NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Další šoumen

Vložil peťanpraha, 2. Březen 2021 - 21:22

Tak tu máme další inzerát Mladého Dejva. Člověka, kterého hodně baví donekonečna si ujednávat nějaké setkání, které se nikdy nezrealizuje. Kterého zajímá, kdo jak má velké přirození.

Nechápu, proč to ti lidi dělají. Suplují si tak vědomí, že o ně nikdo nemá zájem?

Obecně zdejší seznamka je zabitá. Je to škoda, nikde jiná pro naturisty není. Lidi, mějte sakra soudnost. Nedávejte si inzerát, pokud o seznámení nestojíte. Že mrháte vaším čase, váš problém, rozběhněte se hlavou proti zdi. Ale to, že plýtváte časem jiných lidí, abyste si nahnali pocit, že od vás má někdo zájem, je neuvěřitelná prasárna a sobeckost.

http://naturista.cz/…ci_kamaradku

0
 
-

inzeraty

Vložil nudistik, 3. Březen 2021 - 23:27

Jo Dejv je dost divnej :)))

 
-

Divné inzeráty a profily ...

Vložil Sam De Bill, 4. Březen 2021 - 15:59

Zdravím všechny nahaté i oblečené čtenáře!

A co se týká podezřelých informací („fake“ či falešných), pak je zde ctěný P.T. Admin. Aby z výše svých pravomocí takové věci řešil, zablokoval či rovnou zrušil … Ostatním pak vřele doporučuji tyto údaje zcela ignorovat …t.j. ani nečíst, max. právě upozornit Admina …

Nahotě a všemu milému zdar, Covidu a všem obtížím i s nesmysly na webu Naturista zmar!

Váš /Vaše nahaté „vše“

SdB21

 
-

Blokování profilů

Vložil admin, 5. Březen 2021 - 17:05

Blokuju profily, které rozesílají hromadné emaily registrovaným. Pokud se někdo registruje po nickem např. „Obrpenis“, tak mu napíšu, ať si nick změní, stejně tak vyzývavé fotky. Ostatní nechávám, stejně jako tento uvedený. Jeho profil není vyzývavý, sprostý ani otravný. Stejně tak inzerát je v mezích serioznosti. Že neodpovídá, to je jiná věc, ale opět se nejedená o nic protistátního ani pobuřujícího.

Přitakávám, že Naturistova seznamka „poněkud“ vázne. Sám jsem se za celých 17 let seznámil se stovkami lidí na plážích apod., ale ani s jedním pomocí seznamky. Doporučil bych spíš se účastnit společných aktivit, kde má člověk během pár minut jasno, s kým si rozumí a komu se radši vyhne.

 
-

„Doporučil bych spíš se

Vložil peťanpraha, 6. Březen 2021 - 0:06

„Doporučil bych spíš se účastnit společných aktivit, kde má člověk během pár minut jasno, s kým si rozumí a komu se radši vyhne.“ Já se s několika lidmi prostřednictvím buď seznamky, nebo jinou formou elektronickou seznámil, ale dávám za pravdu adminovi. Za klávesnicí se může schovávat kdokoliv. Na place se ale dotyčný jen tak neschová :) Obrazně i skutečně.

 
-

Dobrá rada do špatné doby ...

Vložil Sam De Bill, 6. Březen 2021 - 14:18

Zdravím kolegu Petra!

A nemohu než s ním opět souhlasit, živé (a navíc nahaté) setkání nelze ničím nahradit. Bohužel v současné pandemické a nouzové době je toto jednak přímo zakázáno, ale hlavně životu a zdraví nebezpečno (to platí žel i s dodržením všech epidem.-hygien. opatření a platnými Covid-neg. testy) …

Tzn. naopak je ideální doba pro všechny domácí (rodinné) a virtuální aktivity, od plánování, domlouvání až třeba po seznamování …

Tedy v případě, že toto vše je pro všechny zúčastněné žádoucí, vítané, sdílené a podporované …

(zářným příkladem jsou i práce pana Romana B. a majitelů a všech spoluorganizátorů FKK kempu Úštěk).

Nevyžádané odpovědi či výzvy nebo dokonce obtěžující vzkazy, dotazy, obrázky-fotky-videa atd. jsou spíš v první fázi pro nahlášení P.T. Adminovi a v souladu s ním či rovnou samostatně též na Policii ČR!

Při překročení či porušení platných pravidel, norem a zákonů (např. stalking, vyhrožování, ohrožování mravní a morální výchovy, dětská pornografie atp.).

V konkrétním případě nicku „mladejdejv“ je na zvážení všech, kam až jeho rádoby-vtipné excesy mohou zajít?!

Pro mě osobně a ve shodě s kolegou Petrem jsou zde již za hranou přípustného, zejména kvůli jeho průhledným dotazům stran „pánských velikostí“ atd., patřících rozhodně pouze na explicitně eroticky a sexuálně zaměřené servery!!!

Nahotě a všemu milému zdar – byť nyní jen omezeně, v rámci domova a blízkého okolí nebo virtuálně!

SdB21