NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Cockring a naturismus = jde to k sobě?

Vložil indian, 29. Červenec 2023 - 8:45

Mnoho let nosím cockring. Používám látkový (kovový nebo silikonový jsou bolestivé a při dlouhodobějším nošení nebezpečné). Nedělám to proto, abych se předváděl nebo nějak vzrušoval, ale kvůli pocitu. Začal to nosit i synek. Na nudapláži jsme se nikdy nesetkali s nějakou negativní reakcí, maximálně se lidi podívají, to je všechno. Asi proto, že se nepředvádíme, chováme se přirozeně. Co si ale myslí, to nevíme.

Já si myslím, že časem se z toho stane stejně standardní věc, jako je dneska oholené pohlaví.

0
 
-

Jak to vidím já

Vložil peťanpraha, 30. Prosinec 2023 - 13:54

Nikomu neberu, jak vypadá a co se sebou provede, jestli je pomalovaný, okovaný a já nevím co, pokud neobtěžuje okolí. Tohle je každého věc. To, že někdo nosí vámi zmíněný kroužek (z různého materiálu), jsem si samozřejmě všiml, někdy je to nápadné, někdy méněro, ale pánové mladší i starší toto mívají a mně je to úplně fuk. Píšete, že to má i váš synátor, v inzerátu vidím, že má 13 roků, párkrát jsem to viděl i u takto mladých kluků a nechává mě to úplně klidným. Připodobňujete to k holení, mám na to podobný názor – jako je normální, že se dneska už i puberťáci holí, je normální u nich vidět kroužek. Je to jejich rozhodnutí, a pokud se chovají přiměřeně, pak je to vážně buřt. Nikdy jsem se nesetkal s jakoukoliv negativní reakcí na adresu takto vyzdobených pánů nebo kluků, což svědčí o tom, že aspoň naturisti jsou snad trochu normální.

Já tomu neholduju, preferuju přirozenost, popravdě nejsem vyznavačem ani náušnic (včetně dam), ale ať si každý dělá, co uzná za vhodné. Nikdo nemá právo soudit jiné lidi podle vzhledu, či jim snad nařizovat, jak mají vypadat, co mají nebo nemají nosit atd. Naturizmus je o svobodě, toleranci, nenarušování svobody jiných (kraválem, rádiem, cigaretovým smradem).

 
-

Tak ono je to na parádu?

Vložil M.Dr., 31. Prosinec 2023 - 19:12

Jako třeba náušnice? Já myslel, že je to kvůli erekci.

 
-

Popravdě

Vložil peťanpraha, 1. Leden 2024 - 12:03

já nevím, do hlav těm lidem nevidím, ale když vidím, jak nenuceně se chovají, tak si myslím, že to mají buď pro parádu (neco jako piercing), nebo prostě jen kvůli lepšími pocitu. A ne, vzrušení nejsou. Jeden asi třinácti-čtrnáctiletý kluk byl, ale to mohlo být z úplně jiných důvodů. Byl tam totiž se svým starším přítelem. Teda aspoň soudím, že to byl přítel, protože se tam líbali.

Tak nevím, můžu se jenom dohadovat. Ale viděl jsem to tolikrát, že už to beru jako standard. Třeba to taky někdy vyzkouším [Smích] [Ďáblík] (spíš ne).

 
-

Já popravdě

Vložil M.Dr., 1. Leden 2024 - 13:12

nevím, kolik mužů takovou ozdobu nosí, nějak si to nevšímám.

 
-

Tak především přeju za sebe

Vložil indian, 1. Leden 2024 - 15:15

Tak především přeju za sebe i Ondru krásný nahatý rok 2024 [Spiklenec] [Ďáblík] .

Co se tématu týče. Je to tak jak psal petan. Cockring pro nás není otázkou nějakého vzrušování se, ale o dobrém pocitu. Však to taky máme pořád – doma, na pláži… A jestli má nebo nemá Ondra erekci tak to s tím nesouvisí. Spíš je to proto, že je v jeho přítomnosti přítelkyně. S ohledem na jeho věk je pochopitelné, že je přitom vzrušený.

Jinak my už látkový typ nenosíme, nakonec jsme oba přešli na gumový a není to tak hrozné, jak jsme očekávali, naopak. Máme několik kusů podle velikosti. Nejmenší je určen přímo na penis. Ten používáme při styku, já ho občas mám „jen tak“ (Ondra ho má jen při styku, jinak mu padá, je pro něj ještě příliš velkej; při styku mu ale penis dostatečně zmohutní). Ten největší je určen pro celé pohlaví a to používáme nejčastěji.

Takže ještě jednou – cockring nosíme kvůli dobrému pocitu, ne jako ozdobu nebo kvůli erekci. Takovou funkci má jen při styku. Na druhou stranu je taky třeba říct, že oba vnímáme, že styk je pak mnohem intenzivnější. To už je ale debata o něčem jiném.

 
-

Rozumím

Vložil peťanpraha, 2. Leden 2024 - 11:33

a děkuju Indiáne za objasnění. Sice mě to stále nepřesvědčilo, ale hlavně, že vám to vyhovuje. Tak ať slouží :).