NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Jarněprázdninový Hradec Králové

Vložil Anonymní, 19. Únor 2012 - 9:33

Aquapark HKAquapark HK Zatímco na minulém Hradci (Mikuláš) se sešlo skoro 200 naturistů, tak včerejší N-Masopust si vybral „návštěvnostní“ daň. Ta byla bezpochyby zapříčiněna jarními prázdninami, které právě na Královéhradecku probíhají. Takže naturisté školou povinní si očividně užívali na horách a v MĚSTSKÝCH LÁZNÍCH HK se sešlo pouhých pár desítek naháčů spíše střední generace. My jsme si tak po velmi dlouhé době užili vlnobití, tobogánu a snad nejkrásnějšího saunového atria u nás.VLNOBITÍ – kromě Aquapalace jediné v ČR
Bylo instalováno již v roce 1932 firmou Kolben a Daněk. Unikátní olejový stroj byl rekonstruován a znovu uveden do činnosti v roce 1998. Nyní je nejen historicky cennou raritou v celé střední Evropě, ale funkční ozdobou plaveckého areálu. Skrz prosklenou stěnu uvnitř bazénové haly si lze stroj prohlédnout. Vlastní vlnobití je vytvářeno „lopatovitým ramenem“, které svým posouváním dopředu a vzad vytváří vlnový efekt. Dojem mocného příboje umocňuje hluk vln dopadajících na protější stěnu bazénu.
SOBOTNÍ NATURISTICKÉ VLNOBITÍ v Hradci – Zachraň se kdo můžeš!!!:
Naturistické vlnobití Hradec KrálovéNaturistické vlnobití Hradec Králové


VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA HLAVNÍHO AREÁLU:

Hradec VirtuálníHradec Virtuální


VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA SAUNOVÉHO ATRIA:
Oblíbené saunové esence se v místní sauně sice dělají, ale vzhledem k vysokému ohrazení kamen není možno je polévat, takže v Hradci jsme bez parních nárazů (a Valaši by dodali, že i bez slivovice). I tak je ale místní sauna velmi oblíbená a podle našich zkušeností patří k nejlepším v ČR.


Jarní prázdniny pominou a na tradiční NATURISTICKÉ ČARODĚJNICE se nás jistě sejde už aspoň přes stovku. Nezapomeňte si tedy prosím poznamenat datum 14. 4. 2012 a k němu nadpis NATURISTICKÉ ČARODĚJNICE.


5