NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Léto, na které se nezapomíná

Vložil Anonymní, 16. Červenec 2009 - 15:27

NATURISTA.CZ DOPORUČUJE:

O tom, jak těhotenství pomáhá zbavovat se stydlivosti, o bezpečně uzamčených koupelnách v dětství, rodičovských obavách o výchovu svých potomků, o N-Babylonu, který může být i začátečníkům nejzačátečníkovatějším příjemným prostředím pro jejich první n-krůčky.

Autentické vyprávění nastávající maminky, která za podpory svého manžela opustila svět puritánství a vplula plnou parou do světa naturismu.


Manžel náhodou objevil vaše stránky, když jsme vzpomínali na dva pro mě velmi zvláštní sobotní večery….

Nikdy bych do sebe neřekla, že se zúčastním podobné akce, jako je naturistická párty… 

Byla jsem vychovaná tak, že nahota se velmi skrývala a byla skoro považována za něco špatného či neslušného.. Nebylo například možné vejít do koupelny, když se tam tatínek koupal a tímto přístupem rodiče dosáhli toho, že jsem se extrémně moc styděla… nedokázala jsem ani spát bez spodního prádla… k čemuž ani nepřispělo ani mých odmalička přítomných několik kilo navíc. Asi nemusím popisovat, jak takovýto stud je později překážkou pro fungující partnerství. Naštěstí jsem nakonec poznala svého muže se zdravým přístupem k svému tělu a pomalu se můj pohled na nahotu začal měnit (dokázala jsem jít i do sauny, atd.) …i když jsem se stále dost styděla.

Jediný čas, kdy jsem na své tělo byla opravdu hrdá, bylo období mých dvou těhotenství… ač s velkým břichem a několika kily navíc.
V březnu, kdy jsem byla již v pokročilejším stadiu mého druhého těhotenství, jsme jeli do Centra Babylon Liberec se starším synem Tomášem (2 roky) a chtěli si s ním užít trochu zábavy ve vodě. Manžel, na kterém leželo hlavní břímě hlídání syna, si chtěl trochu zarelaxovat v sauně a zaplavat. Když jsem večer uspávala našeho drobečka, vydal se do aquaparku, kde právě začínala n-party. Pro člověka ze zdravým přístupem k nahotě to nebyla žádná překážka a kromě plánovaného saunování se zúčastnil i Vaší n-party. Druhý den mi pak o tom nadšeně vyprávěl. Já v tu chvíli neprozíravě řekla, že bych tam nešla – ochotná jít bych tam byla jedině teď- v těhotenství, kdy jsem na své bříško hrdá. To co následovalo mě ale docela šokovalo – manžel hned po víkendu zamluvil pobyt v hotelu pro příští termín N-párty, zařídil hlídání syna a já chtě nechtě musela splnit slib [Úsměv]
Při dubnové naturparty jsem se musela na začátku docela dost odhodlávat, než jsem svlékla plavky, přiznám se, že až mezi posledními …ale najednou jsem zjistila, že na mě nikdo divně nekouká, to, že nemám dokonalou postavu vůbec není překážkou a cítila jsem se mezi vámi pěkně. Zúčastnili jsme se i Vaší soutěže v malování na tělo a díky ceně, kterou jsme získali, jsme rádi přijeli i další měsíc …
Červnovou n-party už jsme si museli odpustit – důvodem byl malý naturista v bříšku – náš malý syn Adámek. Pro mě jako člověka z téměř puritánské rodiny to bylo něco neskutečného a cítila jsem se naprosto normálně a přirozeně – už se docela těším, až nám ti naši dva prckové dovolí se za vámi do Liberce znovu vypravit [Úsměv]


P.S.: Po mých zkušenostech z dětství samozřejmě vedeme starší ( a v budoucnu i mladší) dítko k tomu, že nahota je věc naprosto normální, přirozená a není na ní nic špatného. Nestavíme ji doma okázale na odiv, ale neděláme z nahoty vědu jako moji rodiče.

A Vám z liberecké n-party děkuji za to, že mě to zase posunulo o kousek dál.

Petra a Jan + Tomáš a Adámek


Naturista.cz:
Hodnoťte petřiny fotografie v Letní naturistické soutěži a posílejte svoje soutěžní snímky SEM. Každý soutěžící dostane minimálně volňásky do aquaparku nebo saunového světa.
5
 
-

Gratulace k přírustku do rodiny

Vložil zurek (bez ověření), 16. Červenec 2009 - 22:23
Gratuluju mamince i celé rodince k novému přírustku do rodiny a držíme palce, ať se s námi budete moci co nejdříve setkat a vzít s sebou i nového malého malíře, který už teď ukazuje svůj talent [Brejličky] . Hodně zdraví a štěstí!
 
-

Díky za článek

Vložil Shpalek (bez ověření), 20. Červenec 2009 - 8:09

Je to moc hezké vyprávění, a taky hezké fotky. Díky. Jen bych řekl, že je v textu drobná chyba, která znejasňuje smysl vyprávění. V 6. odstavci ve větě: „Já v tu chvíli neprozíravě řekla, že bych tam nešla…“, má být asi „šla“. Ale kdo se občas nepřeklepnem, že? [Úsměv]


Aha, tak JOP mi to vysvětlil do pošty. Nebyl to překlep, já to jenom nepochopil. [Úsměv]

 
-

Krásný článek- PB*

Vložil Bořík (bez ověření), 3. Leden 2012 - 21:44

Krásný článek- PB*

 
-

Musím souhlasit.

Vložil Linka, 7. Leden 2012 - 0:35
Obrázek uživatele Linka
Mateřství je to nejkrásnější co mně v životě potkalo. Jen mně nikdy nenapadlo nechat si na bříško něco namalovat. Ted už by se tam vešly jen menší obrázky a otěhotnět kvůli tomu teď už nejsem ochotná. [Zmatený] Na vše člověk přijde trochu později. [Úsměv]

 
-

Krásné ženy kdykoliv.

Vložil Roland Jitka, 7. Leden 2012 - 13:06
Krása našich žen je muži vnímatelná kdykoliv a jsme rádi že jste. Vám nositelkám života patří náš velký obdiv a stále vás budeme pro vaše ušlechtilé vlastnosti ctít. Naše ženy si pozornost zaslouží nejen při malování na tělo nebo na nudistické pláži, ale hlavně v životě při běžných činnostech.
[Úsměv] Proto posílám všem ženám, alespoň malou obrázkovou kytičku. [Úsměv]
 
-

krásne fotky.

Vložil PeterG (bez ověření), 8. Leden 2012 - 12:14

krásne fotky. [Úsměv]

 
-

Nádherné

Vložil RomanPod., 5. Listopad 2018 - 3:45

Nádherné [Úsměv]