NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Koupání bez plavek v Aquapalace Praha se blíží :-)

Vložil Anonymní, 28. Duben 2014 - 10:40

Milí naturisté,
zdravím vás na sklonku letošní sauňácko-aquaparkové sezony a chtěl bych vás pozvat na naše před prázdninami poslední KOUPÁNÍ BEZ PLAVEK http://naturista.cz/drupal/aquapark_cestlice_den_otevrenych_dveri v AQUAPALACE PRAHA dne 17. 5. 2014, 18-23:30 hod.
Pojďte s námi využít v Čechách neopakovatelného večera bez plavek, kdy budete moci vzácně využít i DIVOKOU ŘEKU, která bývá v zimních měsících uzavřena. A nezapomeňte s sebou přivést i svoje známé i neznámé :-)
Pro členy Klubu Naturista.cz bude před tímto večerem setkání o podpoře naturistických aktivit a vůbec dění kolem naturismu u nás. V případě, že máte v plánu zorganizovat nějakou naturistickou aktivitu, založit-zdokonalit n-pláž apod., tak svůj projekt pošlete prosím na email: naturista@naturista.cz a my vás zařadíme na program tohoto setkání. Začátek bude upřesněn podle počtu přihlášených.

Pokud se už nyní chystáte na dovolenou, tak vás možná bude zajímat, že chorvatský NATURIST RESORT SOLARIS na Istrii pro vás na letošní sezonu připravil celou řadu novinek - novou pláž, nové ubytování, nové dětské hřiště, nové obchody. Více se dozvíte zde: NOVINKY FKK SOLARIS Istra: http://www.camping-adriatic.com/solaris-naturist-resort-porec?utm_source=naturistacz&utm_medium=newsletter&utm_campaign=campingMP_2014

Těšíme se na vás v Čestlicích a přejeme krásné naturistické jaro.
S pozdravem
Ivoš Žurek
www.naturista.cz