NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Magická čísla nejen Aquaparku AQUAPALACE Čestlice Praha.

Vložil Roland Jitka, 9. Únor 2012 - 9:25

Asi se ptáte proč aquapark AQUAPALACE Čestlice Praha a co má společného s čísly? Uvedený aquapark a čísla vás budou provázet celým článkem a jsou pro informace v článku nezbytná. Nebojte se, nepůjde o nudnou statistiku, ale spíše o čísla vcelku příjemná. Zapamatujte si číslovku 1000. Číslovka a její části jsou důležité pro další informace.
Řeč čísel se týká jednoho českého rekordu, který bude pro všechny naturisty příjemný. Nejedná se o nic menšího, než o překonání rekordu počtu naturistů na jednom místě a tím překonat další magickou metu a cíl naturismu v Čechách.
S vaší pomocí si možná řekneme během pár týdnů, SPLNĚNO.

První jarní den (název akce) 17. 3. 2012 aquapark AQUAPALACE Čestlice Praha, proběhne pokus o překonání rekordu 1000 naturistů na jednom místě v České republice. Akce bude spojena samozřejmě s výbornou zábavou Čestlického aqua, kterou všichni, kdo už jste byli, znáte a popisovat překrásné večery, by bylo nošením dříví do lesa. Nezbývá než jen pozvat ty, kteří ještě hezkou atmosféru AQUAPALACE Praha neprožili. Prožít atmosféru a vidět.Pro sepsání zážitků pro ty co se z nějakého důvodu ještě nemohli zúčastnit, existují články zde na Naturistovi kde se vás snažíme seznámit s nejdůležitějším děním z uvedeného aquaparku AQUAPALACE Praha doplněné fotoobrázky. Zde vidíte nahoře jak vidí uvedenou reportáž dokumentovanou obrázky nečlen Klubu Naturisty, SK Oplatil a dole jak vidí reportáže a nejen z AQUAPALACE člen Klubu Naturisty, SK Oplatil. Rozhodl jsem se vám ukázat část členské fotogalerie, která je pro naše klubové členy běžnou a oblíbenou záležitostí. Zajímavá a oblíbená je i soutěž pro členy o nejlepší fotoobrázek v anketě hlasování. Soutěží se můžete zúčastnit i vy. Denní částka členství v Klubu Naturistů je přibližně jedna Koruna, třicet haléřů. Sečtením dní roku se dostáváme na polovinu magické číslovky 1000.

Minulé lednové karnevalové AQUAPALACE Čestlice Praha byly prvním útokem na magickou Tisícovku bohužel neúspěšným, sešlo se nás jen pouhopouhých 960 lidiček v rouše naturistově. [Pláč] Nic to nemění na tom že se všichni výborně bavili a jediné mínus bylo, že se brzy blížila půlnoc a tím i konec krásné a oblíbené naturistické párty. [Party]
Našich akcí se pravidelně zúčastňují i finalistky Miss a organizují různé dětské soutěže. Na Silvestrovské Babylonské akci v Liberci se jich sešlo dohromady šest, na lednové Karnevalové noci v Praze Čestlicích tři. Uvedené fotečky jsou právě z finále MISS Natura listopadu 2011 z pražských Čestlic.
Opět připomenu magické číslo 1000. Na akci Miss Natura byl již jednou rekord 1000 účastníků překonán. Protože se ale jedná o vyjímečnou akci jednou za rok, nechci srovnávat, co toho bylo příčinou. Oslava naturismu je každá naše akce a rekordy můžeme lámat pouze společnými silami.
Pojďme se společně bavit, společně skotačit a užívat si naturistického života, když nám to například AQUAPALASE Praha Čestlice umožnuje.
Akce může být prodloužena pobytem v krásném saunovém světě, který je naturistický celý rok. Ve dvacet hodin už je areál celý náš, tudíž platí OSUŠKY POVOLENY – PLAVKY ZAKÁZÁNY.

Naturisté, nenechávejte své drahé polovičky doma!

Naturistická party je zábava pro CELOU RODINU!!! [Party]

Poznamemejte si do kalendáře datum 17. 3. 2012, a přidejte magickou číslovku 1000. To je totiž den, kdy rekord 1000 naturistů na jednom místě určitě překonáme a vy budete přitom.

Termíny a názvy akcí 2012: První jarní den 17. 3., Májová noc naturistů 19. 5., Poprázdninová noc naturistů 15. 9., Miss Natura 10. 11. 2012., FKK karneval 12. 1. 2013.


Všichni jste do Aquaparku AQUAPALACE Čestlice Praha, na překonání

magické tisícovky naturistů, srdečně zváni.Přispěvatelé: Líbil se vám tento článek? Máte pěkné naturistické zážitky z vaší dovolené, cestování, návštěvy bazénu, aquaparku, wellnessu? Podělte se o zážitky s ostatními čtenáři. Za článek většího informačního rozsahu vám nabídneme volnou vstupenku na libovolnou akci Naturisty cz.
Svoje texty, fotografie, videa posílejte na EMAIL. [Pošta] Potěšíte sebe i ostatní naturisty.

Podporovatelé: Pokud byste chtěli podpořit Naturistu cz. jakoukoli částkou, tak můžete bez poplatku systémem PAY SEC na naše jméno: naturista, číslo: 3891789. 
Předem vám děkujeme.

Inzerenti a zájemci: Chtěli byste zde prezentovat svůj obchod, nabídku služby nebo vaší činnosti? EMAIL. [Pošta]
Využijte prosím naši širokou nabídku vaší prezentace na internetu i na reálných a oblíbených akcích NATURISTA.CZ.

5
 
-

1000

Vložil sailor, 10. Únor 2012 - 0:26
Obrázek uživatele sailor

Ahojky lidi.

Je to tak. Číslovka 1000 má momentálně opravdu dost významů, co se naturismu a naturistických akcí týče. Ale pokud si tuto číslovku vydělíte 24mi hodinami, co vám vyjde? 41,666 dní. A co bude za přesně tolik dní? No přece první jarní den. Takže začněm stříhat ten desetimetr? Přeju Vám i nám všem, ať se ta tisícovka 17/3 pokoří a ať se ta tisícovka 21/3 změní v nulu, ovšem ne teplotně. Na teploučko už přece všichni čekáme. Takže zítra 999 až 975hodin do jara. Ahoj [Spiklenec]

 
-

Tisícovka.

Vložil Linka, 13. Únor 2012 - 1:12
Obrázek uživatele Linka

[Úsměv] Tak najít ještě 999 naturistů a máme rekord. Já určitě půjdu ráda, nejenom podpořit rekord, ale i proto, že se mi v aquapalase libí. [Spiklenec]