NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Listopadový Babylon

Vložil Anonymní, 27. Listopad 2012 - 7:01

„Počestlické“ Babylony většinou nestojí za moc a pokud se udělá takový omyl v plánování, že se N-Babylon koná hned následující týden a ještě k tomu po MISS, tak to zavání velkým průšvihem. S takovou jsem začal tuto sobotu ukrajovat ze 300km, které mě dělily od (kdysi) Mekky naturistického zimního koupání. Známí kolem se nechali slyšet, že „tentokrát mi do toho něco vlezlo“ a tak byl před námi úplně nejasný večer s nejasným koncem. Navíc celým Babylonem hlaholila jakási nejmenovaná finanční skupina, která si zde udělala „školení“. Se zjevnou nevozitou jsem tedy drkotal se svým n-vozíkem do našeho každoměsíčního libereckého n-centra. Kupodivu hodinku po začátku bylo v AP víc než 200 naháčů.


Tento listopadový N-Babylon byl ve znamení nových tváří, které se zpočátku jen více méně rozhlížely po areále. Snad i proto zbrusu nový babylonský aquazorb dosti dlouho zel prázdnotou a budil pozornost jen přihlížejících. Jen tu a tam se našel odvážlivec pro oblíbený běh po vodě.

Zato první saunový ceremoniál v Sauně Afrikaně se setkal s tradičním zájmem sauňáků. Na pořadu byla premiérově čokoládová vonná esence. Ostatní ceremoniály byly už ve známém stylu Litsey Cubeby, eukalyptu a na závěr opět něco nového – hruškovice.

Množství nováčků zvídavě okukovalo naše letáky, Naturistův Občasník a dotazů během celého večera neubývalo… Tak jsme v počestlicky poklidném Babylonu aspoň zlanařili pár nových naháčů.

Závěrečná soutěž v malování na tělo přece jen přilákala celých 9 aktérů, kteří ztvárnili třeba smajlíka přes celé břicho, panáčka Lego, zamilované pomněnky i se srdíčkem, (před)vánoční kometu, domeček v lese bez lesa, Růžového pantera, ale úplné prvenství si odnesl vysmátý Santa Klaus v komíně. 

Listopadový Babylon tedy nedopadl úplně nejhůř, naháčů bylo možná i trochu víc než minule, kdy nás pro změnu soužila sněhová (skoro) kalamita. Ohledně dalšího pokračování Naturistických party v Babylonu v každoměsíčním intervalu se tedy nic nemění. Bude ale opravdu záležet na návštěvnosti. O Naturistických party Babylon informují: FACEBOOK NATURISTA, KUDY Z NUDY, KDY-KDE a průběžně další rádia i noviny.
Následující Naturistická party Babylon Liberec: 27. 12. 2012, 20–24 hodinNaturista KlubNaturista Klub
5
 
-

Dotaz na Babylon

Vložil Jarda2, 27. Listopad 2012 - 9:48

Docela by mne zajímalo, jestli někteří z těch N-nováčků nebyli právě z té nejmenované finanční skupiny, která se tam „školila“ [Tmavé brýle]

 
-

Finanční skupina na sobotním Babylonu

Vložil zurek (bez ověření), 27. Listopad 2012 - 10:37

Těch tam moc nebylo, ale vidět tam byli. Moc bych se o tom nechtěl šířit. Je pravda, že to byla v Babylonu ojedinělá akce, která se pro nás bohudík nebude hned tak opakovat. Rychle zbohatlí dvacetiletí asi nebude nejen pro naturisty to pravé ořechové. Na 27.12. už bude určitě vánoční poklid a mír.

 
-

Ani fotka...?

Vložil PRAZAK, 30. Listopad 2012 - 16:46

Ahoj,z posledniho Babylonu neni ani jedna fotka ? PRAZAK. [Vyplazený jazyk]