[ikona]

Mallorka

   13. Leden 2014 - 14:09
Obrázek uživatele fiba
fiba

Zdravím, po zkušenostech několika známých z Mallorky se chci zeptat, zda máte někdo tip na FKK dovolenou tam. Známí byli v textiláckém ubytování a za FKK dojížděli. my bychom rádi nějaký FKK resort, camp … Prostě nechce se nám vláčet se za koupáním a také po zkušenostech z FKK v Chorvatsku už raději „vše v jednom“. Pokud by byl i odkaz na cestovku, budu úplně nadšený.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

FKK na Baleárských ostrovech

   13. Leden 2014 - 15:34
zurek (bez ověření)

Zobrazit místo FKK Spain Ibiza, Mallorca, Menorca na větší mapě
Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

FKK na Malorce

   13. Leden 2014 - 18:42
Jarda2

Moje zkušenosti s hledáním FKK pláží na Malorce jsou dost tristní, v podstatě jediná slušná jakž takž FKK pláž je Es Trenc na jihu – pěkná dlouhá pláž se světlým jemným pískem, většinou textil a občas mezi tím pár naturistických skupinek. Tím že je ta pláž tak dlouhá tak se tam všichni celkem bez problémů vejdou. Na severu v oblasti Alcudie je ještě jedna úzká FKK pláž těsně vedle pobřežní cesty, upozorňuji ale že se tam motají desítky do neoprenů navlečených kitesurfařů – já jim říkám dráčkaři – a ty jejich dráčci vydávají ve větru dost nepříjemný zvuk a celkově mi to tam nepřipadalo moc pohodové. Také složení na pláži cca 80 mužů na 1 ženu nebylo zrovna optimální. Spíše bych vám doporučil místo Malorky jet na daleko pohodovější vedlejší Menorku, konkrétně na jihu Santo Tomas nebo Son Bou, kde jsou překrásné klidné pláže kde se všude jde bez problémů koupat bez plavek. Další možnost je pak menší a extrémně klidný baleárský ostrov Formentera, který když jsem tam byl před cca 8 lety naposledy byl v podstatě jedna velká FKK pláž.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

FKK-appartmanhotel na Mallorce

   17. Leden 2014 - 11:24
Obrázek uživatele natur
natur

I na Mallorce je možno prožít příjemnou naturistickou dovolenou a spojit pohodový pobyt v naturistickém resortu a na n-pláži s výlety po tomto pěkném ostrově, případně v zátokách při plavbě okolo něj. Již druhým rokem máme v prodeji naturistický appartmánový hotel „Naturplaya – Sa Punta de s´Estanyol“, který se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova v blízkosti městečka Arta a je umístěn v subtropické zahradě přímo u moře, cca 250 metrů od krásné 1500 metrů dlouhé přírodní písečné pláži Sa Canova, na které se již řadu let scházejí naturisté. Ubytování je v poměrně luxusních appartementech pro 2–4 osoby, umístěných ve dvoupodlažních řadových domcích, stravování – polopenze, doprava letecky z Prahy nebo letišť v Německu a Rakousku (možnost zapůjčení auta na letišti nebo u hotelu) nebo vlastním autem do Barcelony a odtud trajektem na Mallorcu. Pobyt v hotelu je možno kombinovat s plavbou na naturistickém katamaranu podél pobřeží ostrova po dobu 3–7 dnů. ing. Hájek, Natur Travel

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.