[ikona]

Sauna Lipno nad Vltavou

   12. Březen 2009 - 2:53
Anonymní

V novém Aquawordu na Lipně je poměrně slušná sauna.Provoz pro veřejnost st.pa.so.ne.-společná po všechny dny.2 potírny.v provozu většinou jen jedna.Ochlazovací bazen.Ceník je na oficialních stránkách Ski areál Lipno ale je dost drahá.Permanentka na dvacet hodin je za1300Kč.Oproti tomu sauna v nově otevřeném Wellnesu ve Frymburku je za stejnou cenu daleko větší luxus.Dvě potírny,dvě páry,odpočívárna má úroveň což se o lipenské říct nedá.Chybí bazen.Na ochlazování slouží ledová jeskyně nebo několik sprch s různým tryskáním vody.Provoz je společný i oddělený.Konkrétní dny nevím,mohu zjistit a upřesnit.Stojí za návštěvu.


Žurek: AQUAWOLRD máme na naší mapě saun. Odkazuji na titulku Lipnoservisu, protože se stává, že provozovatel změní adresy na serveru a pak by nám neaktuální link vyšel na slepo. Všechny změny se nedají uhlídat.
Vámi avizovaný wellness ve Frymburku je zřejmě ve Wellness Hotelu Frymburk. Děkuji za info, taky ho zavedu do naší mapy saun.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

sauna

   12. Březen 2009 - 18:11
juhas (bez ověření)

juhas Vletošním roce o¨byla otevřena na Lipně další sauna. Zhruba 1km směrem na Frymburk od Aquaworldu je nový areál pro sport a ubytování,kde je i tato sauna.Víc oní nevím ,nebyl jsem v ní,protože je drahá jako prase.


Žurek: Chtělo by to uvést WWW. Popis „za druhým bukem doleva a u trojklanného kamene doprava“ je spíš matoucí.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

sauna

   13. Březen 2009 - 2:29
juhas (bez ověření)

juhas Sport arena Lipno mail: arena@lipnopoint.cz
WWW.sportarenalipno

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.