NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

MAGNOLIAS NATURA - Gran Canaria (CZ)

Vložil Anonymní, 5. Červenec 2014 - 7:44

Naturist Resort Magnolia Natura je ideální místo pro naturisty, které se nachází v Maspalomas na nejjižnějším cípu ostrova Gran Canaria. Podle statistik je tato konkrétní část pobřeží Kanárských ostrovů oblastí s celoročně nejstabilnějším počasím na světě.

Na Gran Canarii je velmi snadné se dostat velmi četnými charterovými lety z Prahy. Vzhledem k vynikajícímu klimatu Gran Canarie je Magnolias Natura otevřena po celý rok pro naše hosty.Za téměř deset let své historie MAGNOLIAS NATURA získala pověst jednoho z nejlepších naturistických center Evropy, o čemž svědčí stovky nvštěvníků, kteří se sem rádi vracejí. Magnolie Natura se nachází na klidném a odlehlém místě v Maspalomas, v blízkosti golfového hřiště a písečných dun. Dunová pláž v Maspalomas je neoficiální nudistické hlavní město Evropy, kam chodí denně nespočet naturistů relaxovat a užívat si slunce, moře a dun. Tyto originální duny jsou přitom v těsné blízkosti Maspalomas.

Magnolie Natura má 28 jednotlivých bungalovů. Každý bungalov má samostatný obývací pokoj, kuchyňský kout, koupelnu a ložnici. Všechny pokoje mají klimatizaci a soukromou terasu.

Bungalovy se nacházejí v tropické zahradě, kde je velký 18 metrový bazén, vířivka a restaurace, která podává jídla po celý den. Ve stejné zahradě najdete také bar s vašimi oblíbenými nápoji.

Těšíme se na to, až vás budeme moci přivítat v Magnolias Natura, kde si můžete vychutnat klid a pohodu pod stále teplým sluníčkem Kanárských ostrovů.


www.magnoliasnatura.com

AKTUÁLNÍ POČASÍ na GRAN CANARII


Zobrazit místo Canary Islands (NATURISTA.CZ) na větší mapě

Jiné FKK cestopisy z Kanárských ostrovů:
Lanzarote, tam kde vládne vítr
FKK Fuerteventura
Dovolená na Tenerife
5
 
-

Z Prahy letecky to je nesmyslně

Vložil Jarda2, 6. Červenec 2014 - 13:31

drahé. Podstatně levnější letenky na Gran Canarii jde sehnat ze všech německých letišť – např. skvěle dostupná letiště Mnichov a Drážďany, z letiště Vídeň ale i z polských letišť – třeba kousek od hranic ležící letiště Katovice. Ten faktický monopol Letiště Praha v České republice je holt na cenách letenek hodně znát.