NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

MISS NATURA 2012 poletí do ADY BOJANY!

Vložil Anonymní, 24. Říjen 2012 - 7:18

Letecký zájezd do FKK Ada Bojana (Černá Hora) od KOVOTOUR Plus pro letošní MISS NATURA!
Už pošesté se letošního 17. listopadu sejdeme spolu s nejšikovnějšími naturistkami, abychom s nimi prožili zajímavý a zábavný večer. I letos bude tento naturistický večer v AQUAPALACE PRAHA (Čestlice). Dnes se podíváme zpět na všechny uplynulé ročníky. Hlavně na to, co na nich bylo zajímavé, poučné, zábavné, jakými úskalími tato soutěž během posledních 5 let procházela.
Začneme tak u první naturistické Miss Laury, které k vítězství stačil jeden (tehdy) originální nápad a skončíme u Jany Mii, která tradičně ukázala velmi dobře připravenou volnou disciplinu a tím nastavila laťku velmi vysoko. Pro uklidnění soutěžících je potřeba uvést, že zvítěživší naturistky se dalších ročníků už nezúčastňují a letošní soutěž je zcela otevřená všem.


1. cena pro Miss Natura 20121. cena pro Miss Natura 2012
Jak to bylo v minulých létech:
2007 – Laura a Kristýna
Akční mamina se stejně akční dcerkou. Jejich zpověď po získání prvního titulu Miss Natura 2007. Lauru můžeme s odstupem let vidět jako úspěšnou podnikatelku. Ve známém televizním seriálu DEN D se jí podařilo získat přízeň i investici známých investorů. Účast i vítězství v soutěži miss Natura jí očividně nijak neuškodilo a dodnes na tento večer ráda vzpomíná. Lauřin Facebook. Strana soutěže MISS NATURA 2007.2008 – Edita z Děčína
Rok 2008 byl pro nás dosti tvrdým oříškem, protože jsme se pustili do organizace Miss Natura venku. Vzhledem k povětrnostním okolnostem byla ale tato soutěž přesunuta do osvědčeného Babylonu Liberec. Sympatické na tomto ročníku byly i regionální kola, například pěkně zorganizovaná soutěž ve všem známém Aquacentru Hotelu Slunce v Rýmařově.
Finále se tedy konalo (už naposledy) libereckém Babylonu a opět naposledy šlo prakticky výhradně o soutěž v malování na tělo. Zvítězila sympatická Edita z Děčína, která se „převlékla“ za Spidermana a s „miminem“ stejného druhu vybojovala titul MISS NATURA 2008.


2009 – Jana Mašková z Děčína
Poprvé se tento ročník konal ve zbrusu novém Aquapalace Praha a možná trochu symbolicky to byl doslova skok v pestrosti, nápaditosti a vůbec zajímavosti této soutěže. Ve volných disciplínách jsme viděli snad všechno možné i nemožné :-), akrobatické výkony, pohybově nadanou Janu s dcerkou Barčou, kouzelnici, recitátorku… Byl to opravdu první ročník, ve kterém bylo těžké rozhodování pro porotu. Zvítězila nakonec Jana Mašková z Děčína, která všem okolo ukázala, že ve 45 letech může být žena absolutně fit a tím byla a dodnes je vzorem pro mnoho naturistek. Dodnes jí můžeme vidět jak předcvičuje aquaaerobik na N-party v Babylonu.
Na tomto ročníku bylo také zajímavé, že se do soutěže pustily i naturistky takových profesí, jako učitelky apod. Souhrnná strana MISS NATURA 2009.


2010 – Titul poprvé do Karlových Varů!
V Aquapalace podruhé už bylo zřejmé, že bude srandy kopec a taky byl. Soutěž se prolínala z podia do ostatních prostor paláce pokladů – Jede, jede mašinka se táhla od vlnobití až k chobotnici a večer nabíral na obrátkách. Titul nakonec získala šikovná naturistka z Karlových Varů.
Souhrnná strana MISS NATURA 2010.
I když jsme žili naší českou Miss Natura, tak jsme přece jen po očku (někteří i s vyvalenými bulvami) sledovali, co se děje v zahraničí. Tam totiž Češky vůbec nestály v koutku, ba naopak. Tichá, skromná a v soukromí nenápadná Jana Mia Vlková na celé čáře zvítězila ve známé letní soutěži MISS KOVERSADA. Tímto prvním vítězstvím možná ještě neoslovila všechny naše příznivce, ale dnes se už každý mohl přesvědčit, že tato drobná naturista udává tón v n-aquaaerobiku, volných disciplinách i v nejrůznějších vystoupeních v Babylonu i Aquapalace. Ale teď pěkně popořádku.


Miss Natura Babylon 2010 – Talent v rouchu beránčím.
Na této své první tuzemské soutěži zůstala Jana Mia záměrně v anonymitě a kupodivu nebyla vůbec odhalena :-). Svým originálním vystoupením „Vánoční beránek“ si ale ihned získala pozornost všech a tím i titul MISS NATURA BABYLON 2010.


2011 – Miss Natura zamířila do chalupy v podhůří Jizerských hor
V tomto ročníku nenechala Jana Mia nikoho na pochybách, že svým sympatickým vystoupením, stojkou na hlavě, přitažlivým břišním tancem, si titul MISS NATURA zaslouží. Získala ho a odvezla si ho do svého Skanzenu Lunaria v Jindřichovicích. Pro všechny naturistky, které zvažují účast v letošním ročníku, přináším dobrou zprávu :-) Minulé vítězky se již nemohou nových ročníků účastnit. „Ring“ je proto letos opět volný a zcela otevřený pro nové talenty, objevy roku a další zajímavé soutěžící.


Ada BojanaAda Bojana

A JAK LETOS? Přihlášky všech soutěžících na email: naturista@naturista.cz nebo 17.11. do 20.15 hod.
MISS NATURA 2012 se bude opět konat v AQUAPALACE PRAHA, dne 17. 11. 2012, 20–23 hod.
Jaká bude letošní Miss natura?
Určitě dokonalá :-) Soutěž jako taková se jistě nebude nijak lišit od osvědčených minulých ročníků. Bezesporu se bude odehrávat v příjemné atmosféře Paláce pokladů, zčásti na souši, zčásti ve vodě – prakticky podle libovůle soutěžících.
Discipliny – volná, předcvičování aquaaerobiku, rozhovor s moderátorem. K dispozici zvuková technika, CD, DVD, profesionální klávesista.
Kategorie – podle zkušeností z minula stanovíme kategorie podle místních podmínek. Může se klidně stát, že nějaká velmi originální naturistka si vyslouží svým vystoupením zvláštní kategorii sama pro sebe :-). Jinak ale jistě půjde o cenu diváků, boubelky, maminky a podobné. Jistě se nebudeme bránit vytvoření kategorie Missák Adam nebo Naturistické duo apod.
Anonymní soutěžící? ANO, v minulých ročnících jsme se na této soutěži setkali i s tak „nebezpečnými“ profesemi, jako učitelky ZŠ apod. Bez jakýchkoli dalších následků – vaše důvtipné „převlečení“ vám jistě zaručí vaši anonymitu.
Ještě stále váháte s účastí?
Zeptejte se minulých soutěžících a vítězek na jejich zkušenosti a zážitky: Laura, Jana Pěkná, Vítek a Verča, Míša Frydrychová, Monika Foltýnová, Lucka Doubravská, Jana Mia Vlková, Aneta Daňkovská

Program: (jednotlivé výstupy vždy po vlnobití
17:30 – 20:15 Registrace soutěžících
21:00 Dětské soutěže
22:00 Soutěž MISS NATURA
23:00 Vyhlášení výsledků

Ceny, partneři
Do FKK Ada Bojana s Kovotour Plus!Do FKK Ada Bojana s Kovotour Plus! Ulcinjska RivijeraUlcinjska Rivijera Ceny věnují opět naše spřátelené firmy, v čele s CK KOVOTOUR PLUS, který věnuje vítězce letecký zájezd do naturistického střediska ADA BOJANA v Černé Hoře . Chcete podpořit tento ročník MISS NATURA? Napište nám prosím na email: naturista@naturista.cz. Hledáme také jakékoli pomocníky pro tuto obrovskou akci, která bude opět vyžadovat úsilí mnoha naturistů.
TĚŠÍME SE NA VÁS VŠECHNY A URČITĚ SPOLU ZAŽIJEME OPĚT KRÁSNÝ NATURISTICKÝ VEČER!

FKK SovinjeFKK Sovinje Sovinje karavanySovinje karavany Týdenní pobyt pro 4 osoby v karavanu v FKK kempu Sovinje, Chorvatsko věnuje Miloš Sova – SOVASKI.
Cestopis z FKK Sovinje


Víkendový pobyt s nadstandartními službami pro dvě osoby od tradičního provozovatele naturistického plavání v Rýmařově HOTEL SLUNCE RÝMAŘOV Hotel Slunce RýmařovHotel Slunce Rýmařov


Chata RudníkChata Rudník Poukaz na 50% slevy na pobyt na Chatě Rudník u Vrchlabí.


Co je a co není MISS NATURA
MISS NATURA je: společný zábavný večer soutěžících a návštěvníků Noci bez plavek, v posledních letech tradičně v Aquapalace Praha. Účastní se ho běžné naturistky, dosud se neúčastnila ani jedna soutěžící, která by byla modelka, nebo podobným způsobem pracovala v zábavním průmyslu.
O to více jsme byli vždy svědky spontánní zábavy, která přinesla mezi naturisty svěží atmosféru a neopakovatelné zážitky. Ve volných disciplinách jsme viděli a slyšeli: tanec (vč. břišníhp), zpěv, kouzelnici, recitátorku, poskakování na místě, disco…
MISS NATURA není: přehlídkou erotických modelek dodaných nejrůznějšími agenturami. Komerční aktivitou.

SOUHRNNÁ KATEGORIE MISS NATURA
Fotoalba MISS NATURA: 2011
5
 
-

Pozor s tím termínem Čestlic

Vložil Jarda2, 24. Říjen 2012 - 14:19

Tak pozor – Čestlice budou 17. listopadu, pokud se nepletu ?


Ivoš: ANO, došlo ke špatnému zadání termínu kolegou, termín je opravdu 17.11. AP ho má už v tiskovinách a nedá se s tím hýbat.

 
-

Termín

Vložil Pepper, 24. Říjen 2012 - 15:50

Ivoši, oprav si to i v prvním řádku článku, ať to někoho nezmate.

 
-

Miss natura

Vložil viksa, 24. Říjen 2012 - 22:25

Dobrý večer.

Po přečtení, pro nás, a určitě pro spoustu dalších začínajících
naturistů jsme se i s manželkou rozhodli pomoci na této akci.
Jelikož jsme viděli tu spoustu práce, která je potřeba na každé
akci udělat.Poprvé jsme to jako úplní nováčci zažili v Miličíně.
Jako stále se tak cítící„nováčci“ doufáme, že se této jistě zajímavé
a zábavné akce zúčastní co nejvíce lidiček se stejnou malou
zkušeností jakou máme my. O to více to platí pro zkušené.Alespoň
podle mne.
Jen potřebujeme vědět o co dříve máme přijet a jestli si máme
sehnat plavky. Viksa [Úsměv]

 
-

Rekord v počtu naturistů v AQUAPALACE?

Vložil Roland Jitka, 27. Říjen 2012 - 12:15

Miss Natura má vždy největší návštěvnost z našich akcí a tak se zase můžeme pokusit o rekord. (Padne zase magická tisícovka?) Nejvíce naturistů na jednom místě v Evropě na „Bazénové akci.“ Překonání rekordu bude i jistě dobrý námět na článek a povzbudí ostatní k návštěvě našich akcí. Hlavně u těch co naše naturistické večery chtějí navštívit poprvé.