NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Jak si zlepšit náladu a zdraví v Brně?

Vložil qwerty, 9. Únor 2013 - 17:05

Zažili jste někdy pocit, kdy Vás bolelo po celodenní práci celé tělo, hlava nebo jen záda? Já to také znám, naštěstí jsem přišel na zajímavé řešení, o které bych se rád podělil, a zároveň Vás pozval na hodinku cvičení nahé jógy týdně.

Nenechte se vyděsit exotickým názvem. Jedná se o hodinu plnou cviků na protažení unavených svalů a celého těla, a to příjemnou a relaxační formou, zaměřenou na běžné naturisty.Přijďte si zacvičit nahou jógu do Brna na Zelný trh


Lenka, naše nová předcvičovatelka, se na každé cvičení řádně připravuje a zařazuje cviky z jógy a občas power jógy či jiných druhů cvičení. Jak již jsem zmínil, vše je zaměřeno na nás, kteří jindy protažení těla nezvládáme. Pokud již jógu cvičíte na pokročilé úrovni, toto cvičení asi pro vás nebude žádná výzva, ale pro ostatní je to chvilka strávená příjemným protažením a rozhýbáním organismu. Cvičení je nenáročné, takže mohou přijít začátečníci i lidé, kteří to dříve nezkoušeli. Důležitá je dobrá nálada a nadšení.Jsme parta příjemných lidí a proto se nebojte mezi nás přijít. Složení cvičících se snažíme držet vyvážené, aby se dámy či pánové necítily v oslabení.

Nahá jóga se cvičí bez oblečení, což zajistí dokonalé uvolnění a relaxaci. Cvičíme každé úterý a začínáme v 19:30. Stačí vám pouze ručník nebo karimatka a můžete začít. Nemusíte nic předplácet, prostě přijďte na jednu lekci a uvidíte jestli Vás to bude bavit či nikoliv.


Podívejte se na naše stránky nahá jóga


Každá lekce se skládá:

° úvodní protažení – tím připravíme tělo na cvičení,

° protahovací, polohové a silové části – sestava cviků vyvážená tak, aby je zvládl každý

° a závěrečné relaxace.

Určitě budete odcházet s dobrou náladou a pocitem, že jste udělali něco pro své zdraví. Každý si cvičí dle svých možností, takže nemusíte mít žádné obavy.
Pokud Vás tato nabídka oslovila, pak se můžete podívat na loňskou reportáž (3.reportáž), nebo si prohlédnout stránky nahá jóga, a nebo rovnou přijít mezi nás a zkusit to.

Cena je 80kč za lekci a cvičí se v tanečním sále na Zelném trhu. Přihlaste se na nahajoga@seznam.cz, kde Vám Zdeňka ráda zodpoví případné dotazy a poskytne bližší informace.[Hvězda] Naturisté z Brna a širokého okolí, přijďte mezi nás! [Hvězda]
Zvětšit mapu

Pozvánku na akci nahá jóga mírně redakčně upravil Roland
Naturista KlubNaturista Klub
Přispěvatelé: Líbil se Vám tento článek? Máte pěkné naturistické zážitky z Vaší dovolené, cestování, návštěvy bazénu, aquaparku, wellnessu? Podělte se o zážitky s ostatními čtenáři. Za článek většího informačního rozsahu Vám nabízíme volnou vstupenku na libovolnou akci
Naturista cz.
Svoje texty, fotografie, videa posílejte na EMAIL. [Pošta] Potěšíte sebe i ostatní naturisty.

Pokud byste chtěli podpořit Naturistu cz. jakoukoli částkou, tak můžete bez poplatku systémem PAY SEC na naše jméno: naturista, číslo: 3891789. 
Předem Vám děkujeme.

Inzerenti a zájemci: Chtěli byste zde prezentovat svůj obchod, nabídku, služby nebo Vaše činnosti? EMAIL. [Pošta]
Využijte prosím naši širokou nabídku Vaší prezentace na internetu i na reálných a oblíbených akcích NATURISTA.CZ.

3
 
-

Nahá joga v Brne

Vložil vlčica (bez ověření), 10. Únor 2013 - 17:44

Ja ako človek,ktorý nikdy nemal skúsenosť s jogou a mala som k nej skôr negatívny postoj, tak som sa nakoniec dala ukecať na relaxačnú hodinku. A poviem vám nič lepšie som ani nemohla spraviť.Po všetkých stresoch so škúškami a vypätom období,mi príjemné popreťahovanie tela a úplná relaxacia prišla ako znovuzrodenie. Všetkým to vrelo odporúčam a bolo by fajn, keby sa naše rady rozrastali. V utorok si rezervujte hodinku a určite príďte o 19:30, bude to stáť zato!!!!!

 
-

Jóga

Vložil Pepper, 10. Únor 2013 - 20:06

S Vlčicou v patách se zas bojím do jógy o něco míň, protože vím, že když mi při cvičení rupne v zádech, pomoc bude nablízku. [Spiklenec]

 
-

Joga

Vložil qwerty, 11. Únor 2013 - 21:42

Kdyz budes pilne cvicit, tak Vlcicu nebudes potrebovat [Smích] Me se taky libi, ze vzdy jsem tak krasne protazeny po cviceni. Je to vyhoda mit Lencu nablizku [Úsměv]

 
-

Jóga

Vložil Pepper, 12. Únor 2013 - 15:17

Jen se moc nechlub, lidi jsou hrozně závistiví. [Smích]

Škoda, že dnes kvůli marodům odpadá, včera jsem se rozhýbal v Pilates a doufal jsem, že dnes budu pokračovat… [Úsměv] Chtělo by to uspořádat nějaký nábor.

 
-

Prekvapeni

Vložil qwerty, 16. Únor 2013 - 18:32

Tak aby jsme si užili toho Valntýna i my při cvičení, máme nachystané malé překvapení. Budeme cvičit při svíčkách [Úsměv] Tak doufám, že se Vám toto malé zpestření bude líbit. Mají se k nám přdat nové tváře, ale stále máme prostor pro nové páry.