NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Kołysząc się w styczniu Babylon

Vložil Anonymní, 10. Únor 2013 - 18:26

Pomimo, że epidemia grypy zbliża się do punktu kulminacyjnego, a na zewnątrz było mroźno, to na styczniowe spotkanie naturystyczny w Babilonie przybyło ponad 200 naturystów. Było z pewnością więcej niż na po bożonarodzeniowym naturystycznym spotkaniu z końca grudnia 2012. Wznowione zostały po niedługim czasie z ostatniego okresu konkursy dla dzieci, która przygotowuje w swojej nieustannej pomysłowości Asmara.

Przez całkowitą awarię mikrofonu dzięki wysiłkowi wszystkich strun głosowych udało się zrealizować praktycznie wszystkie punkty programu. Końcowy brzoskwiniowy ceremoniał w saunie był słodką kropką nad ?i? na zakończenie przyjemnego naturystycznego wieczoru.


Początek naturystycznego wieczoru upłynął tradycyjnie pod znakiem zwracania uwagi ?tekstylnym? na fakt odbywania się nagiego spotkania. To już praktycznie nigdy nie obchodzi się bez incydentu :-( Tym nie chciał zrozumieć tego uparty ?tekstylny?, którzy nie zamierzał zrezygnować ze swoich kąpielówkek za żadną cenę … Sytuacja została rozwiązana przez zwrócenie mu uwagi o opuszczenie imprezy i jego wyjście. Po upływie tego kłopotliwego kwadransu, cały naturystyczny wieczór przebiegł już tradycyjnie w miłej atmosferze.

Na samym początku musiałem się najpierw rozpakować z niecierpliwie oczekiwaną wodną piłką ?huśtawką? Coco Ball. Po początkowej niezgodności kompresora do nadmuchiwania (które rozwiązałem w końcu dzięki innemu służącemu do samochodu :-) ), udało nam się nadmuchać i nastąpiła pełną parą premiera babilońskiej naturystycznej huśtawki.


Andrzej PolskaAndrzej Polska 

Być może najlepiej wypełnić przestrzeń półkuli Jurka Böhma, która naprawdę pasuje do niego dokładnie co do milimetra. Aż do północy, kiedy huśtawka została zatrzymana. W mniejszych basenach, takich jak Babilon, taka huśtawka jest doskonałym kompromisem w stosunku do walca, który tutaj się nie zmieści.

Również aquazorbing cieszył sporym zainteresowaniem, i toczył się więc praktycznie aż do ogłoszenia wyników konkursów. Przez wspomniany wcześniej brak mikrofonu, musieliśmy sobie radzić przy pomocy własnych strun głosowych i mnóstwem prowizorycznie sporządzonych plakatów. Obrzędy saunowe były, jak zawsze zresztą, wypełnione do ostatniego miejsca, a w dziecięcych konkursach uczestniczyło około 10 dzieci. Finał konkursu malowania ciała przyciągnął 8 naturystów.

Zwyczajnie popularne co miesięczne naturystyczne party w Aquaparku Babylon tak dobrze się udało, że my już dziś nie możemy się doczekać lutowego spotkania, które odbędzie się w sobotę 23.02.2013. w tym samym miejscu.

Serdecznie Was na nim serdecznie czekamy i nie zapomnijcie zabrać ze sobą swoich znajomych naturystów! Odwiedzających nigdy dość i dzięki sporej frekwencji jest niezbędne, aby do nas dołączali ciągle nowi naturyści i nowe naturystki. Nawet stali uczestnicy nie będą w stanie brać udział w co miesięcznym naturystycznym party.

Serdecznie dziękuję kierownictwu Centrum Babylon Liberec za udostępnienie kompleksu Aquaparku dla naturystycznego party, personelowi i ratownikom za okazaną pomoc podczas trwania wieczoru, Asma?e Páje za wspaniałe przygotowanie dziecięcych konkursów, Jurkowi Rybkovi za namalowanie plakatu i wszystkim pozostałym pomocnikom, którzy przyczynili się do wspólnej części naturystycznego wieczoru. ORIGINAL ČLÁNKU ČESKY

FOTOGALERIE
0
 
-

Volný překlad článku podle Google z polštiny

Vložil Roland Jitka, 31. Březen 2013 - 21:11

Přestože chřipková epidemie se blíží k vyvrcholení, a to bylo venku mrzne, je to setkání ledna Babylon přišel naturisty přes 200 naturistů. To bylo jistě více, než setkání naturistické vánoční na konci prosince 2012. Byly obnoveny po krátké době z posledních soutěží pro děti, které se připravují na jeho neustálé vynalézavosti Asmara.

Do celkového neúspěchu mikrofonu díky úsilí všech vokálem podařilo dosáhnout téměř všechny body programu.Slavnostní zakončení v sauně broskví byla sladká tečka na?, A? na konci příjemného naturisty večer.

Zpět nudista večer tradičně předává ve znamení pozor? Textil?událost, která nahá setkání. To je téměř nikdy neobejde bez incidentů :-( To nechtěl pochopit tuto tvrdohlavý? Textových zpráv?, Kdo nechtěl, aby se vzdali své kąpielówkek za každou cenu … Situace byla vyřešena věnovat pozornost k němu opustit stranu a její výstup. Poté kwadransu trapné, celý nudistická večer tradičně běžel v uvolněné atmosféře.

Na začátku jsem se musel nejprve extrahovat vodu z netrpělivě očekávaného fotbal? Swing? Coco Ball. Po počátečním neslučitelnosti kompresoru pro nafukování (která se nakonec vyřešen díky další zaměstnance do auta :-)), jsme byli schopni nafouknout a byla v plném proudu předsedy houpačky ministr nudistických babylónských.

To může být nejlepší, aby vyplnil prostor Jurek Böhm polokouli, které opravdu hodí ho přesně na milimetr. Do půlnoci, když se zastaví houpačka. V menších skupin, jako jsou například Babylon, to swing je ideální kompromis pro válce, který se nehodí zde.

Aquazorbing také těšil značný zájem, a tak prakticky srolované do vyhlášení výsledků soutěží. Podle výše uvedeného nedostatku mikrofonu, museli jsme se vypořádat s jejich vlastními hlasivkami a spoustu plakátů made ​​dočasně. Sauny obřady byly, jako vždy, naplněné do posledního místa, a dětské soutěže se zúčastnilo asi 10 dětí. Konečná malování na tělo soutěž přilákala osm naturisty.

Každý měsíc prostě populární naturista strana v Aquaparku Babylon podařilo tak dobře, že dnes nemůžeme se dočkat, až na únorové schůzce, která se bude konat v sobotu, 23.02.2013. na stejném místě.

Rádi bychom Vás přivítat na čekání a nezapomeňte si vzít s sebou přátele naturisty! Návštěvníci nikdy dost, a díky velké účasti voličů je potřeba, aby nás připojil k nové naturisty a nové naturystki. Dokonce i ocelové členové nebudou moci zúčastnit v každém měsíci naturisty strany.

Rádi bychom poděkovali vedení Centrum Babylon Liberec na výrobu komplex Aquapark pro naturisty stranu, zaměstnanců a záchranáři za jejich pomoc v průběhu večera, Asma? Paje vynikající příprava pro výběrové dětských, Jurek Rybkovi pro plakátu barvy, a všechny ostatní pomocníci, kteří přispěli na společné části naturisty večer. ORIGINAL článku ENGLISH FOTOGALERIE