NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Holešovický N-Mikuláš 2008

Vložil JirkaRybka, 4. Prosinec 2008 - 0:06

Bytosti nebeské nemají s námi, Pražskými naturisty, nijak lehkou práci. Každý rok je taháme jinam, a tak není divu, že urostlý Vinohradský Mikuláš z předloňska za sebe vloni na Barrandov poslal radši kamarádku Mikulášku v očekávání. Ovšem jaká kalamita postihla nadpřirozeno letos, to se hned tak nevidí! I přesto ale byla letošní nadílka v Holešovicích úspěšná a všichni se dobře bavili.

"vodník" :-)„vodník“ :-) Příchod Mikuláše a ČertaPříchod Mikuláše a Čerta Mikuláš letos začal nadělovat s předstihem, takže k nám na bazén dorazil už 2.prosince. A není divu, že si tradiční pochůzky letos rozložil na delší čas – světec už přece jen není nejmladší, a tak si cestou pro nadílku zranil nohu. Čert vyhlašuje soutěžČert vyhlašuje soutěž Vyměnil proto svoji ozdobnou berlu za trochu praktičtější model – to ale ještě není nic proti andělovi: Ten se při nácviku vánoční slávy někde srazil se saněmi hostujícího Santa Clause, a k nám na bazén proto nedorazil vůbec. Santa sice velkoryse nabídl náhradu, ale měl k mání jen vodníka ze svého fan-klubu, a takovou bytost by v naší téměř čtyřmetrové hloubce neuhlídal ani čert. Vodník naštěstí neuměl česky, takže na nás jen plazil jazyk, a my jsme ho nechali být. Aspoň že peklem zocelený čert nám zůstal od loňska věrný – tihle pekelníci jsou vážně k nerozbití! 

Ale dost už vtipkování (snad mi „vodník“ odpustí). ...metody…metody ...různé...…různé… ...volili...…volili… Soutěžící...Soutěžící… Nadílka začala tradičně nějak po půlce naší bazénové hodinky nadpřirozeným zvoněním u schodiště, a zjevením dvojice Mikuláše a Čerta. A protože nadílku si musí hodné děti, ale i hodní dospělí nějak zasloužit, soutěžní klání bylo na spadnutí. Čert nahnal slušnou řádku plavců vidlemi na mělčinu, a vyhlásil pravidla: Dopravit co nejrychleji dvojici plovoucích plastových míčků na opačný konec bazénu. Dodatek: Bez použití rukou! 

V zápětí už čertova píšťalka i Mikulášův zvon ohlásily start, a hladina bazénu se proměnila v přehlídku těch nejrozmanitějších metod a vynálezů, jak daný úkol splnit. Nadílkou byla čepice...Nadílkou byla čepice… ...sladkosti...…sladkosti… ...ale i volné vstupenky.…ale i volné vstupenky. Plavci bojovali s nelehkým úkolem, jak míčky zkrotit a sami se při tom neutopit, se skutečně chvályhodným nasazením. Vítězem se nakonec stal s velkým odstupem jeden z mladších účastníků, který míčky držel místo rukou nohama, ale i ostatní uspěli, a dostavili se postupně k nadílce na břehu.

Tak zase napřesrok!Tak zase napřesrok! Mikuláš do svého košíku sahal dle zásluh ze soutěže, a tak se nejrychlejší těšili z červené čepičky s blikajícím nápisem, a především pak z volných vstupenek na některé z našich dalších plavání. Nebyl by to ale Mikuláš, aby neměl po ruce nějakou tu sladkost pro všechny zúčastněné, a pro ty nejmladší dvojnásob.

Přítomní se podle všeho dobře bavili, a Mikuláš nám v kuloáru prozradil, že napřesrok možná přivede i anděla :-) Tak se těšíme, a nejen na anděla: Už za dva týdny nás totiž čeká Ježíšek!
0
 
-

Mikuláš po Francouzku :-)

Vložil PetrK, 4. Prosinec 2008 - 17:09

Mikulášova "berla"Mikulášova „berla“ Když jsme letos přemýšleli, kdo bude dělat Mikuláše, volba byla jasná hned. [Smích] Jediný kdo dočasně disponoval holí/berlí byl JirkaRybka. A tak se samo nabízelo, že se stane Mikulášem. A navíc s Francouzkým šmrncem…aneb Mikuláš po Francouzku [Smích]

Petr [Ďáblík] opět čertík bertík