NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

SAUŇÁCI.CZ

Vložil Anonymní, 10. Prosinec 2006 - 22:33

Vedle tradičního seznamu naturistických lokalit jsme před časem začali vytvářet seznam českých saun. Inspirovali jsme se u naturistů nejpovolanějších – Holanďanů a Němců, kde je naturismus se saunováním a vůbec tímto životním stylem těsně spojen. Zkušenost ukazuje, že mezi saunaři není jediného, který by naturismus nepodporoval. Stejně tak zdravé jádro naturistů jsou sauňáci z nejvěrnějších. Proto věříme, že nový projekt Naturisty – SAUŇÁCI.CZ se setká se zájmem jak uživatelů, tak provozovatelů i výrobců saun.

SAUŇÁCI.CZSAUŇÁCI.CZ Více než seznam adres.
Stejně tak, jako samotný Naturista.cz přináší obsahovou část o naturistickém dění i Sauňáci budou přinášet zprávy o saunování a věcí s ním spojených – zdraví, aromaterapie, masáže. Dále budou České sauny po vzoru N-Lokalit vhodným místem pro získání tipů pro cestování po ČR – vedle saun budou údaje obsahovat i další možné rekreačně-sportovní vyžití v okolí vyhledané sauny. Rádi budeme v tomto směru spolupracovat s přispěvateli z celé ČR.Služba zdarma pro všechny sauny + rozšíření.
Na stránkách SAUŇÁCI.CZ si můžete vytvořit zadarmo infostranu s tímto obsahem:
Adresa, GPS souřadnice, umístění do celkové mapy saun ČR, výřez do této mapy z této vaší infostrany, předpověď počasí na 5 dnů pro váš region, fotogalerii, další info o službách, turistických možnostech apod. Příklad zde
Vytvoření www je velmi jednoduché.
Nejsem zaregistrovaný – REGISTRACE, přihlášení v levém sloupci. Na této adrese stačí vyplnit předložená formulářová okénka, vložit vaše fotografie a prezentace je hotova. Tuto vytvořenou stránku pak už my zařadíme do seznamu saun – mapky na titulní straně Sauňáků.

Pomozte s aktualizací seznamu.
Startovacích současných cca. 800 saun jsme ověřili sami. Podle odhadů je v ČR asi 1000 míst se saunami. Proto bysme chtěli požádat všechny, kdo ví o sauně, která v našem seznamu není, aby nám o ní napsali a uvedli její www. Saunám bez www doporučujeme vytvoření www prezentace, viz výše. Pak budou do seznamu a mapy námi zavedeni.


Příležitost pro všechny.
Nabízíme prostor pro všechny subjekty, které mají ve své podnikatelské činnosti obor spojený se saunováním a obory příbuznými. Formy prezentací budeme řešit individuálně, podle potřeb klientů. NATURISTA.CZ vám přivádí stabilní průměrnou návštěvnost přes 3000 návštěvníků denně, což je nejvíce ze všech srovnatelných webů v ČR.
Infostrana pro PARTNERY
Využijte barterové výměny vašich služeb za vaši prezentaci na tomto projektu! Podrobnosti na EMAIL
Prezentujte se v NABÍDCE SAUŇÁCI.CZ – využijte oboustranně výhodné barterové výměny.


Přejeme všem přátelům sauny i naturismu příjemnou saunovou sezonu a doufáme, že nám všem bude nový modul Naturisty o saunách ku prospěchu.
Své příspěvky posílejte prosím na naturistův kontakt, nebo jako komentář k tomuto článku.

0