NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

FKK KONOBE, Punat na Krku, Kvarnerské ostrovy

Vložil Anonymní, 14. Červenec 2012 - 8:45

Každý typický Čech, zvláště na dovolené, nepohrdne mezi grilováním na slunci a pečlivým pročítáním Blesku nějakou tou hospůdkou. Pakliže se tato vyskytne dokonce v množném čísle, tak Čecháček zaplesá a ihned balí kufry. A to je právě případ Konobe (chorvatsky) = hospody (česky). A pokud k těmto hospodám dodáme ještě zkratku FKK, tak nám vyjde malebné naturistické středisko na kvarnerském Krku.
Tentokrát sbalil svoje n-kufry kolega z Českých Budějovic Standa a vypravil se právě sem, poblíž krkského Punatu, kde v místních „Hospodách“ :-) prožil pěknou dovolenou. O své zážitky by se dnes s vámi chtěl podělit.
Redakčně upravil a doplnil: Ivo Žurek 

Konobe příjezdKonobe příjezd FKK Konobe spadá do správy města Punat na kvarnerském ostrově Krk. Asi 20 km za městem Krk tedy za FKK Politin. V Punatu na kruhovém objezdu hned první sjezd, kemp je směrově označen cca 5 km. I dále je směrové značení. Samotné odbočení do kempu je výrazně označeno.Příjezd od recepcePříjezd od recepce Terasy pro stanyTerasy pro stany Kemp je umístěn na jihozápadním pobřeží ostrova v klidné zátoce ve volné přírodě z větší části v poměrně prudkém svahu. Rozdělen na tři vzájemně spojené části. Samostatná holá rovná pláň přímo u vody určená pro obytné vozy a karavany. Další část tvoří velký zalesněný prostor pro stany, který je ve svahu. Pro stany je zde uměle vybudováno velké množství rovných teras různých velikostí. Jedna terasa rovná se jeden stan. Nejbližší terasy k vodě jsou číslovány a zpravidla rezervovány dlouho dopředu. Třetí část je kombinovaná jak pro stany, tak pro obytné vozy a karavany. Je rovněž ve svahu, ale i zde jsou vybudovány terasy přístupné po asfaltových cestách. Pro karavany jsou to velké rovné snadno přístupné terasy s možností zaparkování i osobních vozů. Jedna terasa rovná se jeden karavan či obytný vůz.


Kapacita kempu zejména pro stany je veliká (400 parcel pro 1200 osob). Místo najdete vždy. Problémem však může být místo pro zaparkování auta. Nelze parkovat u stanů, ale pouze na místních komunikacích. Centrální parkoviště není. Počet míst pro auta je mnohem menší než pro stany. Může se stát, že auto stojí dále od stanu. Připojení elektriky po celém kempu, chladicí boxy v omezeném počtu ano, osvětlení kempu podél místních komunikací. Restaurace dvě, v provozu pouze jedna – plně postačuje. Možnost obědů a večeří. Jeden kiosek na pláži. Jeden market na běžné menší nákupy. Na větší je potřeba vyjet autem např. do Punatu. Jeden bankomat. Kompletní sociální vybavení na několika místech kempu, teplá voda po celých 24 hodin. Zdroje pitné vody ano. Sportoviště ano. Dětské hřiště ano – malé. Místo na grilování ano – zahradní grily. Vzdálenost k moři z kteréhokoliv místa kempu do 200 m. Centrální pláž o délce cca 200 – 300 m, oblázková, s pozvolným upraveným vstupem do vody. Dno upravené. Velmi vhodná pro děti. Vedlejší pláž kombinace oblázkové a betonového mola. Přístup do vody neupraven. Původní dno. Možnost spuštění lodí na vodu a jejich kotvení – ano. N procházky a vůbec jakékoliv procházky pouze po kempu. Dáno jeho umístěním mimo blízkost osídlení.


Sleva 15%Sleva 15% Rezervujte přímo v FKK KonobeRezervujte přímo v FKK Konobe SLEVA INF-FNI – ANO 15%. Rezervujte přímo na stránkách FKK KONOBE. Možnost ubytování samotných mužů i bez známky INF – ano. Sluneční svit na plážích – na hlavní od cca 08,00 hodin do západu, na vedlejších od cca 10,00 hodin do západu. Sprchy na plážích – ano. Díky upravené hlavní pláži, pozvolnému přístupu do vody a upravenému dnu je kemp hodně navštěvován rodinami s malými dětmi. Recepce otevřena od 08,00 hodin, obsluha vjezdové závory po celých 24 hodin.
ProdejnaProdejna Od prodejnyOd prodejny RestauraceRestaurace Vedlejší plážVedlejší pláž Vedlejší plážVedlejší pláž Bye, Bye KonobeBye, Bye Konobe


Click for Rab, Croatia Forecast FKK KONOBE, Punat, ostrov Krk, Kvarnerské ostrovy
GPS: 44.989058,14.628553

Interaktivní mapa FKK na Kvarnerských ostrovech:


Zobrazit místo FKK Croatia Kvarner na větší mapě


Video z FKK Konobe, Punat, Kvarner:


Naturista KlubNaturista Klub
Přispěvatelé: Líbil se Vám tento článek? Máte pěkné naturistické zážitky z Vaší dovolené, cestování, návštěvy bazénu, aquaparku, wellnessu? Podělte se o zážitky s ostatními čtenáři. Za článek většího informačního rozsahu Vám nabízíme volnou vstupenku na libovolnou akci Naturisty cz.
Svoje texty, fotografie, videa posílejte na EMAIL. [Pošta] Potěšíte sebe i ostatní naturisty.

Pokud byste chtěli podpořit Naturistu cz. jakoukoli částkou, tak můžete bez poplatku systémem PAY SEC na naše jméno: naturista, číslo: 3891789. 
Předem Vám děkujeme.

Inzerenti a zájemci: Chtěli byste zde prezentovat svůj obchod, nabídku, služby nebo Vaše činnosti? EMAIL. [Pošta]
Využijte prosím naši širokou nabídku Vaší prezentace na internetu i na reálných a oblíbených akcích NATURISTA.CZ.

5
 
-

Děkujeme za cestopis z Konobe

Vložil Vasek Petra, 14. Červenec 2012 - 10:28
Obrázek uživatele Vasek Petra

Až máme slzy v očích. [Pláč]

Touto dobou jsme měli právě pobývat na tomto krásném místě.
Z pracovních důvodů jsme nemohli na dovolenou odcestovat.
Rádi bychom se tam letos ještě podívali, ale zatím vůbec nevíme jak zbytek prázdnin nějak zkombinovat, poněvadž nechceme přijít o naturisty srpnový týden bez plavek. http://naturista.cz/…dovolena2012

Kde se určitě sejde prima parta, třeba jako na letošní Lipnici.

http://naturista.cz/…12_den_prvni

http://naturista.cz/…12_den_druhy

http://naturista.cz/…12_den_treti

http://naturista.cz/…2_den_ctvrty

http://naturista.cz/…012_den_paty

Před touto srpnovou akcí jsou děti na táboře a nyní prostě odjet nemůžeme. Tak uvidíme jak to vše ještě dopadne.

[Úsměv] Všechny Vás zdraví Vašek a Petra [Úsměv]

[Spiklenec] !!!NATURISMU ZDAR!!! [Spiklenec]

 
-

Vy nejste v Chorvatsku?

Vložil Roland Jitka, 14. Červenec 2012 - 14:21

Taky se těšíme na nějakou sešlost na dovolené bez plavek s Naturista cz s partou perfektních lidiček. taky nám bylo divné, že jsme vás s karavenem nikde nedojeli , když jsme vyjížděli , tedy měli vyjíždět ve stejnou chvíli a kus cesty jsme měli společný. Zdravíme tedy na sever Čech a i všechny naturisty na Krku. Kemp konobe je perfekt a jediné jeho mínus že je to od stanů dost daleko k autům a člověk při své dovolenkové letargii se nechce mo ve vedru procházet od stanu k autu a zpět na parcely. [Spiklenec]