NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Kojící Královna Karnevalu v Aquapalace Praha!

Vložil Anonymní, 14. Leden 2013 - 13:51

Že nic není nemožné dokázala na sobotním Naturistickém Karnevalu v Aquapalace Praha velmi sympatická maminka malinkých dvojčat z Prahy. Všem váhajícím rodičům malých dětí dokázala, že se na nudi akci dá i s dvojčaty dobře bavit, zaplavat si, popovídat s přáteli, zmalovat se od hlavy až k patě, nakojit ratolesti… a nakonec odejít se stále neodolatelným úsměvem na tváři jako bezkonkurenční Královna sobotního Naturistického karnevalu. To vše samozřejmě za vydatné pomoci neméně vysmátého tatínka.
A že byl vysmátý celý sobotní Aquapalace, se dozvíte za pár vteřin.


Lucka - IvošLucka – Ivoš Velký palácový pokladVelký palácový poklad


Od posledních Nocí Naturistů jsme si zvykli, že tisíc naháčů na jednom místě je standard a proto předpovědi GŘ Aquapalace pár hodin před začátkem, že to dnes bude 700 lidí, jsme brali jako bohapusté sýčkování. MY NATURISTI přece máme vše zmáknuté, jsou nás miliony, do reklamy dáváme maximum a dnes večer nás nebude tisíc ale minimálně jedou tolik! Pane řediteli…
Zkušenost a znalost prostředí přece jen většinou vítězí nad nabubřelými slovy, o čemž nás přesvědčil i tento případ, kdy na počítadle návštěvníků svítilo číslo 795. Pro někoho smajlík, pro druhého zklamání, nicméně neoddiskutovatelný fakt. Chřipky, slunečný víkend pro lyžaře, notoričtí televizní diváci… prostě úplně nepřáli větší návštěvnosti jinak maximálně vydařenému Naturistickému Karnevalu.
V místě našeho tradičního místa ve vestibulu AP jsme se sešli v 17 hodin a vedle křestu nového Naturistova kalendáře jsme vchod vyzdobili novými plakáty A1, abychom na večer přilákali co nejvíce naháčů. Mezi přilákanými se objevila i teta Pája, která za zimních dlouhých večerů vymyslela dosud nevídané Velké Hledání Palácového Pokladu. Poklad samotný se velmi hodil do vraku lodi v Paláci pokladů, protože se jednalo o bednu polepenou nejrůznějšími mušlemi, škeblemi a vůbec poklady moře :-). Hledání přilákalo houf desítek malých i větších naháčků.Další atrakci dovezl strejda Vašek až ze severních Čech a byla to láhev plná helia. Za chvíli to v paláci pokladů vypadalo jako na Matějské pouti, protože všichni malí si odnášeli vzduchem plující balonky.
Seznamka pro všechny přítomné naháče. Početní seznámeníchtiví naháči psali na vyvěšenou plachtu svoje přání, připojili svůj nick na Naturistovi a nyní už jistě mají plné schránky nabídek ;-).


Až byl poklad nalezen, naháči seznámeni a všichni dostatečně vysaunováni, vykoupáni a vytobogánováni, tak přišel čas Velkého karnevalového malování na tělo. Témata byla opět roztodivná, pro zasmání i k popukání [Smích] . Tolik populární islámský naturismus zvěčnil Pepper i s mešitou a turbanem, mini i maxi smajlíků bylo na ostatních naháčích nepočítaně, přibyl i jeden „Pojď mi hop!“ i s lyží, žehličkou a brýlemi, Šrek, tygřík křížený s Mikulášem, kojící zatím jen modelka si šikovně vynechala místo pro svačinu jednoho ze svých i do pozdních hodin skotačících dvojčat.


Kojící Královna Karnevalu!Kojící Královna Karnevalu!
O svačinu se dítka hlásila docela často, jen jsem nepostřehl, jestli se jedná o jedno nebo obě dvojčata. Nicméně celá rodinka vyzařovala absolutní pohodu a očividně na nich bylo vidět, že si svůj phodový domov přenesli na pár hodin sem do Aquapalace [Úsměv] Určitě i to bylo důvodem, proč byla jejich maminka nakonec korunovaná (Kojící) Královnou Karnevalu!
Celý naturistický večer tedy nakonec skončil přesně tak, jak jsme si ho na začátku představovali. Vysmáté nahaté rodinky si navzájem připravily dokonalý večer, na který se nezapomíná.
Agence France PresseAgence France Presse DĚKUJI ing. Radku Steinhaizlovi za poskytnutí Aquapalace Praha Naturistickému Karnevalu. Petrovi Rozsívalovi – PTÁKOVINY.BIZ za poskytnutí karnevalových masek a poukazu pro Královnu Karnevalu.

Asmaře za dokonalou přípravu i realizaci Velkého Hledání Pokladů. Lucce za aquaaerobik. Vaškovi za helium :-)
Všem pomocníkům za pomoc s vybalováním i úklidem věcí, nafukování i vyfukování.
Největší francouzské státní tiskové agentuře AFP za reportáž.
Děkuji také všem 795ti naháčům, kteří nám všem vytvořili nezapomenutelný sobotní karnevalový večer.


Následující Noc naturistů v Aquapalace Praha: 16. 3. 2013, (18) 20–23:30 hod.

Masky a další ceny pro vítěze Naturistického Karnevalu věnují: PTÁKOVINY.BIZMasky a další ceny pro vítěze Naturistického Karnevalu věnují: PTÁKOVINY.BIZ

NATURISTICKÁ SEZNAMKA
5
 
-

Čestlice opět skvělé

Vložil PetrK, 22. Leden 2013 - 19:30

Díky všem za přípravu a organizaci, Čestlice opět nezklamaly, skvělé tobogány, skvělé sauny, skvělé ceremoniály, ucházející restaurace (jídlo od minule zaznamenalo zlepšení). Paláci pokladů (vlnobití) jsem se většinou vyhýbal, ale všichni vypadali spokojeně [Spiklenec]

Díky Petr