NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Ještě nevíte, jak strávit sobotu 25.5. 2013?

Vložil Vasek Petra, 17. Květen 2013 - 9:08

Hledáte zábavu, naturismus, aquaparky, procházky, přírodu, zvířata, historii a výlety do zajímavých míst?

Jestli je Vaše odpověď ano, je naše pozvánka určena právě vám a vašim rodinám, ke strávení příjemného odpoledne a nádherného večera.Nemáte ještě program na výlet s rodinou v sobotu 25.5. 2013??Měli bychom pro Vás jednu zajímavou možnost strávení sobotního odpoledne a večera ve výše uvedeném duchu, společně s námi naturisty a jak jinak než „po našem“.

FOTOGALERIE ZE SKANZENU LUNARIA, ANETA a MIA.
Asi nejlepší fotogalerie, která tu kdy byla.

V sobotu 25.5. se časově scházejí dvě zajímavé naturistické akce nedaleko od sebe: Procházka s výkladem průvodkyň po Skanzenu Lunaria v Jindřichovicích pod Smrkem a pravidelná naturistická akce v Babylonu Liberec. Toto se nestává každý den a proto bychom vás chtěli pozvat na obě akce najednou.Jaký program se tedy nabízí?

Prohlídka Skanzenu Lunaria od 17 hodin. Zde si můžete prohlédnou muzeum, starý mlýn, zvířata a nasát atmosféru dřívějšího života na vesnicích. Jedná se asi o hodinovou procházku v přírodě, po provozní době skanzenu, kdy zde budeme jenom sami.

Dozvíme se mnohé zajímavé o životě lidí věku našich prarodičů a praprarodičů, jejich nástrojích, strojích, věcech denní potřeby, informace o koních, přírodě a historii.

Výprava do Skanzenu může být našim dětem v mnohém poučná a také naše ratolesti přirozenou formou zjistí, že jsou také jiné formy kvalit života, než jen elektronika a internet.


Průvodce po Skanzenu nám budou dělat dvě moc sympatické vítězky MISS NATURA z minulých let Aneta a Mia. Pokud počasí dovolí, lze celou procházku díky absenci cizích lidí absolvovat v rouše naturistově. Nachytáme si nějaké sluníčko v tomto zatím, přeci jen spíše nepovedeném jaru.Zvětšit mapu okolí Skanzenu Lunaria v Jindřichovicích pod Smrkem.


Dozvíme se něco zajímavého, zabavíme děti, projdeme se přírodou a podíváme se na zvířata. Již v současné době víme, že nás bude více, protože návštěva Skanzenu je také v programu naturistické pobytové akce v Horní Černé Studnici. Její kapacita je ale již beznadějně naplněna. Není tedy vůbec žádné riziko, že by se prohlídka Skanzenu Lunaria, pro malou účast naturistů nekonala.


Krásný Skanzen Lunaria se nachází v obci Jindřichovice pod Smrkem, v překrásné přírodě Jizerských hor, ve Frýdlantském výběžku, nedaleko polských hranic. GPS souřadnice Skanzenu Lunaria 50.961035,15.231417.


Naturistická Párty 25. 5. 2013 Babylon Liberec.


Po exkurzi a procházce skanzenu zamíříme do libereckého aquaparku, kde od 20 hodin začíná oblíbená Naturistická párty v Babylonu.

Zde nás čekají bazény, aquazorbing, aquaerobik, tobogány, malování na tělo, sauny, dětské soutěže, vířivky a spousta další relaxační činnosti.

Však to již znáte, čtyři hodiny perfektní Naturistické zábavy s programem soutěží, kdy každý dělá jen to, na co má zrovna chuť a náladu. Relax tak jak má být.br>

Jedná se o naší nejdelší Naturistickou akci, která končí až o půlnoci a ze které se vám nebude chtít domů.

Jaká je zde atmosféra a co jsme zde již všechno prožili, si může přečíst v reportážích a podívat se do fotogalerií z libereckého Babylonu.


Zvětšit mapu cesty autem Z Jindřichovic pod Smrkem ze skanzenu, do Babylonu v Liberci. 
Pojďte tedy s námi strávit na obou akcích více jak pět hodin naturistické zájmové činnosti se spoustou naturistických přátel. Vaše rodiny vám jistě za zpestřené odpoledne a večer poděkují a na skvěle prožitou sobotu 25.5. 2013 budou rádi vzpomínat.

[Šipka] Pozvánku do Liberce a video z Babylonu najdete zde.
5
 
-

Sobota

Vložil Pepper, 19. Květen 2013 - 15:31

Ještě bych navrhl odbočku sem: http://www.zmrzlinastraz.estranky.cz/… už kvůli svíčkové zmrzlině. [Smích]