NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Velké, malé i nejmenší rybky v Čestlicích

Vložil Anonymní, 16. Březen 2014 - 17:07

Že naturistický národ není zdaleka na vymření, jsme viděli na druhém letošním Koupání bez plavek v čestlickém Aquapalace, kde se společně s dvacítkou n-pomocníků sešla tisícovka naháčů ze všech koutů Evropy. Na rozdíl od n-pláží, které navštěvuje spíše starší generace, adrenalinové tobogány, maxiskluzavky nebo vlnobití lákají podstatně mladší n-generaci. I té přišly vhod závody v aquazorbech nebo další adrenalin – běžecký závod na nafukovací dráze NATURIST RACE.
Že se sami naturisti starají o své nevymření, vidíte hned na titulní fotce. Všem dobře známá n-dvojice Asmara a JirkaRybka Bernáškovi přinesli poprvé ukázat teprve sedmitýdenní dcerku Sofii. Přes svoji mateřskou povinnost si Asmara našla chvíli, aby nám nakonec pomohla s úklidem po malování na tělo. Oba se velkou měrou zasloužili o dřívější zlatý věk Pražského plavání.Všichni českoslovenští pomocníci
Největší koupání bez plavek široko daleko vyžaduje dvacítku pilných pomocníků, kteří vymění odpočinkový večer za práci pro společný úspěch večera. Tentokrát přijeli Honza s kamarádem z Litvínova, Urbánkovi z Lounska, Pavel ze Slavkova u Brna, Monika Z Krnova, Roman z Banské Bystrice, Ivka z Krupiny, Tonda z Vyškova a další, bez nichž by program n-večera nebyl vůbec uskutečnitelný.
Sešli jsme se už po 17. hod. a pustili se do příprav, hlavně do běžecké vodní dráhy NATURIST RACE, která je po každém závodě značně dotrhaná.

Velké Rybky s nejmenší Rybkou.
Zanedlouho se objevili i téměř kompletní Rybkovi, kteří náctiletého odrostence vyměnili za sotva vyklubanou nejmladší z rodu Rybek Sofii. Asmara pod heslem „Malé děti – malé starosti“ se hned nabídla (jako vždy) s pomocí během večera.
Mezitím se začala u pokladen začala tvořit fronta, která za turnikety měnila textiláky na naháče. Někteří dříve příchozí už za sebou měli první saunové ceremoniály a zbrusu novou laserovou show. Pro většinu ale večer bez plavek teprve začínal.

První laserová show na naturistickém večeru v ČR.
Začala trochu opatrně se záměrnou napodobeninou Vangelise, ale během 10 minut rozehrála nad bazénem vlnobití takovou podívanou, která nemohla skončit jinak než obrovským potleskem.


NATURIST RACE do roztrhání (těla)
Hned po laser show jsme se odebrali do Paláce Relaxu, kde jsme si už před tím nachystali desetimetrovou běžeckou dráhu po vodě. Fronta na tento závod byla typicky čestlická = dlouhá. Většina závodníků by chtěla neustále zlepšovat svoje rekordy a závodit až do roztrhání těla, nicméně v tomto závodě se dá bohužel závodit jen do roztrhání dráhy samotné. Tomu napomohlo pár metrákových chlapíků, takže máme do příště zase co lepit a zdokonalovat způsob spojení matrací, které je při závodu maximálně namáháno.Dost vody pro tisíc rybek
Aquapalace má i bez závodů tolik atrakcí, že na ně většině nahatých rybek nestačí vyhrazených bezplavkových 3,5 hodiny.


Malování pro hrstku vytrvalců
Ke 23. hod. té veškeré nahaté vody má každý docela dost a tak závěrečného malování na tělo se tentokrát účastnilo jen asi 10 nejvytrvalejších naháčů.

Děkuji mockrát ing. Radku Steinhaizlovi, GŘ Aquapalace Praha za poskytnutí celého areálu pro naturisty i pěči,kterou nám on i jeho tým věnuje. Děkuji také Janě Jarošové za propagaci a pomoc Koupání bez plavek, na které mj. závisí tolik potřebná návštěvnost bezplavkových večerů.
Díky patří také týmu plavčíků, kteří vždy ochotně plní naše přání a včera nám velmi ochotně posunuli vlnobití až po vyhlášení výsledků.

Následující Koupání bez plavek v Aquapalace Praha:
sobota 17. 5. 2014, (18) 20–23:30 hod.

ZVÝHODNĚNÉ VSTUPNÉ: 18 – 23:30 hod. = 390 Kč, 20 – 23:30 hod. = 290 Kč
Děti: 100 Kč
Vstup do Saunového světa: +100 KčPALÁC POKLADŮ – VLNOBITÍ
Chtěli byste také takovouto vysoce profesionální virtuální prohlídku vašeho objektu včetně umístění do vašich stránek 

  • Google Street View a další výhody?

    Kontaktujte prosím: VIRTUAL VISITS


Zvětšit mapuPALÁC DOBRODRUŽSTVÍ – TOBOGÁNY
Chtěli byste také takovouto vysoce profesionální virtuální prohlídku vašeho objektu včetně umístění do vašich stránek 

  • Google Street View a další výhody?

    Kontaktujte prosím: VIRTUAL VISITS


Zvětšit mapu
5
 
-

BEZVA VECER,JAKO VZDY !!!

Vložil PRAZAK, 18. Březen 2014 - 19:35

BEZVA VECER,JAKO VZDY !!! [Spiklenec] [Spiklenec] [Spiklenec]

 
-

Čestlice SUPER jako obvykle !

Vložil Jarda2, 19. Březen 2014 - 13:50

Moc díky všem organizátorům za skvělý večer. Pohodová atmosféra jako vždycky, vyřádil jsem se jako malý kluk na toboganech, vypotil v saunách při skvělých procedurách – hlavně ta s Luckou [Spiklenec] , jediný zásadní problém večera je ten že nás vždycky ve 23.30 vyženou [Tmavé brýle]