NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Královéhradecké čarodějnice startovaly košťata

Vložil Anonymní, 27. Duben 2009 - 7:41

Letošní Naturistické čarodějnice přivítalo místo aprílových plískanic přímo letní počasí. Nic tedy nebránilo tomu, aby se předehra večerních č-rejů odehrála venku, u rybníků a písáků. Většina čarodějnic se večer slétla z místního Opaťáku nebo o málo vzdálenějšího Oplatilu. Slet samotný se pak večer odehrával za veselé atmosféry, ve které nechyběla radost z vlnobití, tobogánu, nespočtu her i konečného vyhlášení nejděsnější čarodějnice. Košťata jsou nastartována, nasedat a odlétáme!


Čarodějnické odpoledne jsme prožili na Oplatilu-Hrádku, kde bylo naháčů jako v létě. Teplota přes 20°C nikomu nedala, aby si vyzkoušel alespoň pár temp ve vodě. Děti se čvachtaly jako v červenci a nebýt lákadla v podobě tobogánu, tak by u vody zůstaly až do večera. Také oplatilské sportoviště bylo vzorně upravené a nachystané na novou sezonu.


18. hodina se nicméně blížila a s ní i čarodějnický rej v královéhradeckém aquaparku Městských lázní. V Hradci jsou naturisti jako doma, takže příprava akce se setkala i tentokrát s velkou vstřícností jak vedení ML panem Tiborem Šerešem, tak personálem – plavčíky počínaje a šatnářkami konče. Také v novinářích máme v HK velkou oporu. Velkou měrou se o propagaci i hodnocení našich akcí stará Martin Černý z Hradeckého Deníku (článek + fotky).
Úvodní hodinka patřila čarodějnickému rozplavání, rozcvičení a řádné kontrole všech čarodějnických košťat. Naháčům se nejvíce líbilo klasické hradecké vlnobití, tobogán, příjemný bar hned u vody. Klidnější povahy nepohrdly krásným venkovním atriem přilehlé sauny, kde se mohly v klidu oddávat paprskům podvečerního slunce.
19. hodina už přinesla zlom v poklidné atmosféře aquaparku a otevřením padesátimetrového bazénu se sportumilovní naháči jali řádně protáhnout svá těla. Mnozí stihli urazit i kilometr sem a tam, pro děti jsme připravili velké množství soutěží – od klasických závodů, přes proplouvání kruhy, plazení pod překážkami, házení na terč… švihadla, floorbal…
Po řádném vysportování přišel zlatý hřeb večera – přehlídka čarodějnic. Ve velkém ji pojala čarodějnice až ze západních Čech, která se vyzbrojila nejen sírou čpícím koštětem, křivými zuby, ale i vlasy trčícími na všechny strany a vůbec převlekem k pohledání! Ostatní pojali čarodějnické téma vyloženě v naturistickém duchu. Postupně se tedy objevovaly na bříškách naháčů pavučiny, brouci, hadi, štíři i jiná děsná havěť. Každý naháč vyrukoval také s nezbytným koštětem a podobnými č-rekvizitami.

I přes „nepřízeň“ počasí se letošní královéhradecké N-Čarodějnice povedly, za což patří dík všem, kteří se zasloužili o profesionální zázemí, propagaci i všem těm, kteří se umí bavit ve prospěch všech a po celý večer. Čumilů a zevlounů bylo jakž tak únosně a doufejme, že i tito napříště přispějí ke všeobecné zábavě víc než čumilstvím.

Partneři akce:
Správa nemovitostí HK – Aquapark Městských lázní
Správa nemovitostí HKSpráva nemovitostí HK
HRADECKÝ DENÍK, článek + foto:
Hradecký DeníkHradecký Deník
PTÁKOVINY.BIZ, ceny pro vítěze:
PtákovinyPtákoviny
Na velkou bednu plnou hruškovice moc děkujeme Jirkovi Dlouhánovi do Olomóca!!! 
4
 
-

Menší partička na n-akcích

Vložil zurek (bez ověření), 9. Květen 2009 - 23:42

Méně lidí na akcích může někomu vyhovovat, ale pro budoucnost je to zásadně problém. Jen připomenu začátek jednání s AP HK, kdy nám byl navrhován pronájem za 28 000 Kč. Spočítejte si, na kolik by vyšlo vstupné, které by se rozpočítalo na tu naši sranda-partu. Díky našim dobrým vztahům s hradeckými novináři jsme mohli protiváhou nabídnout dost velkou propagaci AP HK v médiích, takže nakonec byl vstup normální, jako při běžním provozu. Nebude tomu tak ale jednou pro vždy. Do Hradce musí přijít min. 120 lidí, jinak u vedení neobstojíme. Na příští zimu v to ale věřím, protože na minulé akce chodilo opravdu velké množství naháčů (viz levý sloupec stránek z HK).
Ohledně textů, fotek a videí jsem v současnosti stěží schopen napsat článek a vytřídit nejzajímavější fotky. Videa by se měla objevit na Naturista.tv, který ale není momentálně technicky schopen velkého zatížení (viz nedávný kolaps pouhého Naturista.cz). Na videa dojde nejspíš až v zimě, kdy mě nebude tlačit organizace akcí. Až to bude aktuální, tak dám vědět.
Na akcích nejsou foceni jiní lidi než soutěžící. Před akcí je vždy vyhlášeno, že soutěže, aquazorbing atd. jsou foceny. Po tu dobu se mohou stydliví účastníci akce uchýlit do jiných prostor AP. Omlouvám se za stručnost, ale už začínám mít fofr s Olešnou a Čestlicemi. Kdo se chce něco zeptat, tak na email.

 
-

Vedení AP HK o N-Čarodějnicích

Vložil zurek (bez ověření), 15. Květen 2009 - 7:40

Vedení AP HK se vyjádřilo stran organizace Naturistických Čarodějnic pochvalně a živě se zajímalo o možnost uspořádat v HK opět Naturistický Helouvín. Vzhledem k jeho úspěšnosti v tomto areálu v minulých letech do této akce opět půjdeme. Termín bude 7.11., jindy to ani nejde [Úsměv] .