NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

FUNTANA ISTRA - NATURIST, Istrie, Chorvatsko

Vložil Anonymní, 14. Červenec 2007 - 19:48
Aktualita: 

Rezervujte přímo FKK Istra FuntanaRezervujte přímo FKK Istra Funtana 15% sleva15% sleva Rezervujte napřímo FKK camping ISTRA FUNTANA


Mapa, plánek, souřadnice: 


Interaktivní mapa
Souřadnice GPS: 45°10'39.72"N,13°35'50.46"E

FUNTANA ISTRA – NATURIST
Rezervační centrum • tel. +385 52 465 010
email • fax +385 52 451 440
Webcamery Chorvatsko


Předpověď počasí pro Chorvatsko

Click for Pula Forecast

Přístupnost pláže: 
Placená s otvírací dobou (jindy nepřístupná).

Fotografie: 


Přidejte své zážitky z Funtany na konec této strany!

Doprava: 
Autem
Vlakem
Autobusem
Lodí

Naturismus: 
Oficiální n-pláž - s cedulemi.

Zázemí na pláži: 
Naturistické občerstvení.
WC na n-pláži.
Sprchy na n-pláži.
Půjčovna lodiček.
Dětské hřiště na pláži.
Naturistický kemp.
Parkoviště placené.

Vhodnost: 
Pro plavce i neplavce.
Na opalování.
Pro sport a zábavu.
Vhodné pro děti.

Ubytování: 

Istrie apartmány – pro dovolenou v Chorvatsku


Velikost pláže: 
200m

Komplikace: 
Plavba lodí.

Terén pláže: 
Štěrk.
Kamení.
Středně stromů - stín na výběr.
Okolní břeh pohodlně schůdný.

Okolí: 
Park.
Ticho.
Osídlení v doslechu.
Zvlněná krajina.

Vodní plocha: 
Dno štěrkové.
Dno kamenité.
Slabý proud.
Voda obvykle čistá.

Po svých / s jízdenkou: 
Další info: 

Naturistický kemp je součástí rekreačního komplexu Funtana v jižní části porečské aglomerace. Leží 7 km jižně od Poreče u malebné obce Funtana, jejíž jižní část navazuje na letovisko Vrsar. Poměrně velký kemp – kapacita 3000 návštěvníků, rozloha 35 ha, na malebném zeleném poloostrově s přímořskou vegetací a borovým lesem. Kemp je moderně vybaven, částečně členěn na tzv.parcely, což umožňuje předběžnou rezervaci míst na stanování. Ubytování ve stanech nebo i v bungalovech. V kempu, příp. v obci Funtana jsou restaurace, hospůdky, grily, taverny, supermarket. Pláže oblázkové, kamenité i skalnaté. Vegetace většinou až ke břehu. Dosti široká nabídka sportování. Dětské hřiště. Dobrá nabídka zábavy a společenského života. Výborná možnost výletů, především do sousedních a nedalekých letovisek (Vrsar, Koversada, Poreč, Limský záliv, Rovinj) a do pozoruhodných starobylých míst ve vnitrozemí Istrie (Dvograd, Kanfanar, Žminj, Sveti Petar u Šumi).


Nejbližší obce: 

Vrsar, Poreč, Funtana.


Aktualizováno: 
12. 3. 2014 Ivo Žurek

0
 
-

Naturist kemp Istra

Vložil ji.tuna (bez ověření), 22. Únor 2011 - 11:21

Do tohoto kempu jezdíme už 15 let, je opravdu úžasný. Loni se ale vyskytl problém s tím, že část kempu bude poskytnuta vedlejšímu „oblečenému“ kempu Puntica, protože na jeho místě v přístavu ve Funtaně má vyrůst moderní hotel. Tak nevím, jak to letos bude, jestli už je kemp rozdělen nebo ne. Puntica měla zabrat tzv. „psí zónu“ – místo které bylo vyhrazeno pro ubytování turistů se zvířátky všeho druhu s tím, že tam pro ně byla i vyhrazena pláž na koupání a zřízeny nádherné zvířecí sprchy. Taky restaurace v této části je lepší než ty v levé části (bráno od recepce)…odpoví mi někdo, ví někdo jak to tam letos bude ????

 
-

Funtana

Vložil Viktorula (bez ověření), 5. Prosinec 2014 - 12:12

Byl jsem zde v srpnu 2014. Vše v naprostém pořádku, naprostá čistota, jen občas doléhala diskotéka z Vrsaru. Kemp je to obrovský, ale musím říci, že nebylo přelidněno. Možná to bylo počasím, měli jsme opravdu, ale opravdu velmi hnusně. Ze 14 dní nám jich 12 propršelo. Nikde se žádné hotely nestaví, jen se nenechte nalákat na výlet turistickým vláčkem. Nic neuvidíte jen pojedete podél moře do odpudivého kempu Bjela Uvala, který si alespoň pro tuto sezonu pronajali Holanďané. Víc lidí než mořských kamenů. Jeďte se podívat raději do vintrozemí Istrie, jako je třeba Dvigrad. Sv. Vincenat, atd. jak píše Ivo žurek.