NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Aquapark Olomouc: Jarní Naturistická Olomouc 2010

Vložil Anonymní, 12. Duben 2010 - 10:23

V pořadí třetí Naturistická Olomouc v AQUAPARKU OLOMOUC se konala za téměř standartní situace, kdy od propagace až po uklizení areálu po našich rozměrných soutěží proběhlo vše podle plánu. Za média tak na info-email tradičně zareagovalo RADIO RUBI a z tiskovin již tradičně Michal Kovář z Olomouckého Deníku. Z propagátorů nemohu vynechat našeho neúnavného spolupracovníka Jirku Dlouhána, který systematicky roznáší naše letáky po Olomouci. Za přispění všech těchto kolegů jsme dospěli opět k solidní návštěvnosti 124 naturistů. Dík patří i všem rodičům, kteří pomáhali při bezproblémovém chodu soutěží a samozřejmě Radce a Radimovi za zafoliování celého areálu, Monice Foltýnové za organizaci a dokumentaci všech disciplin. Ilustrativní fotografie pořídil Mirda Koumar, který vám osobně příblíží atmosféru sobotního večera.

Olomouc – další skvělá akce
Opět jsme se sešli v Olomouci na jedné z akcí pořádaných Naturista.cz – Ivošem Žurkem. Podle informací od provozovatelů se tentokráte sešlo na 120 naháčů. K mému překvapení bylo tentokráte i spousta dětí a tak připravené soutěže měly příjemnou atmosféru, ale o tom až později. Krátce po zahájení akce se nám představil pořadatel Ivo a přivítal všechny návštěvníky. Představil také program, který bude následovat. Jako obvykle nechyběly soutěže pro děti a malování na tělo. Jak jsem již psal vzhledem k většímu počtu dětí byly soutěže zajímavější. Děti si zasoutěžili celkem v pěti disciplínách a to v házení šipkami, ve střelbě florbalovými holemi na branku, přeskoky přes švihadlo, lovení puků ve vodě a nakonec v házení létajícího talíře na cíl. Všechny disciplíny si děti užívali a závodili jak jen to šlo. Jako poslední bod programu bylo tradiční malování na tělo. Celkem se ho zúčastnilo osmnáct soutěžících. Většina z nich byly děti, ale odvahu našlo i několik dam. Bylo zajímavé sledovat techniky malování jednotlivých soutěžících. Někteří si svůj obrázek malovali dokonce sami. Mohli jsme si prohlédnout spoustu krásných obrazů. Uvedl bych například Mořskou panu, která vyhrála soutěž, dále Zimní krajinku, která byla druhá, či Krtečka, který obsadil třetí místo. Čas, který nám byl určen už uběhl a tak nezbývalo, než vyfouknout trampolínu a ostatní hračky, umýt barvu po malování, uklidit nezbytné potřeby z akce, osprchovat se, osušit a uhánět k domovu. Pro mě to byl další skvělý večer strávený se zajímavými lidmi v příjemném prostředí olomouckého aquaparku. Tímto bych chtěl poděkovat organizátorovi Ivovi a jeho pomocnici Monice, kteří nám připravili opět krásný večer plný zábavy a těším se na další večery, které bude organizovat Naturista.cz.
Fotograf akce Mirda


Olomoucký DeníkOlomoucký Deník Naturistická Olomouc sobota 10. 4. 2010, 20–23 hod.:
Pořadatel: AQUAOLOMOUC
Hlavní strana Naturistických Olomoucí.
Další termín Naturistické Olomouce: 9. 10. 2010, 20–23 hod. Vítány jsou všechny naturistické rodiny nejen z Olomóca!
 
4.25
 
-

Pochvala pro Olomouc

Vložil JirkaRybka, 12. Duben 2010 - 19:51
Obrázek uživatele JirkaRybka

Olomoucké akce jsem se tentokrát zúčastnil i já, přidám tedy i svých pár dojmů. I když ten můj výlet nebyl primárně do aquaparku – to by bylo z Prahy přece jen trochu daleko. Já si tam ale tak nějak odskočil z jiné, dvoudenní akce – asi 1km vzdálené Atariády, která nemá s naturismem nic společného (i když jsme odtud do aquaparku nakonec přeběhli tři [Úsměv] ). Jistě uznáte, že dvě zajímavé akce na jednom místě, spojené ještě s šancí na jarní výlet po okolí, už za nějakých pár kilometrů stojí.

Úderem čtvrthodinky před začátkem akce jsme se tedy z budovy ZŠ nacpané starými počítači vydali na několik set metrů „dlouhou“ jízdu do aquaparku, během které jsme stihli i zabloudit a znovu se najít, a úderem osmé se pak vrhnout do víru vodních radovánek. Nakonec jsme sice jeli jen dva, protože třetímu připadl čas u počítače příliš vzácný, tuto ztrátu však vyrovnal další Atarista, který se nečekaně uprostřed aquaparku vynořil z vody, a řekl „ahoj“. [Maxi smích] A já jsem pochopitelně během večera potkal i řadu známých z řad naturistů, a dal kus řeči i s některými, s nimiž se kvůli vzdálenosti potkávám jen zřídka, nebo to bylo osobně i poprvé. Tento aspekt naturistických akcí tak nějak musím vyzdvihnout – je to i o setkávání lidí, a přátelském povídání u baru (dobrou zmrzlinu měli). Zároveň tímto děkuji místnímu Jirkovi za chutnou odměnu, motivující do dalšího snažení na poli naturismu.

Ale abych konečně něco napsal o samotné akci, a areálu kde se konala – aquapark je zánovní a přiměřeně velký, moji maličkost potěšil především dvojicí tobogánů, z nichž žlutý jede přímo ďábelsky, s krásně hladkým povrchem a zdařilými světelnými efekty (jen pneumatiky mi přijdou v úzké trubce trochu zbytečné, ale dají se chápat i jen jako další možnost navíc), druhý je pak starý dobrý trychtýř, bohužel ale bez vyhlídkového ochozu a s vodou stříkající jezdci do očí :-/ Zaujaly dynamicky dle provozu řízené semafory, bez zbytečného čekání u prázdného tobogánu. No a ty další atrakce, to je klasická solidní nabídka aquaparku, ať už vířivka, okruh s proudící vodou, skluzavka, občerstvovny, venkovní bazén i terasa, asi 4 různé prohřívárny… Nechci tady psát propagační leták, ale nedá mi to abych nezačal srovnávat. Třeba sauna s barevnými světélky ve stropě a příjemnou hudbou měla opravdu dobré vyznění, podobně jako řádně vytopená a rovněž ozvučená pára, na druhou stranu jsem tak nějak postrádal v tom horním patře klasický ochlazovací bazének (sprcha a venkovní terasa postačí, ale není to úplně ono). Aquapark je to pěkný, bez venkovní části (na zimu zavřené včetně dalšího tobogánu) ve velikosti žádný rekordman, ale i tak by ještě nějakou tu další desítku naturistů v pohodě snesl.

A program – možná stačí říct, že se ho ujal s mikrofonem v ruce osvědčený Ivo Žurek, který tak říkajíc celou tuhle taškařici spískal [Spiklenec] Ale jestli to nestačí – proběhly dětské soutěže, proběhlo malování na tělo (mým favoritem byla jedna z mála dospělých účatnic s jejím krásným stromem), a možná toho proběhlo ještě i víc, jen jsem to třeba z tobogánu a sauny zrovna neviděl. Tři hodiny jsou příliš málo na to, aby člověk stihl všechno, nicméně spokojené a pobavené obličeje v celém aquaparku dávaly jasně najevo, že i program se vydařil.

Já jsem pak pochopitelně jel ještě pokračovat k počítačům (jednu záludnou vlastnost stroje jsme tam zkoumali do půl čtvrté ráno, i tam se soutěžilo, a vůbec bych mohl napsat mnohé, ale to sem nepatří…) Jen ten plánovaný výlet se mi moc nevydařil, protože obcházet Kroměříž a Pernštejn za deštivého a div ne mrazivého večera, to nemá úroveň. Počasí si zkrátka objednat neumíme.

Naturistická akce byla v tom mém víkendu rozhodně jedním z hlavních světlých bodů, a řekl bych že se vydařila na výbornou. Také si všímám toho, jak krásně se nám takové akce šíří po republice [Úsměv] (I když to je hlavně asi jen díky Ivošovi, já vím…)

 
-

Opět bezva akce v Olomouci

Vložil Danxm (bez ověření), 15. Duben 2010 - 23:10

Děkujeme za příjemný večer,príma relax,a příště kdekoliv zase nashledanou… [Spiklenec]

 
-

Super akce

Vložil Pepper, 20. Duben 2010 - 20:21

Akce v Olomouci byla super! Děkuji p. Žurkovi, že myslí i na nás Moraváky a Jirkovi Rybkovi za svezení do akvaparku. Sám bych tam nejspíš nedošel. [Úsměv] Čas nestrávený u počítače mi ale rozhodně líto nepřišel. [Smích]
Jenom je škoda, že další bude až v říjnu. Člověk aby si cvičil trpělivost u Českých drah na cestách do HK a kdovíkam. [Spiklenec]