NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

FKK places in the Czech Republic - Naturistické lokality v ČR - mapa

 
300 FKK PLACES in EUROPE DOWNLOAD HERE (NAVI TOMTOM, GARMIN, Google Earth, GeoSat, SmartCom, Automap, CVS etc).
Monthly updated! (20. 6. 2013) CZ, SK, HU, HR, GR, IT, FR... more coming soon :-)
Send us your expiriens with the FKK points, corrections, improvements, please: webmaster@naturista.cz . THANK YOU VERY MUCH!


19. 5. 2013: Návod pro instalaci CZ+SK FKK lokalit pro SYGIC - Android ZDE.
7. 5. 2013: Teploty moří celého světa
18.7.2012 NOVÉ: Podrobný návod, jak nainstalovat nudapláže do navigace TOM TOM
Navigace TOM TOM, dále: .csv, .gpx, .kml, .ov2, .wpt, .xml. Seznam a podklady na POI.CZ

Nuda pláže v ČR - 100 aktualizovaných nejoblíbenějších nuda pláží v ČR. Přispějte i vy svými zkušenostmi na naturista@naturista.cz
FKK ALL EUROPE FKK CZ Index FKK search Parameters FKK camps CZ SAUNAS CZ Kvalita koupacích vod v ČR SEA Temperature

Zobrazit místo NATURISMUS Czech Republic na větší mapě

Znáte k některé nuda pláže další údaje? Pak prosíme, přidejte k jejímu popisu komentář! (Po nakliknutí "více údajů" najdete odkaz dole pod textem.) Chybí tady vaše oblíbená nuda pláž úplně? V tom případě budeme rádi, když sestavíte její stručný popis pomocí našeho formuláře (po přihlášení zvolte v levém menu "Vložit nový příspěvek" a "Lokalita"), nebo pokud máte jen málo údajů, přispějte aspoň do diskuse! Děkujeme.

Mapy.cz Nové: Stáhněte si soubor s daty, která vás bezpečně dovedou na požadovanou nuda pláž: Navigace TOM TOM, dále: .csv, .gpx, .kml, .ov2, .wpt, .xml.

SYGIC Návod pro instalaci FKK lokalit pro SYGIC - Android.

Mapy.czPokud jste zvyklí pracovat s MAPY.CZ, tak v nich najdete přímo vložených 70 největších nuda pláží s odkazy na NATURISTA.CZ. Na MAPY.CZ tedy najděte svoje požadováné místo a pokud tam nuda pláž je, tak ji tam najdete.


Údaje o naturistických lokalitách a s tím související informace uvedené na tomto serveru jsou poskytnuty široké veřejnosti k volnému bezplatnému užití.

Maps.GooglePokud jste zvyklí pracovat s MAPS.GOOGLE, tak v nich najdete přímo vložených 100 největších nuda pláží s odkazy na NATURISTA.CZ. Celá Google-mapa ZDE Soubor pro GOOGLE EARTH


TOPlist