NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

Aquapark Olomouc

 
Pozvánku na další připravované naturistické akce v Aquaparku Olomouc najdete zde.

Pokud se vám nezobrazují fotogalerie, tak se přihlašte do Klubu Naturista.cz.

-

Jarně mrazivá Naturistická Olomouc

Vložil Anonymní, 25. Březen 2013 - 14:30
I když se naše březnová Naturistická Olomouc konala 2 dny po začátku jara, tak celodenní teplota pod 0°C svědčila spíše o pokračující zimě. To dávalo naději, že večer 20.4. se přijde spousta naháčů ohřát a vyplavčit do největšího aquaparku Střední Moravy – Aqua Olomouc. Naději dávala i uveřejněná pozvánka v Olomouckém Deníku a zvuková na radiu KISS MORAVA a dalších. jako vždy na moravských n-akcích jsme se těšili, čím nás překvapí náš dvorní kreslíř Roman Bureš, který je vždy velkou inspirací pro ostatní soutěžící v malování na tělo.
5
 
-

Romanovo osmiválcové turbo poháněné nejsympatičtější olomouckou naturistkou

Vložil Anonymní, 3. Únor 2013 - 23:25
Suché silnice a na začátek února příjemné počasí slibovaly solidní příval naháčů na letošní první Naturistickou Olomouc. Ten jsme chtěli ještě umocnit, tak jsme klasicky dovezli našeho dvorního malíře Romana Bureše.
Ten se nechal inspirovat živostí jedné z nejsympatičtějších olomouckých naturistek a vytvořil na ni burácející osmiválec i s tachometry. Jako burácející by se dala nazvat naše (skoro) nová houpačka, která se ani v Olomouci nezastavila a byla po celou dobu n-večera středem pozornosti.
3
 
-

Předmikulášská podměrečná Naturistická Olomouc

Vložil Anonymní, 3. Prosinec 2012 - 16:54
Letošní předmikulášskou Naturistickou Olomouc předcházel zatím nejpovedenější olomoucký plakát, příjemné „dopravní“ počasí i zkušenost z mnoha minulých NO, kterých se vždy účastnilo kolem 120 naháčů. Také příprava ze strany AQUA OLOMOUC v čele s Daliborem Přikrylem byla velmi vzorná. Hned po našem příchodu hodinu před začátkem na nás z místní TV blikal zmíněný plakát a v tištěné podobě jsme na něj narazili na několika místech AO. Také pozvánka v Olomouckém Deníku slibovala příliv množství naháčů. Aktuální číslo textiláků na světelném ukazateli 30minut před začátkem 90 se nám zdálo i tentokrát lehce k překonání. Skutečnost byla ale taková, že se nám tentokrát nepodařilo přivést ani jedno jediné promile Olomoučanů.
5
 
-

Říjnová Naturistická Olomouc 2012

Vložil qwerty, 21. Říjen 2012 - 20:09

Podzimní sobotní naturistická Olomouc 20.10.2012. Na třetí říjnovou sobotu, se nám podařilo domluvit odvoz z Brna do Olomouce, abychom se mohli (s mojí krásnější polovičkou Lenkou) zúčastnit Olomouckého naturistického večera v místním akvaparku. Nutno poznamenat, že toto bylo naše první, mimo Brněnské, akvaparkové, naturistické koupání. Takže jsme vyráželi plni očekávání.

5
 
-

Jarní hanácká Olomouc

Vložil Anonymní, 26. Březen 2012 - 18:25
Jarní Olomouce bez plavek se tentokrát ujali téměř 100% Hanáci, protože my jsme museli postoupit cestu na výroční meeting evropských n-federací EuNat. Podle ohlasů se ale N-Olomouc konala za tradiční pohodové atmosféry a i když návštěvnost nestrhla žádné rekordy, tak k nám dolehnuvší dojmy jsou velmi dobré. Vedle oblíbených saunových ceremoinálů se tak naháči mohli těšit na dětské soutěže s Monikou (nakonec se do soutěžení vrhli i rodiče), hojně obsazené malování na tělo a samozřejmě na celý Aqua Olomouc bez plavek.
5
 
-

Horká Olomouc v mrazivé noci.

Vložil Anonymní, 7. Únor 2012 - 12:29
Po dvouměsíční pauze nás opět vřele přivítala tentokrát mrazivá Olomouc. Na olomouckou Naturparty jsme se moc těšili, hlavně na milé a pohodové účastníky, a v neposlední řadě na vstřícný personál, se kterým byla radost spolupracovat. Až na místě, ještě před začátkem akce, jsme zjistili, že naše nabalená cestovní taška se všemi osobními věcmi zůstala doma v Kroměříži. Nakonec se nic tak hrozného nestalo, protože ručníky nám ochotně půjčila děvčata na recepci a jen mužská část naší výpravy hlasitě bědovala nad zapomenutou svačinou na cestu domů. Sobotním večerem vás opět provázeli Lada a Ivoš s rodinou.
5
 
-

NAŠE OLOMOUCKÁ PREMIÉRA

Vložil Anonymní, 4. Prosinec 2011 - 15:33

I přes nepřízeň počasí se sjela téměř stovka nadšených naturistů z Olomouce, ale i více či méně vzdálených koutů naší země a také ze Slovenska.
[Party] Atmosféra byla hned od začátku příjemná a uvolněná. Možná víte, že: „Hanákom chvílu trvá, než se rozhópó“, ale mají otevřené srdce na dlani. [Party]
4.666665
 
-

Jako vždy hanácky pohodová Olomouc

Vložil Anonymní, 23. Říjen 2011 - 17:14
Sobotu 22. 10. jsme se sešli na tradiční Naturistické Olomouci, která patří od r. 2009 k nejoblíbenějším naturistickým akcícm v ČR. Nebylo tomu jinak ani tentokrát, když se v největším středomoravském aquaparku AQUA Olomouc sešlo přes 120 naturistů. Pro velmi příjemnou hanáckou společnost, sestávající se v drtivé většině z rodin, jsme pro tentokrát nachystali 3 saunové ceremoniály, soutěže v šipkách, lovení puků, aquazorbing a překvapení se konalo v podobě dokonalého malíře Romana Bureše, který po svém úspěšném představení na jiné naší akci na Jezeře Lhota, i tentokrát zaujmul a spolu se svojí ženou si odnesli cenu ze soutěže v malování na tělo.
5
 
-

Tradičně úspěšná Naturistická Olomouc

Vložil Anonymní, 18. Duben 2011 - 10:42
Krásně slunečný den by na jiných místech předvídal jen sporadickou návštěvnost večerní n-akce v aquaparku. Vyjímkou však zůstává tradičně Aquapark Olomouc, kde se za jakýchkoli podmínek sejde stabilní počet naturistů. V sobotu 16. 4. 2011 to byla plná stovka naháčů, kteří se přišli pobavit na vodních atrakcích, s přáteli, prohřát kosti v sauně nebo se zapojili do programu. Ten přinesl kromě už dobře známých atrakcí i novinku v podobě prototypu vodního šlapadla. Kupa dětí vzbudila pozdvižení boucháním a práskáním nafukovacích míčků. Soutěž v malování na tělo tentokrát nevyhrála fešná naturistka, ale pěkný obraz – automalba „Tokyo“, kterou na sobě sám vytvořil kolega Pepper. Do Olomouce se to sjelo z blízka i daleka, kromě dvou veselých motorkářů od Třince si to přihasil i Pohodička z Liberce, nechyběl ani „Fantom aquaparků“ z Brna.
5
 
-

Olomoucké únorové aquabikování

Vložil Anonymní, 21. Únor 2011 - 11:41
I když se únorová Naturistická Olomouc konala pouhý týden po stejné n-akci v Brně, tak se přesto v sobotu 19. 2. 2011 sešla plná stovka hanáckých naturistů v moderním AQUA OLOMOUC. Kromě tradičního programu si tentokrát naturisté mohli po celou dobu akce vyzkoušet aquabiking. Mrazivé venkovní počasí vylákalo množství naháčů do venkovní vířivky, nebo venkovní části hlavního bazénu. Na své si přišli i milovníci sauny, pro které jsme měli připraveny vedle klasických tří saunových ceremoniálů i „solný peeling“. Soutěž v malování na tělo vyhrál dokonalý obraz „Motorka Kawasaki“. Naturistická Olomouc patřila jako obvykle k nejpříjemnějším n-akcím u nás.
5
 
-

Náš výlet naturistickou párty do Olomouce

Vložil Mirda, 19. Prosinec 2010 - 11:55

Již po třetí jsme se s rodinou vydali na naturistickou párty do aquaparku v Olomouci. Počasí nám sice trošku nepřálo, cesta byla né moc odklizená, pánům cestářům ve zlínském kraji asi došly peníze, ale přesto jsme zdárně dorazili do Olomouce, kde jsme se chystali strávit pěkný večer.
Po příjezdu jsme si po malém čekání v řadě u pokladny zakoupili vstupenky. Již řada u pokladny naznačovala, že by naháčů mohlo být celkem dost. Po vysvléknutí v šatnách jsme se vydali vyzkoušet atrakce, které aquapark nabízí.
Tentokráte to bylo trošku jiné než obvykle. Naše Marinka si prvně chtěla zaplavat. Prošli jsme prvně vířivkou, pak malým bazénkem. Dále jsme se přesunuli do velkého bazénu. Pak se rozhodla pro skluzavku.
5
 
-

Podzimní poklidná a pohodová Olomouc

Vložil Anonymní, 11. Říjen 2010 - 11:30
Pouhý týden po brněnské naturistické premiéře (kam přijelo množství Středomoravanů), se konala v pořadí už 4. Naturistická Olomouc. Obavy z nízké účasti se začaly rozplývat už hodinu před začátkem, kdy se ve vestibulu začali scházet první návštěvníci. Ukazatel aktuálního počtu návštěvníků nakonec během n-večera osciloval mezi 115–120 osobami, což opět přesvědčilo o stabilním zájmu v tomto aquaparku. Během večera došlo k několika drobným změnám, které však nijak neovlivnily jeho průběh. Podle očekávání se největšího zájmu dočkaly saunové ceremoniály, které jsme v Olomouci uskutečnili poprvé.
5
 
-

Aquapark Olomouc: Jarní Naturistická Olomouc 2010

Vložil Anonymní, 12. Duben 2010 - 10:23
V pořadí třetí Naturistická Olomouc v AQUAPARKU OLOMOUC se konala za téměř standartní situace, kdy od propagace až po uklizení areálu po našich rozměrných soutěží proběhlo vše podle plánu. Za média tak na info-email tradičně zareagovalo RADIO RUBI a z tiskovin již tradičně Michal Kovář z Olomouckého Deníku. Z propagátorů nemohu vynechat našeho neúnavného spolupracovníka Jirku Dlouhána, který systematicky roznáší naše letáky po Olomouci. Za přispění všech těchto kolegů jsme dospěli opět k solidní návštěvnosti 124 naturistů. Dík patří i všem rodičům, kteří pomáhali při bezproblémovém chodu soutěží a samozřejmě Radce a Radimovi za zafoliování celého areálu, Monice Foltýnové za organizaci a dokumentaci všech disciplin. Ilustrativní fotografie pořídil Mirda Koumar, který vám osobně příblíží atmosféru sobotního večera.
4.25
 
-

Aquapark Olomouc: Naturistická Olomouc podruhé

Vložil Anonymní, 15. Únor 2010 - 14:23
V předvečer letošního Valentýna jsme se sešli na druhé Naturistické Olomouci. Po listopadové úspěšné premiéře jsme neměli příliš obav o zdárný průběh této n-reprízy. Bázliví jazykové se sice obávali, že první den Olympiády bude silnou konkurencí akce, nicméně stav na ukazateli návštěvníků 120 osob svědčil o neutuchajícím zájmu naturistů o olomoucký aquapark. Naháčů se sjelo spousta nejen ze střední Moravy, ale i z Ostravy, Uherského Hradiště, Brna a dokonce i z Havlíčkova Brodu.
4.666665
 
-

Aquapark Olomouc pro naturisty

Vložil Anonymní, 22. Listopad 2009 - 9:16

Aquapark Olomouc – hlavní rozcestník Naturistických Olomoucí najdete zde
2. 2. 2012 opět Naturistická Olomouc v Aquaparku Olomouc! PODROBNOSTI
Zážitky z minulých Naturistických Olomoucí (4× za zimu)

4.75
 
-

Naturistická Olomouc premiérově! Aquapark Olomouc

Vložil Anonymní, 20. Říjen 2009 - 23:35
Aktuálně: 21.11. 2009 Článek, fotografie, komentáře o Naturistické Olomouci, Aquapark Olomouc.

Necelého půl roku po otevření nejnovějšího aquaparku v ČR jsem zde s vedením AP domluvil naturistickou premiéru. Zbrusu nové tobogány, vířivky, trychtýř, skluzavka, restaurace i wellness v podobě sauny, tepidária a parní lázně, budou 21. 11. 2009 patřit pouze naháčům. Program bude velmi podobný našim ostatním n-akcím jinde po ČR. N-Návštěvníci se mohou mj. těšit na zvýhodněné vstupné, které bude činit 250 Kč/3 hod. dospělý a 150 Kč dítě. Pojďte na návštěvu tohoto novotou vonícího areálu.
4.75
 
 
Syndikovat obsah