NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Naturistická Olomouc - nostalgie

Vložil Dlouhan3, 1. Prosinec 2013 - 21:21

Často vzpomínám na n-večery v Olomouci, kterým nebylo co vytknout – na příjemnou atmosféru, plavání pod hvězdami, pobyt ve venkovní vířivce v 10-ti stupňovém mrazu s hvězdnou oblohou nad hlavou … Pomalu, potichu, jak se zmenšoval počet návětěvníků n-večerů v Olomouci, ve mě začaly sílit obavy o ukončení těchto večerů z důvodu malé návštěvnosti, k čemuž letos na jaře došlo.

Kdo si chcete tu báječnou atmosféru připomenout, můžete tuto sobotu na aquaparku v Olomouci o 20:00 do 23:00.

Teď už to bude sice v plavkách a s příplatkem za saunové ceremoniály, ale navíc bude teplý drink a nějaké masáže. Cena zůstává stejná – 250,–Kč za 3 hodiny.

Na případné setkání se těší Jirka z Olomouce

5
 
-

Voda na mlýn textilákům - proč zveš na textil???

Vložil zurek (bez ověření), 2. Prosinec 2013 - 0:17

Tak samozřejmě pokud půjdete na tuto textiláckou akci, ta bude mít obstojnou návštěvnost, tak naděje na znovuzavedení Naturistických Olomoucí bude o to menší. Aqua Olomouc má opravdu i za textilního provozu značně slabou návštěvnost, tak n-naděje ještě existuje. Doufám, žes tuto svoji „pozvánku“ Jirko, bral jen jako ironii a ve skutečnosti jsi všechny chtěl pozvat na Slovácký večer naturistů v Uherském Hradišti v tom stejném termínu, které je jen hodinku cesty z Olomouce a zážitky z něj jsou nesrovnatelně lepší než z Aqua Olomouc.

 
-

Pozvani na textilni akci...

Vložil PRAZAK, 2. Prosinec 2013 - 13:04

Bohuzel, z formulace „pozvanky“ Dlouhana3 je zrejme, ze nejde o ironii, ale o totalni tupost !!! [Rozzlobený] Je to to same,jako napsat, " kdo si chce uzit Cestlice a nemackat se s tisicovkou naturistu" , tak prijdte v jinem terminu, treba o „Svickovani“ ! Pokud chceme, aby nas pribyvalo, nebudeme prece nabizet potencionalnim , novym, naturistum,ale ani stavajicim „konkurencni“, textilacke, akce ! Zdravi PRAZAK [Spiklenec] [Spiklenec] [Spiklenec]