NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Nová Naturistova Seznamka

Vložil Anonymní, 3. Červen 2007 - 7:35
Naturistická letní sezona je tady a vy hledáte přátele na svoji oblíbenou pláž, k moři, nebo úplně někam jinam? Naturista vám připravil na českém n-internetu zcela ojedinělou možnost, jak prakticky neomezeným způsobem oslovit vaše budoucí přátele.
Využíváme přitom všech možností systému, na kterém je Naturista postaven. Je zde tedy vše důmyslně propojene se vším, takže zdaleka nejde o umístění pouhého inzerátu a čekání na výsledek. Vaše zvědavost se už určitě stupňuje ;-), tak neváhejte a čtěte dál!

Doba seznamek typu „Mladý a krásný naturista hledá pohlednou a krásnou naturistku pro hezké chvíle, zn. ochranu používám“ je už dávno pryč a podle zkušeností se ani v době své největší „slávy“ netěšila velkému účinku.
Dnes je naopak přehršel všech možných systémů, jak se seznámit. Ty největší jsou většinou výrobní linkou na peníze pro provozovatele. My jsme na Naturistovi přemýšleli, jak co nejdůmyslněji propojit aktivity našich přispívajících a sdružit je pod jednu stránku. Tady opět zcela profesionálně zapracoval Jirka Rybka. Na jeho profilu se můžete (pokud jste přihlášeni – registrace na Naturistovi má smysl!) názorně přesvědčit, kolik nových možností náš systém poskytuje (hlavně horní lišta každé profilové stránky). Profil je pak spojen se vším, co se týká na Naturistovi vás.
Nejde tedy o pouhou seznamku. Máme možnost dozvědět se daleko víc např. o autorovi článku, který se nám líbí, dostane se nám seznamu jeho dalších článků, stránek, inzerátů, fotek – tím uvidíme, co zajímá na Naturistovi jeho atd. Chtěli bychom samozřejmě tímto také podpořit místní naturisty, kteří se ve svých lokalitách nudí a nemají jinou možnost, jak oslovit ostatní naháče ve svém regionu.

Sami už jistě tušíte, že teď máte, prozatím hlavně v rámci onoho výše uvedeného inzerátu, možnost prakticky neomezené prezentace vaší osoby na tomto serveru. Od uvedení vašeho znamení narození až po (chystané) napsání a aktualizování vaší n-knihy, to všechno vám Naturista nabízí.
Tímto doznává také změny dosti oblíbený oddíl „Spolujízda“ v diskusi. Spousta naháčů jezdí poloprázdnými auty do Babylonu i jiné n-akce. Nyní se nabídka mj. i spolujízdy může sestávat z prakticky neomezeného počtu údajů o inzerentovi (málem počet kol auta apod. ;-).

Pro pravidelné čtenáře není nutnost se seznamkou dlouhosáhle probírat. Nejnovější příspěvky jsou uváděny v postranním sloupci přímo na titulní straně (případně i přes RSS). Vyhledávání podle nejrůznějších kritérií je dnes na netu už asi samozřejmostí.

Nakonec bych chtěl poprosit všechny, koho tento nový modul Naturisty zaujal, aby nám napsali svoje názory a podněty ke zdokonalení tohoto systému. Sám mám řadu věcí ohledně ještě lepšího propojení inzerátů např. s tématickými články. Nejspíš postupem času přijde na řadu i modul Blogy naturistů, chat apod.
Nicméně Naturistova seznamka je odstartována, stojí na svém úplném začátku, stejně jako letošní určitě skvělé naturistické léto. Jaké si ho ale uděláme pro sebe, stejně jaká bude naše seznamka, to už záleží jen na nás. Takže neváhejme a vykročme našim novým n-přátelům vstříc! (Další informace o seznamce najdete zde.)

NATURISTOVA SEZNAMKA

0