NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

Brno - Kohoutovice

 
Pozvánku na další připravované naturistické akce v Aquaparku Brno – Kohoutovice najdete zde. 

-

Brněnská klasika - Naturistické Kohoutovice

Vložil Anonymní, 4. Březen 2014 - 9:17
Ač se to před 4 roky vůbec nezdálo, tak nyní jsou Naturistické Kohoutovice opravdovou brněnskou n-klasikou. V sobotu se nás sešlo opět hodně přes 100 a nálada byla skvělá. Pravda, já jsem si zažil svůj první n-večer pod Paralenem, ale přežili jsme všichni a to je nejdůležitější.

I po čtyřech letech ale přicházíme na vylepšení, která by měla i toho nejzarytějšího textiláka nalákat k tobogánové jízdě bez plavek. Trochu jsme si té textilácké kritiky v sobotu vyslechli a na příště se zase lépe připravíme.
5
 
-

Brněnské kokrhání na plné pecky a spící Dračica

Vložil Anonymní, 19. Leden 2014 - 14:30
Aktualizováno: Dle pokladních údajů AP Kohoutovice se těchto N-Kohoutovic zúčastnilo 201 naturistů a saunou toho večera prošlo 95 lidí.
Kohout letos poprvé sezval naháče ze široka daleka k Naturistickým Kohoutovicím v místním Aquaparku Kohoutovice. V jeho kokrhání mu opravdu zhusta pomáhali hlavně naturisti z Brněnské jógy, která je dnes asi nejakčnější brněnskou skupinou. Tak se stalo, že nás v Kohoutovicích bylo nejvíc, co se kdy naháčů v Brně sešlo. I na místě samotném Kohout všechny řádně rozkokrhal, takže jsme zažili opravdu akční naturistický večer. Jedna z hlavních aktérek Naturistických Kohoutovic DRAČICA se bohužel ozvala až na druhý den: „Ospravedlňujem sa, zaspala som…“
4.5
 
-

Brněnské Kohoutovice závodní i se saunovou vůní slivovice

Vložil Anonymní, 12. Listopad 2013 - 16:00
V sobotu jsme se už podvanácté sešli na Naturistických Kohoutovicích. Před třemi roky mnozí ohrnovali nos nad „školním bazénem“ a „věštili“, že Brno nikdy nedosáhne „čestlických výšin“. Dnes je ale kohoutovický aquapark oblíbený a sobotní návštěvnost přes 100 lidí potěšila všechny, kdož Naturistickým Kohoutovicím fandí. Velkou zásluhu na tom mají dobrovolníci, jak z oblíbené Naturistické jógy Brno, tak z dalších n-aktivit, jako byl náš letní sraz na Brněnské Riviéře.
5
 
-

Poprvé plné Kohoutovice

Vložil Anonymní, 3. Březen 2013 - 17:13
Ač se Naturistické Kohoutovice konají už 3 roky, tak jejich návštěvnost byla vždycky nějak „diskutabilní“. Snad i proto jsme se právě v tomto velkoměstě pustili ke konci podzimu 2012 do cílené propagace, ve které jsme nevynechali jedinou možnost, jak blížící se termíny bezplavkových večerů zviditelnit. Od vlastnonožně :-) oběhaných tuctech veřejných informačních míst, přes vývěsky v restauracích, rádia, až po úspěšně do konce dotažené články v Brněnském Deníkuprosinci a nyní v březnu, se nám splnil sen a 2. 3. 2013 se v kohoutovickém aquaparku sešlo opravdu hodně přes 100 naháčů (přesný počet nelze zjistit, protože systém ukazuje pouze počet za celý den).
3
 
-

Předvánoční Brno - Kohoutovice

Vložil Anonymní, 17. Prosinec 2012 - 13:30
Na letošní předvánoční Naturistické Kohoutovice jsme poprvé vyzkoušeli kampaň rozmístění 1000 letáků v Brně, za což velmi děkuji všem dobrovolníkům, kteří se roznosu ujali. V ne příliš pro koupání příznivém předvánočním týdnu jsme nakonec dosáhli stovky naháčů. To je na brněnské poměry slušný počet. Tentokrát i bez účasti Romana Bureše se rozproudila soutěž v malování na tělo s obdivuhodnými díly :-D . Kapr i se žížalou, stromeček s dárky nebo Santa Claus transvestita – to byly zcela originální a dosud nevídané kresby, které na závěr večera vytvořili naturisté ze Svitav, Českých Budějovic, Rosic, Třince, Břeclavska nebo Vyškovska.
5
 
-

Brněnské Kohoutovice s novým rollerem a Startující raketou

Vložil qwerty, 7. Říjen 2012 - 0:06
V sobotu 6.10. se v Kohoutovicích konal další tradiční naturistický večer. Blížila se sedmá hodina večerní a před areálem postávaly malé skupinky lidí, kteří si chtěli užít trošku relaxace, v tom pravém bezplavkovém duchu.
Když pak přišla naturistická hodina (vlastně troj-hodina) začali se lidé postupně scházet. Z počátku v hodně skromném duchu, ale to možná i pro to, že v Brně jsou lidé zvyklí dávat si na čas. Po půl hodině už bylo jasné, že probíhající virové období neochromilo otužilé naturisty a účast byla na brněnské poměry slušná. Nutno zvýraznit ty brněnské poměry.
5
 
-

Předjarní brněnské Kohoutovice bez plavek

Vložil Anonymní, 4. Březen 2012 - 12:49
Na předjarních Kohoutovicích bez plavek se sešlo 106 naháčů, kteří si očividně sobotní večer užili dosytosti. K tradičně velmi vstřícnému přístupu k nám, ze strany vedoucího AP p. Balabána se tentokrát přidružilo kompromisní jednání ohledně změny ceníku. Program se opět skládal z kouleběhání po vodní hladině plaveckégo bazénu, vodotrampolínování, 3 saunových ceremoniálů a volné zábavy v celém areálu AP Kohoutovice, vyhrazenému večeru pouze bez plavek. Suma sumárum můžeme s potěšením konstatovat, že po 2 letech kohoutovického přešlapování, se „N-Kohoutky“ těší stabilní návštěvnosti přes 100 naháčů, což je potřeba pro úspěšné pokračování do budoucna.
5
 
-

NUDA V BRNĚ?

Vložil Anonymní, 18. Prosinec 2011 - 23:19
I když celý večer plynul více v relaxačním než sportovním tempu, tak nuda v Brně určitě NEBYLA! [Spiklenec]
Pro nás začal večer zalepováním prosklených ploch, místy spojeným s lehce artistickým výkonem a akrobacií. [Šokovaný] Zajímavé je, že zastíňovat se musí kvůli několika notorickým stěžovatelům, kteří se MUSÍ dívat na naháče. [Otazník] Přijde mi zvláštní, že se někdo MUSÍ DÍVAT a ještě si stěžuje. Kdo je asi divný?! [Zmatený]
5
 
-

Pátým Naturistickým Kohoutovicím vládl Ferda Mravenec

Vložil Anonymní, 9. Říjen 2011 - 20:04
Přesně před rokem a pěti dny jsme se poprvé sešli s naturisty v novém Aquaparku Kohoutovice v Brně. Tuto sobotu to bylo tedy 5. setkání naháčů v krytých prostorách na Jižní Moravě. V poprázdninovém čase nás čekaly mnohé novinky, které zavedl novopečený ředitel AP Kohoutovice Zdeněk Balabán. Viditelně pozitivní změny provázely návštěvníky hned od vchodu ze šaten a zvýšení teploty vzduchu i vody musela ocenit i ta nejzmrzlejší zmrzlina. Mezi „obživlé“ součásti AP patřil mj. i fungující bufet, který byl po celou dobu n-večera středem zájmu mnoha naháčů.
5
 
-

Brněnský skoro apríl

Vložil Anonymní, 14. Duben 2011 - 8:56
Už naponěkolikáté došlo v brněnském Aquaparku Kohoutovice k pokusu o uspořádání naturistického večera podobnému akcím v jiných částech republiky. Že je to v tomto druhém největším městě ČR nebývalý problém, jsme věděli už z minulých akcí. Ani tentokrát se ledy neprolomily a Brno zůstalo daleko za očekáváními.
5
 
-

Naturistický večer v Brně

Vložil Mirda, 14. Únor 2011 - 7:22
Koulení v kouliKoulení v kouliNa sobotní večer jsme si nechystali žádný program, protože jsme se chystali využít programu, který přichystal Ivo z NATURISTA.CZ Krátce po odjezdu z domova jsme se ubezpečovali, zda jsme něco nezapomněli. Zjistili jsme, že jsme zapomněli doma rukávky na plavání. Marinka ovšem hrdě prohlásila, že se už naučila plavat a nebude je potřebovat. Tedy jsme se nemuseli vracet a mohli jsme pokračovat dále.
Do Brna jsme dorazili krátce po sedmé. Naturistická párty byla již v plném proudu. V rychlosti jsme tedy zaplatili, drobné, které nám vrátili na pokladně jsme vhodili, jako příspěvek na akce Naturistovi, hbitě jsme se vysvlékli, osprchovali a hurá na atrakce, které brněnský aquapark nabízí.
Nejprve jsme vyzkoušeli brouzdaliště a pak jsme se již ponořili do vod většího bazénku. Marinka nám ukazovala, co se už ve škole naučila a jak jí jde plavání bez rukávků. Udělala nám velkou radost, protože jí to opravdu šlo.
5
 
-

Brněnské rozdmýchávání potřetí

Vložil Anonymní, 13. Únor 2011 - 23:12
Potřetí se naturisté sešli 12. 2. 2011 v novém Aquaparku Brně-Kohoutovicích. Po předchozím kohoutovickém N-Mikuláši a ještě předchozejší tamní n-premiéře se očekával už zaběhnutý a příjemný naturistický večer. Během odpoledne klesající rtuť teploměru naznačovala větší příliv prochladlých sauňáků, pro které jsem měl připraveny opět rozmanité saunové esence. Z osvědčených atrakcí jsme hned po začátku rozbalili trampolinu a aquazorby, roller postoupil zevrubnější prohlídce po řádění naháčků na minulém Hradci Králové. Než ale celý kohoutovický večer začal, tak nás čekalo nepříjemné martirium se zalepováním snad největšího prosklení, jaké jsme v aquaparcích ČR viděli. Tohoto se ujala čtveřice nejvěrnějších pomocníků, která během hodinky zvládla i tuto nepříjemnost. Pak už nás čekal jen příjemný večer s příjemnými jihomoravskými naturisty.
5
 
-

Brněnský Mikuláš plný premiér

Vložil Anonymní, 13. Prosinec 2010 - 10:16

Trochu mimořádně se 11. 12. 2010 sešli naturisti v Aquaparku Brno-Kohoutovice na svém druhém zdejším setkání. Šlo o jakýsi reparát za sice vydařenou, ale dosti ostýchavou kohoutovickou premiéru před 2 měsíci. Abychom se v Brně alespoň náznakem připodobnili podobným akcím v Praze nebo Liberci, tak jsme zvolili do konce r. 2010 ještě jeden termín. Oblíbenost Mikuláše slibovala atraktivní téma a první předvedení naší zatím největší atrakce – vodního rolleru, byly předpokladem většího probuzení brněnské obce naturistické. Tuto sobotu jsme tedy nelenili, předčasně opustili sjezdovku na novoměstském Harusáku a značně klouzajícími silničkami Žďárských vrchů se řítili k Brnu.

5
 
-

Brněnská premiéra v rozjezdovém tempu i návštěvnosti

Vložil Anonymní, 3. Říjen 2010 - 15:06
Aktualizováno 4. 10. 23:05 Názor ředitele AP Kohoutovice na Naturistickou premiéru, viz dole ve článku.
Na rozdíl od řady podobných areálů nejen na Moravě stálo uskutečnění naturistické premiéry v jihomoravské metropoli několikaměsíční intenzivní úsilí. Nakonec jsme ale přece jen získali klíčového podporovatele v podobě ředitele AP Kohoutovice pana Elledra a po značném přešlapování na místě došlo ke stanovení termínu. První říjnovou sobotu jsme se tedy sešli v novém Aaquaparku v Brně-Kohoutovicích a započali i zde řadu veselých a oblíbených naturistických večerů. Už obhlídka areálu před samotnou akcí ukázala, že pouhé zaclonění prosklení do přilehlých paneláků bude vyžadovat téměř horolezecké schopnosti. K tomu se přidal požadavek p. ředitele, aby naše akce byla v pokud možno „inkognito stylu“, takže do začátku starostí dost. Nicméně chuť přivítat naturisty v tomto novém areálu byla větší než vznikající trable, takže jsme šli do toho!
4.666665
 
-

Aquapark Brno Kohoutovice

Vložil Anonymní, 29. Červenec 2010 - 16:50

Aquapark BrnoAquapark Brno
Sledujte tuto stranu, kde budou uvedeny termíny.

ZÁŽITKY Z ŘÍJNOVÝCH NATURISTICKÝCH KOHOUTOVIC ZDE!

Toto je historická první strana Aquaparku Brno Kohoutovice.

NATURISTÉ OPĚT V AQUAPARKU BRNO KOHOUTOVICE!!!
Od 8. 10. 2011 mnoho vylepšení v Aquaparku Brno Kohoutovice: vyšší teplota, více vody v tobogánu, fungující bufet a mnoho dalšího.
3.6
 
 
Syndikovat obsah