NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Jarní hanácká Olomouc

Vložil Anonymní, 26. Březen 2012 - 18:25

Jarní Olomouce bez plavek se tentokrát ujali téměř 100% Hanáci, protože my jsme museli postoupit cestu na výroční meeting evropských n-federací EuNat. Podle ohlasů se ale N-Olomouc konala za tradiční pohodové atmosféry a i když návštěvnost nestrhla žádné rekordy, tak k nám dolehnuvší dojmy jsou velmi dobré. Vedle oblíbených saunových ceremoinálů se tak naháči mohli těšit na dětské soutěže s Monikou (nakonec se do soutěžení vrhli i rodiče), hojně obsazené malování na tělo a samozřejmě na celý Aqua Olomouc bez plavek.


S těmi 100% Hanáky to tak úplně pravda nebyla, protože zrovna jeden z nich byl Valach a pozorným návštěvníkům neunikli ani naháči z Uherského Hradiště, Zlína, Krnova, ale i vzdálenější Litomyšle…
Značný houf dětí krátce po začátku obklopil Moniku – zkušenou vedoucí dětských soutěží. Sobotní soutěže natolik zaujaly, že se ke svým ratolestem v soutěžení po chvíli přidali i jejich rodiče. Ve hrách ve vodě i na břehu se vyřádilo ke dvaceti naháčů.

Příliš pohybu taky škodí, takže po vydovádění se pro změnu po vrch naplnila sauna, kde se odehrávaly oblíbené ceremoniály. Tentokrát nešlo o adrenalin s máváním osušek, ale o opět pohodově-hanácké potírání vonnými krémy, tentokrát premiérově čokoládově-pomerančový a po hodině oblíbený mandlově-kakaový.

Malování na tělo je pro mnohé zlatým hřebem n-večera. Jako už bývá zvykem na střední Moravě, tak i tentokrát dorazil náš už dobře známý Roman Bureš a zřejmě stále ještě v dozvuku nebývalé slávy s jeho Vlčicí z ValMezu, se pustil do další šelmy. Jeho sobotní „portrét“ sice neměl dravost tatranské šelmy, ale i tak se romanův „kostelecký Voříšek“ vyjímal mezi ostatními kresbami velmi zřetelně. Naháči ale už ví, že soutěže v malování na tělo jsou spíše zábavou pro malíře i modely a tak i tentokrát se výsledkové pořadí příliš neřešilo a odměnou pro všechny byl příjemně i vesele prožitý večer.
Děkuji Ladě, Ivošovi i všem pomocníkům za dokonale zorganizovaný večer!

Tímto jsme se pro zimní sezonu 2011/12 rozloučili s Naturistickou Olomoucí a podzimní termíny najdete nejpozději do 15. 9. 2012 na HLAVNÍ STRANĚ NATURISTICKÉ OLOMOUCI
Přejeme všem Hanákom příjemnou letní sezonu na nuda plážích Olomoucka a v létě třeba znovu na N-Kozlovicích u Přerova ahoj!


Děkuji panu řediteli Aqua Olomouc Daliboru Přikrylovi i jeho týmu za vstřícnost vůči nám naturistům a budeme se snažit přivést do tohoto aquaparku pokud možno co nejvíc naháčů. Děkujeme.

O Naturistické Olomouci informuje OLOMOUCKÝ DENÍK
5
 
-

Ta šelma je mýval

Vložil janykula, 26. Březen 2012 - 18:38
Obrázek uživatele janykula

k příležitosti Dne vody. Někdo to poznal, někdo ne. Tím už jsem ale šelmy vyčerpal. Příště něco jiného. Olomouc byl fajn. [Smích] Roman Bureš

 
-

Mýval.

Vložil Roland Jitka, 26. Březen 2012 - 21:32
Jen tak mimochodem, viděli jste někdy na vlastní oči mývala? Je to neskutečně krásné zvíře. Nám se usídlil na střeše pergoly. Tak jsem se kochali pohledem do jeho pronikavých očí. Naše fena vlčáka byla pravda úplně jiného nazoru, když chtěl ochutnat její vodu v misce. Podle myslivců tady, je to největší škodná.