset oželet největšího nerezového AP v republice a Den naturistů budeme slavit uvnitř. Pojďte se s námi podívat, jak to v nám už důvěrně známých prostorách vypadalo.
4.8
 
-

Naturistická Olešná poprvé

Vložil Anonymní, 24. Březen 2009 - 10:46
14. 3. 2009 se konalo první setkání naturistů v novém aquaparku Olešná ve Frýdku-Místku. Po pečlivé přípravě i velmi vstřícném postoji vedení AP se premiérového večera sešlo na 160 naturistů. Až do 23 hodin na bezproblémový průběh osobně dohlížela paní vedoucí areálu, takže vše proběhlo vzorově a většina účastníků projevila zájem přijít na podobnou n-akci vbrzku opět. Vedle tradiční sauny, tobogánu, divoké řeky a podobných atrakcí jsme se zde sešli s našimi dobrými známými aquazorbisty i neúnavnými soutěžícími, kteří se utkali v závodech, skocích, plavání i bodypaintingu.
4
 
 
Syndikovat obsah