NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

MISS NATURA 2010

Vložil Anonymní, 4. Říjen 2010 - 22:43

Aktuálně: Katka Suchanová z Karlovarska MISS NATURA 2010!
LETECKÝ ZÁJEZD DO ŘECKA S CK VIAMARE PRO MISS NATURA 2010!
Soutěž MISS NATURA 2010 se bude konat u příležitosti Noci naturistů v Aquapalace Praha a MISS NATURA BABYLON na listopadové Naturistické party v Aquaparku Babylon Liberec.
Letos se bude konat už 4. ročník této oblíbené soutěže. První ročník (2007) vyhrála dvojice mamina Laura a dcera z Hrádku nad Nisou, o rok později Spidermanka Edita z Děčína a loni vystoupila na stupních nejvýše Jana z Děčína za vydatné podpory dcerky Barči. Loňskou samostatnou soutěž MISS NATURA BABYLON vyhrála Monika Foltýnová z Krnova


MISS NATURA 2010 AQUAPALACE
Kdy: 20. 11. 2010, 20–23 hod. Registrace přesně ve 20 hod. INFO
Kde: Palác pokladů (vlnobití) AQUAPALACE PRAHA (Čestlice)

Komu je soutěž určena: Naturistkám od 16 do 99 let.

Přihlášky (jméno, adresa, fotografie):
Z časových důvodů se bude moci účastnit nejvíce 15 soutěžících. Soutěžící, které se přihlásí předem na email, budou mít vstup zdarma. Pokud se nepřihlásí dostatečný počet soutěžících emailem, tak bude možnost registrace na místě (Palác pokladů, vlnobití) 20. 11. 20–20.30 hod.
Program: Volná disciplina, rozhovor s moderátorem, závěrečné disco. V případě rovnosti bodů bude závěrečný závod finalistek v aquazorbech na délku bazénu „vlnobití“ (tam a zpět).
Tradiční disciplina Malování na tělo se tentokrát nebude započítávat do hodnocení.

Porota: vybraní naturisté z jednotlivých regionů, kteří se v průběhu roku nejvíce zasloužili o rozkvět naturismu ve svých lokalitách.

Výhry a odměny: Hodnotné ceny našich partnerů, pobyty v partnerských hotelech, pro všechny soutěžící poukazy na služby našich partnerských areálů.

 

Další partneři: Aquapalace Praha, Centrum Babylon Liberec, Hotel Slunce Rýmařov věnuje víkendový pobyt pro 2 osoby s nadstandartními službami. CK Natur Travel poskytne jedné ze soutěžících slevu 5000 Kč na zájezd jachtou Silva 2011, předplatné svého časopisu věnuje BAZÉN a SAUNA, Naturistické plavání Praha-Suchdol poskytne každé finalistce 1 volnou vstupenku pro 2 osoby.

Vy jako Partner MISS NATURA 2010? INFO

Slunce RýmařovSlunce Rýmařov Natur TravelNatur Travel 


O MISS NATURA 2010 informují WELLNESS NOVINY


MISS NATURA 2010 BABYLON LIBEREC
Kdy: 27. 12. 2010, 20–23 hod. Registrace přesně ve 20 hod. INFO
Kde: Aquapark centra Babylon Liberec
Program: Volná disciplina, rozhovor s moderátorem, závěrečné disco.
Tradiční disciplina Malování na tělo se tentokrát nebude započítávat do hodnocení.

Porota: vybraní naturisté z jednotlivých regionů, kteří se v průběhu roku nejvíce zasloužili o rozkvět naturismu ve svých lokalitách.

Výhry a odměny: Hodnotné ceny našich partnerů, pobyty v partnerských hotelech, pro všechny soutěžící poukazy na služby našich partnerských areálů.


Historie:

1. ročník MISS NATURA 2007 vyhrály hned 2 naturistky – maminka Laura se svou dcerou Kristýnou, které oslnily porotu společným obrazem JING-JANG v libereckém Babylonu. Zážitky z jejich vítězného zájezdu najdete v jejich cestopise Kréta a Vritomartis očima MISS NATURA 2007. Laura je nejen sympatická naturistka, šikovná kutilka, ale i schopná podnikatelka. Ve Dni D získala kapitál na svůj projekt POLICOVÁ OKNA.


2. ročník MISS NATURA 2008 vyhrála mladá naturistka Edita z Děčína, která pravidelně boduje i na současných soutěžích, zvláště na Naturistických party v libereckém Babylonu.


3. ročník MISS NATURA 2009 vyhrála Jana Mašková z Děčína, která na četných Naturistických party zdatně předcvičuje aquaaerobik.


České naturistky silně bodují i v zahraničních soutěžích, kdy např. loňského roku získala titul MISS KOVERSADA Češka Jana Vlková.
Archiv článků z ročníků 2007 – 2009


MISS NATURA 2011: 19. 11. 2011 AQUAPALACE PRAHA (Čestlice)
3