NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Houpavý lednový Babylon Liberec

Vložil Anonymní, 27. Leden 2013 - 14:01

I když chřipková epidemie se blíží své kulminaci, venku mrzlo až praštělo, přesto se na lednovém Naturistickém Babylonu sešlo mnoho přes 200 naháčů. Určitě víc než na povánočním N-Babylonu. K životu se bohudík opět po čase probudily v poslední době podřimující dětské soutěže, které s neutuchající invencí připravuje Asmara. Přes totální výpadek mikrofonu se s vypětím všech hlasivek podařilo uskutečnit prakticky všechny body programu. Závěrečný meruňkovicový sanový ceremoniál byl nakonec sladkou tečkou za příjemným naturistickým večerem.

Začátek n-večera byl ve znamení tradičního upozorňování textiláků na n-provoz. To se prakticky nikdy neobejde bez incidentů :-( Tentokrát se nechal slyšet zarytý textilák, který se nehodlal vzdát svých plavek za žádnou cenu… Situace se vyřešila vrácením vstupným a jeho odchodem. Po této krizové úvodní čtvrthodině se n-večer rozběhl už tradičně v pohodové atmosféře.
Hned na začátek jsme poprvé vybalili netrpělivě očekávanou vodní houpačku Coco Ball. Po lehčí úvodní nekompatibilitě nafukovadel (tu jsem vyřešil doběhnutím pro jiné do auta [téměř n-běh :-)]) se nám novinka podařila nafouknout a premiérové babylonské n-houpání se rozjelo naplno. Snad nejlépe vyplnil prostor polokoule Jirka Böhm, který do ní opravdu zapadl na milimetr přesně [Smích] . Až do půlnoci se pak houpačka nezastavila. V menších bazénech jako je Babylon je tato houpačka vhodným kompromisem proti rolleru, který se sem nevejde. 

Také aquazorbing se těšil zaslouženému zájmu a tak se koulelo prakticky až do vyhlášení výsledků soutěží. Absenci mikrofonu jsme museli řešit vlastními hlasivkami a množstvím provizorně vytvořených plakátů. Saunové ceremoniály byly jako vždy obsazeny do posledního místečka, dětských soutěží se zúčastnilo kolem 10ti dětí. Závěrečná soutěž v malování na tělo přilákala 8 naháčů.

Běžná řadová každoměsíční Naturistická party v Aquaparku Centra Babylon se tak poměrně zdařila a my se už dnes těšíme na únorovou, která se bude konat v sobotu 23. 2. 2013 na témže místě. Srdečně vás na ni všichni zveme a nezapomeňte s sebou přivést i vaše známé naháče! Návštěvníků není nikdy dost a za této časté frekvence je nutné, abychom k nám zlákali stále nové a nové naháče. Ani skalní návštěvníci nejsou postupem času ochotni chodit na N-party každý měsíc.

HLAVNÍ STRANA NATURISTICKÝCH PARTY BABYLON LIBEREC, které se konají od roku 2004.
5
 
-

Kolik hodin mají textiláci

Vložil Martin Drake (bez ověření), 29. Leden 2013 - 16:22

Možná by stálo za to dotyčného pána natočit a pak to pouštět jako video. Někteří lidé buďto neumějí číst nebo to dělají naschvál. Textilnímu návštěvníkovi možná ani nedošlo, že naturisté mají pro sebe 4 celé hodiny za měsíc a chudáci textiláci ,,jen,, ten zbytek, tedy dalších zhruba 328 celých hodin času. Pán byl tedy po právu odejit vrácením vstupného a může přijít jindy.

 
-

Vrácení vstupného textilákům

Vložil zurek (bez ověření), 29. Leden 2013 - 19:05

Vrácení vstupného textilákům je zbytečný krok a dělá ho pouze Babylon. Návštěvníci mají ve vlastním zájmu sledovat informace o provozu v AP. Na jimi zamýšlený termín může být sanitární den, pronájem areálu apod. Oni si ale textiláci spíš vylívají zlost, protože ví, že na sanitární den by si takhle vyskakovat nemohli. A taky si vyskakují jen v ČR. V Německu neexistuje, že by někdo protestoval, když je něco jasně dopředu dáno a oznámeno. Ono ale těch skalních otravů je relativně málo a většina to vezme jako fakt a buď odejde, nebo se svleče.

 
-

Vrácení vstupného ? Proč ?

Vložil Dlouhan3, 29. Leden 2013 - 19:42

Ten pán má určitě plnou ústa tzv. demokracie apod., ale odmítá respektovat pravidla ? Na druhou stranu vymyslel skvělý způsob, jak si zadarmo zaplavat – hodinu před n-plaváním si zaplatit půl dne, a pak si nechat vrátit vstupné. Hleďte ho vykuka !