NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Májový potemnělý Babylon 2012

Vložil Anonymní, 31. Květen 2012 - 16:22

Říká se, že naturisti mají rádi poklidnou, více méně sešeřelou atmosféru bez velkých vzruchů a rozruchů. Všeho tohoto si na sobotním Babylonu bez plavek mohli užít dosytosti. Už skutečnost, že přes den bylo venku opravdu májově vede ke slabší návštěvnosti. Možná jakoby mnozí v předtuše, že „není každý den posvícení“, zůstali tentokrát raději doma. My jsme předtuše nepodlehli a v plné zbroji dorazili do Babylonu, kde jsme uskutečnili celý program, jak jsme zvyklí. Jeden bonus nám Babylon (spíše jeho technické vybavení) přece jen připravil – po několika menších výpadcích po začátku n-večera technika selhala a tím utichly tobogány, vířivky a nakonec i osvětlení…


Zásuvky naštěstí fungovaly, takže sobotní Babylon pro naháče začal celkem tradičně – aquazorbingem. Jako vždy se tvořila fronta, která uvadala až k deváté hodině. Mezitím jsme se vrhli do sauny Afrikany (která na rozdíl od ostatního aquaparku překypovala naháči) a na rozcvičenou si dali jeden ovocný ceremoniál.
Dole se to chystalo k dětským soutěžím, jejichž účastníci měli tento večer 2 absolutní jistoty – zlatou a stříbrnou medaili. Po dětských soutěžích si to rozdali dospělí na tradičních „židličkách“.


Za všeobecného veselí a dovádění to v areálu začalo tu a tam problikávat, naskakovat záložní osvětlení, vypadávat atrakce. Za půlhodinku ale utichlo vše a v aquaparku zavládlo nezvyklé ticho, ve kterém znělo jen CD z přehrávače.
Kamna v Afrikaně taky jaksi nefungovala podle plánu, přesto bylo ale na ceremoniálech vždy plno. Únikem z tohoto stavu bylo nakonec malování na tělo, kterého se za sobotní poměry zúčastnilo poměrně hodně malířů a modelů.Soutěžní zápolení neochromilo nic, natož technické výpadky. Opět vznikly zajímavé obrazy, mezi nimiž zvítězily „Šachy“ v podání mladých naturistů z Chrudimi. Nejlepší soutěžící dostali jako obvykle ceny od sítě hotelů Bohemia a Golf BHC Liberec.
Vůně slivovice nakonec zahnala ještě nejvytrvalejší sauňáky do Afrikany a to byla už opravdu poslední tečka za tímto májovým potemnělým Babylonem.
Nezbývá, než věřit, že na 30. 6. 2012 se aquapark centra Babylon opět rozsvítí, že Medard nám nadělí aspoň na 1 den déšť, vítr a zimu, aby se nás naháčů sešlo zase alespoň 200.
Příští Party bez plavek v Babylonu Liberec: sobota 30.6.2012, 20–24 hod. 

Naturista KlubNaturista Klub
5
 
-

Temný Babylon

Vložil Linka, 1. Červen 2012 - 8:14
Obrázek uživatele Linka

Ten tmavý Babylon má jisté své kouzlo a hlavně to člověk nemůže běžně vidět. Ta fotka v galerce se povedla, skoro tma nebo řekla bych větší přítmí. Fotograf má odemně jedničku s hvězdičkou. [Spiklenec]