NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Koupání bez plavek v Aquapalace Praha na dvou nových tobogánech

Vložil Anonymní, 10. Srpen 2014 - 10:23

Prázdniny se přehouply do druhé poloviny a pomalu přichází saunový čas a koupání bez plavek v krytých areálech. Pro příznivce AQUAPALACE PRAHA čekají od letošní letní sezony 2 zbrusu nové tobogány a od podzimní saunové sezony série nových ceremoniálů.
Od 20. 9. se tedy sauňáci mohou těšit na novinky Saunového světa a pro nás naháče čekají do konce roku 2014 dva termíny: 27. 9. a 22. 11. 2014. Zvýhodněné vstupné!CRAZY TUBE a CANYON
CRAZY TUBE (130m) je uzavřená „roura“, ve které je možno jezdit i na dvou- nebo jednomístních „pneumatikách“. Dovoleno je i sestavovat libovolně dlouhé vláčky, což jistě přivítají pospolité skupiny návštěvníků nebo rodiny. Na trase CRAZY TUBE na jezdce čekají nejrůznější světelné i zvukové efekty, úplná tma s jízdou do neznáma, optické klamy v podobě zúžování tobogánu a další vodní legrácky.

CANYON
CANYON je vlastně prodloužení stávající Divoké řeky a vine se celým Palácem dobrodružství, takže bude přístupný celoročně. Svojí celkovou délkou 250m se stal nejdelším tobogánem v ČR. Na návštěvníky v CANYONu čekají 3 různé rychlosti (označené jako na lyžařských sjezdovkách – modrá, červená, černá). Na trase CANYONu na vás čekají opět světelné i zvukové efekty, průhledné koryto, takže budete mít pocit, že se řítíte do prázdna, 20timetrový tunel a celá adrenalinová jízda končí ve venkovním vyhlídkovém bazénu. Pro svoji náročnost je CANYON přístupný jen plavcům od 8 let a starším.

Superlativní videa nových tobogánů od IDNES (celý článek):
SAUNOVÝ SVĚT AQUAPALACE
Zahájí naplno saunovou sezonu v sobotu 20. 9. 2014.
Kromě tradičních saun, vířivek a oblíbených ceremoniálů se můžete těšit na zcela originální ceremoniály, které jsou dílem čestlických animátorů.
Většina z nich je ještě pečlivě ukryta po pokličkou jako překvapení pro sauňáky, nicméně téměř s jistotou vás budou čekat hromy a liják, při kterých se ovšem značně zapotíte ;-)
KOUPÁNÍ BEZ PLAVEK 27. 9. 2014
Pro všechny, koho obtěžují při koupání plavky. Vzhledem k ucelené celovečerní akci zvýhodněné vstupné (18–23:30 nebo 20–23:30). Veškeré podrobné info.Vedle všech vodních atrakcí a saunových ceremoniálů se tentokrát naháči dočkají zmodernizované verze NATURIST RACE, který proběhne od 21. hod. v Paláci relaxace.

Informace:
AQUAPALACE PRAHA, Pražská 138, obchodní zóna Průhonice – Čestlice
GPS: 50.008208,14.571839

KOMPLETNÍ INFO O KOUPÁNÍ BEZ PLAVEK v AQUAPALACE PRAHA
Využijte pro všechny n-termíny sdíleneho GOOGLE KALENDÁŘE.


S nasazením vlastního života a optiky pro vás CANYON na vlastní kůži vyzkoušel Pavel Hofrichter z WELLNESS NOVIN
5
 
-

Nové tobogány

Vložil DEGUR, 26. Srpen 2014 - 21:03

Už se těším. [Maxi smích]