NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Hyperaktivní východočeská sobota

Vložil Anonymní, 19. Duben 2010 - 9:24

Velmi náročný program jsme měli v sobotu 17. 4. Jako všichni naturisti jsme slunečný den chtěli využít na 100% a stihnout všechny naplánované úkoly. Hned zrána jsme vyrazili na Oplatil, kde se plánovala brigáda na sportovišti. Ještě před polednem jsme dorazili na Opaťák, kde se děje stále něco nového a Naturista tady má velmi dobré vztahy. Hned po poledni jsme jeli oprášit staronové známosti do starých dobrých Všestar, kde jsme pořádali v r. 2003 vůbec první Naturistické čarodějnice v historii. Odpolední sluníčko nás ale stáhlo opět na Opaťák a tam jsme vydrželi až do odjezdu na hlavní dnešní akci – Naturistické čarodějnice v AP Hradec Králové.  

Oplatil – část pod vysokým napětím prošel přes zimu radikální kadeřnickou úpravou, kterou dělá ČEZ jednou za pár let kvůli zamezení nebezpečí zarůstání VN porostem. Od minula očividně opět přibylo rybářů, kteří tady mají oficiální rybářský revír. Naturisti jsou tady tolerováni a až na více méně pravidelné narážky Lesů ČR, že za všechen ten nepořádek u lesa můžou nudisti, n-lokalita funguje dále. Sobotní slunečné ráno bylo na Oplatilu nádherné, my jsme však stihli jen předat potřebné maxihrábě pro odpolední brigádu a odjeli na Opaťák.


Opaťák pod šikovnýma rukama majitele Pepy Záruby jen vzkvétá a stále je tady něco nového k vidění. I letos zde bude možné kempovat, čehož kupodivu mnozí využívají už v těchto dubnových dnech. Základní hygienická zařízení jsou v pořádku a poměrně čilý n-život 17. 4. napovídá o velké oblibě této lokality. Množí se dotazy na vybudování sauny na n-pláži. My jsme po úspěšném zavedení aquazorbingu v loňském roce nabídli další plodnou spolupráci, což návštěvníci uvidí letošní sezonu. O aktuálním dění na N-Opaťáku budeme čtenáře Naturisty pravidelně informovat a návštěvníci n-restaurace budou informováni o existenci NATURISTA.CZ . Informace o službách N-Opaťáku: tel.: 604 545 401.
Rádi bychom navázali oboustranně výhodnou spolupráci i s dalšími podobnými n-zařízeními v ČR. Kontaktujte nás prosím na EMAIL


Vzhledem k delší odmlce v návštěvách N-Všestar, jsme se vypravili aspoň na skok do tohoto naturisty velmi oblíbeného bazénu (út+pá 20–22 hod.). Celý komplex je stále velmi dobře udržován, personál prošel lehčí obměnou, nicméně venkovská vstřícnost a pohostinnost se ve Všestarech nikdy nezapře a nic na tom nezmění ani fakt, že celý komplex v současnosti přešel pod správu Červeného kříže. Nemilý, nicméně zřejmě nutný je fakt, že pronájem bazénu se zdražil na současných 900 Kč/hod. (dříve 450 Kč). Přes všechny tyto změny je pro nás nejdůležitější, že bez plavek se v tomto venkovském bazénu plave 2× týdně a to je jistě vzor pro ostatní bazény v ČR.


Nádherný slunečný den nás ale brzo zahnal opět na Opaťák, kam jsme se vrátili na n-oběd a pokoušeli chladné vody písníku až do podvečera. Z gastronomických novinek je asi nejdůležitější, že restaurace změnila dodavatele piva na Svijany, což podle majitele většina návštěvníků kvitovala s povděkem. Jídelní lístek obsahuje kolem 5 jídel plážového charakteru v ceně kolem 70–100 Kč. Ze zmrzlin se nabízí kournouty, Míša a Ruská. Jak nám u Pepy chutnalo se můžete podívat na fotkách.

Ta nejnáročnější akce dnešního dne nás ale teprve čekala. Poměrně náročné přípravy se zafoliováním aquaparku Hradec Králové nás vyhnaly ze slunečného Opaťáku znovu do práce. Za pomoci věrné asistentky Moniky jsme se v 17.30 pustili do díla. To na nás z vestibulu už mávali staří známí z nejrůznějších koutů Východních Čech, děti se chlubily vlastnoručně vyrobenými čarodějnickými košťaty. Vzhledem k počasí jsem moc nedoufal v nějakou extrémní návštěvnost, ale počasí a manželce nepřikážete. Kupodivu se nás nakonec sešlo ke stovce, sauna byla stále plná a přilehlé skvělé venkovní atrium skýtalo příjemné chvilky slunečného jarního podvečera.
Program v AP bych klasický. Od 19. hod. jsme v padesátce spustili aquazorbing a poslední hodinu se to všechno chystalo na soutěž o nejšerednější čarodějnici. Kdo byl nejlepší můžete usoudit sami z fotografií. Já myslím, že se v Hradci zase jednou povedl veselý n-večer, na který budou všichni rádi vzpomínat. Tímto jsme zakončili východočeskou zimní sezonu a s naturisty se v Aquaparku Hradec Králové sejdeme až 23. 10. 2010 na Naturistickém Helouvínu. Přejeme všem východočeským naturistů pěkné léto!


Aquapark HKAquapark HK NATURISTICKÉ ČARODĚJNICE 2010
Pořadatel: Aquapark Městských lázní Hradec Králové, Eliščino nábřeží, HK.
Následující naturistická akce: Naturistický Helouvín 23. 10. 2010, 18–21 hod. 


POZOR!!! Dotazník k n-provozu v nově otevíraném Koupališti Flošna v HK:

  1. Které 2 dny v týdnu od pondělí do pátku by vám návštěvě vyhrazených prostor pro vyznavače naturismu vyhovovaly?

  2. Správa nemovitostí HK navrhuje pondělí a čtvrtek – celý den, souhlasíte?

  3. V jakém čase byste venkovní prostory vyhrazené pro naturismus navštívili?

  4. Odkud na Koupaliště Flošna přijíždíte?

Tento text s vašimi odpovědmi zkopírujte do EMAILU a odešlete. Děkujeme vám za vaše názory.
4.75
 
-

Hradec to muselo byt skvele.

Vložil silvulienka11 (bez ověření), 20. Duben 2010 - 7:55

to muselo byt skvele. A super, že bola aj Monika. Snad sa s nou uz niekedy stretnem na dakej nuda akcii, lebo mladych v nasom veku tam asi vela nebyva. LEn ja to mam tak daleko, ale Monika mohla ist do Bad Waltersdorfu na stertnutie mladych nudistov, skoda, ze jej to nevyslo. Ale rada by sem se s ni setkala. Silvie